Kaczyński w Gdańsku: Bez mojego brata nic by się tutaj nie wydarzyło

Podnoszenie płacy minimalnej to polityka racjonalna, to część tej polityki, którą chcemy prowadzić i prowadzimy z całą determinacją - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński w czwartek na Politechnice Gdańskiej podczas regionalnej konwencji partii.

wróć do artykułu
  • ~kierowca
    (2019-09-15 20:55)
    Kaczyński to chory człowiek.
  • ~Juzef
    (2019-09-15 10:06)
    twój brat był nikim za komuny, zupełnie trzeciorzędnym działaczem. To Wałęsa wyciągnął was w 90tych latach. A Lech Kaczyński w swoich czasach był uważany za najgorszego prezydenta od Jaruzelskiego. Bez żadnych szans na reelekcję. Małpeczka z rana to był jego znak rozpoznawczy.
  • ~Rychu
    (2019-09-14 17:07)
    Nasze państwo jest jak biuro turystyczne. Przed każdymi wyborami ruszamy w lepszą przyszłość. Dla rządu przed wyborami drogi jest wyborca. Po wyborach drożeje wszystko inne.
  • ~Zofia 87 lat
    (2019-09-14 16:22)
    Pamięć mam dobrą.O działalności Lecha Kaczyńskiego na początku porozumień sierpniowych dowiedziałem się po latach.Kto w tamtych latach znał Jarosława i Lecha Kaczyńskich?.W Polsce RWE i Głos Ameryki nie pamiętam by ktoś wspominał ich działalność.Obecnie wódz dąży do jednego z postulatów.Socjalizm tak,wypaczenia nie.Też nie zawsze.Dotyczy tylko innych
  • ~Valdemort
    (2019-09-14 14:59)
    Lech ps "Zwłok Wawelski" i Jarosław to frajerstwo
  • ~Geniitaliuszz
    (2019-09-14 08:01)
    Zgadzam się ze słowami pana Prezesa Kaczyńskiego.
  • ~Niech żyje Prezes!
    (2019-09-14 00:22)
    Na swój koszt!
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-09-13 23:36)
    Co by nie mówić Lech Kaczyński był co prawda nieudacznikiem i fajtłapą ale w miarę poczciwym. Nie da się tego powiedzieć o Szczerbatym Prezesie, który jest po prostu mściwą KANA.LIĄ !!!
  • ~Ewa P.
    (2019-09-13 22:40)
    Co ten Kaczyński opowiada za łgarstwa? Jego brat pojawił się w Stoczni ostatniego dnia strajku, kiedy już wszystko było uzgodnione i podpisane, a czekano tylko na wiadomość z Warszawy o wypuszczeni z mamra KORowców! Brat zamienił kilka nic nieznaczących słów z Borusewiczem i tyle go widzieli. Boże! Ty widzisz i nie grzmisz???
  • ~emeryt MSW PRL
    (2019-09-13 21:33)
    Pewnie. Przez Lecha Kaczyńskiego i jego brata. W Polsce Ludowej byliśmy ubrani w bawełniane koszule, w gatunkowe garnitury w skórzane buty, jedliśmy prawdziwą kiełbasę i prawdziwy chleb. Chleb na zakwasie i o właściej gęstości. Mięsko wieprzowe było z prawdziwego chowu z natury, i jajko, i wołowinki było skolko godno. Była ona sporo tańsza od wieprzowego. Bo polska wieś mlekiem i miodem opływała. Dziś dzięki Lechowi Kaczyńskiemu i jego bratu większość ubrana w PCV. Większość je GMO i kiełbaski na potrójnej dawce konserwanów wypełniaczy i innego śmiecia. Brawo towarzyszu Jaro. Czego komuna nie zrobiła z człowiekiem pracy w Polsce, wy doprowadziliście do perfekcji. Mamy nowy typ człowieka - homosolidaruch. Głupi, jadający syntetyczne i przeznaczony do tyrania na was.
  • ~krystek
    (2019-09-13 20:52)
    tak tu sie burzycie koniec z wykorzyztywaniem pracownikow aco bylo 30 lat temu to chyba tu dzieci pisza nie maja zielonego pojecia jakza gomulki bylo zle a pozniej pierwszysekretarz gierek duzy naklad nakladal na przemysl i mielismy duzy eksport nie tylko w europie ale w swiecie pomimo splatywdaninie zwiazkowi radzieckiemu , przyszedl barcerek i ten zniszczy ze sorosem nasznarodowy dorobek ttaka jest prawda anie glupoty piszecie
  • ~w Unii wolni są tylko tacy, jak on i kolesie z polityki
    (2019-09-13 20:51)
    Ja wierzę w to co mówi Jarosław Kaczyński. Moja dziadowizna wzrośnie drugie tyle. Tyle że on nie mówi ile cena chleba powszedniego wzrośnie. Ile woda, kanalizacja, węgiel i prąd. Podatek ile wzrośnie. Tego nie mówi. O długach powielonych prze jego partię w ciągu mijającej kadencji też nie mówi. Boże, ojczyznę wolną, racz nam wrócić Panie...
  • ~Rysiek
    (2019-09-13 20:19)
    Pisanie nowej historii to Kaczyńskiego powołanie. Jego elektorat już uwierzył, a mnie aż wierzyć się nie chce, jak można ulegać tak prymitywnym manipulacjom. Historia uczy że można!
  • ~---------ziutek
    (2019-09-13 18:35)
    "Jest wstydem dla miasta Gdańska, że nie przyjęła uchwały o nadaniu honorowego obywatelstwa Lechowi Kaczyńskiemu – powiedział." BRAWO GDANSK! TAK TRZYMAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~stanislaw
    (2019-09-13 15:07)
    cale zycie w polityce i na utrzymaniu podatnikow
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-09-13 14:43)
    Patologia Obywatelska jak za swoich rządów chce zrobić z Polaków plebs harujący za 5 zł na godzinę .Oszołomy skretynusa -dyndały i klaczy Kidawy -trojańskiej mają zamiar dalej wyprzedawać majątek narodowy aby żreć , pić , lulki palić i nabijać swoje kabzy . Ich korupcyjne DNA i mafijne powiązania z pewnością doprowadziłyby do klęski gospodarczej naszej ojczyzny. Wyborcy nie pozwolą na to by ta bezwzględna grupa przestępcza pozbawiona kręgosłupa moralnego znowu zalała i pogrążyła nasz kraj.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-09-13 14:42)
    Patologia Obywatelska jak za swoich rządów chce zrobić z Polaków plebs harujący za 5 zł na godzinę .Oszołomy skretynusa -dyndały i klaczy Kidawy -trojańskiej mają zamiar dalej wyprzedawać majątek narodowy aby żreć , pić , lulki palić i nabijać swoje kabzy . Ich korupcyjne DNA i mafijne POwiązania z pewnością doprowadziłyby do klęski gospodarczej naszej ojczyzny. Wyborcy nie pozwolą na to by ta bezwzględna grupa przestępcza POzbawiona kręgosłupa moralnego znowu zalała i POgrążyła nasz kraj.
  • ~byłem Polakiem
    (2019-09-13 14:24)
    Tajemniczy "eksperci" prorokowali w 1990 r., że w ciagu 15 lat NSZZ Solidarność doprowadzi swoich zwolenników do "dobrobytu" kapitalistycznego. Doświadczamy go już 30 lat. Tyle, ile ten krasomówca jest w sejmie. Różnica między nami a nim taka, że on jest miliarderem, a my zdłużonymi po uszy zwykłymi ludźmi. Nie dręczy go, że ma majątku tyle, że nie przeżre go, ani do grobu ze sobą nie zabierze. BA, on po zrobieniu mauzoleum braciszka, chce pośmiertnie byc bogiem Polaków. Fantastyczna sprawa.
  • ~Kulfonka
    (2019-09-13 13:22)
    Prezessie no to pojechales to nie matrix tylko rzeczywistosc gem over jarek czas odejsc poki mozesz nie zmieniaj rzeczywistosci mam dosc pisu. Po i kogo tam jeszcze chce zyc w kraju gdzie szanuje sie czlowieka a nie kupuje
  • ~histeryczka , nie histeryczka!
    (2019-09-13 12:42)
    Kaczynscy , jeden moze stal, drugi na pewno spal ! Oto cala historia!