PiS buduje skansen. Udało mu się stworzyć podział na elity i lud

| Aktualizacja:

PiS chce być lekarstwem na zdefiniowane przez siebie samego zło. Jednak polityka tożsamości i retoryka godnościowa to emocjonalna reakcja na problemy, które przyniósł nam globalny kapitalizm.

wróć do artykułu
  • ~Kot Jarka
    (2019-09-08 20:53)
    Mohery, wataha, by dło, pszenno-buraczane cha my itp. to czasem nie podział według opozycji totalnej? Dorzynanie, walenie dechami, rzucanie kamieniami, wyrzucanie z okien, zmuszanie do emigracji to propozycje dla Polaków od kogo? Jak dzielili Polaków, jakie składali propozycje niejaki Donek, Bronek, Bolek, By dłoszewski, Frasy nieuk, Hart man.
  • ~Edek
    (2019-09-08 20:40)
    Słuchając bezsensownego bełkotu schizofrenicznej CANALII...nietrudno dojść do wniosku... że po wygranych przez jego SEKTĘ wyborach... nastąpi demokratyczny i ekonomiczny KONIEC Polskiego państwa... - to co bez logicznego sensu bredził ten Gnom z Nowogrodzkiej... PRZERAŻA...
  • ~Wąż
    (2019-09-08 20:10)
    PiS buduje I Rzeszę Polską. Ciekawy jestem tylko z kim i kiedy wywołają III wojnę światową. Jak pomyślę, że takie subiekty, jak Duda, Morawiecki, Szydło i Kaczyński trzeba będzie ścierpieć jeszcze kolejne 4 lata robi mi się niedobrze. Ale PiS kupił swoich wyborców i niestety wygra. Pytanie: Gdzie tu teraz uciekać ? Znowu na poniewierkę.
  • ~kierowca
    (2019-09-08 20:04)
    Kaczyński wokół siebie zbudował kastę łobuzów a sam jest ich bossem.
  • ~Bingo
    (2019-09-08 20:04)
    Przez takich Klementowiczów dzisiejsza profesura jest w tak niskm poważaniu. On wie, że takie „elyty” jakie on reprezentuje odchodza do lamusa.
  • ~I. Pastuchin
    (2019-09-08 19:34)
    Jam ci wieśniak z krwi i kości! Nie lubiem miastowych. Lubiem Proboszcza i Sołtysa! Lubiem słowianskij folkor.
  • ~nina
    (2019-09-08 19:24)
    Gospodarka glupcze,a nie rozdawnictwo i propaganda.
  • ~żuczek
    (2019-09-08 19:21)
    To nie PiS stworzył ten podział, tylko elity. PiS próbuje bardziej sprawiedliwie dzielić tort.
  • ~Olusia
    (2019-09-08 19:06)
    Antypisiaki! Się zaplujecie na śmierć. SSSliny wam zabraknie.
  • ~amira
    (2019-09-08 19:06)
    w szkole w latach sytalinowskich byłąm w szkole zas...ą inteligencją i zas...ą burżuazją(pochodzę z lekarskiej rodziny}, a teraz chyba znowu zwłaszcza że jestem lekarzemTetraz pani Kempa jest elitą kobieta rozumna, kulturalna no i piękna
  • ~Balbina Kaczyńska
    (2019-09-08 18:52)
    czemu moja lewacka mamusia mnie nie wyskrobała, czemu k... a moja mać?
  • ~Michal
    (2019-09-08 18:20)
    Ale D.URNY artykol....w glowie sie nie miesci. Czy w tym brukowcu tylko mentalnie uposledzeni pisza...
  • ~Balbina Kaczyńska
    (2019-09-08 17:18)
    Towarzysz Moczar pokaże nam teraz, że nikt mu nie wmówi "że białe jest białe a czarne jest czarne!!!
  • ~Prof. Tschustka-Rack
    (2019-09-08 16:50)
    Dziadziu Kaczu, jak tam zwierzątko??.... Rośnie????????
  • ~hindus
    (2019-09-08 16:28)
    Profusorów takich produkowano w POlsce, dziś Polska nie pozwoli sobie na takie coś.
  • ~J.K
    (2019-09-08 15:45)
    podział na biednych i bogatych to zasługa Tuska i PO
  • ~Szyba
    (2019-09-08 15:38)
    Czy abstynent z Żoliborza wie co ma za plecami , niedawno cygara mu bardzo przeszkadzały !
  • ~ALE SĄ I DOBRE WIEŚCI
    (2019-09-08 15:38)
    89-letni aktor Sean Connery przeterwał huragan Dorian na Bahamach cały i zdrów.
  • ~wreza
    (2019-09-08 15:29)
    Smutne, ciekawe co na to trolle spod znaku K-ONR
  • ~Yerba
    (2019-09-08 15:05)
    Cieszę się że jestem zwykłym mgr a nie tak poturbowanym umysłowo psorem z farsiawki.