Wolałbym, żeby Krystyna Pawłowicz nie używała mediów społecznościowych. Być może jest nazbyt barwną postacią jak na urząd, który pełni - mówił dziś o poranku w Radiu ZET wiceminister sprawiedliwości Michał Woś. Chodziło o wpis z 5.05.2022 r. w którym na Twitterze Pawłowicz pisała: (...) Osobiście chciałabym,by ta cała unia zniknęła z powierzchni ziemii. (...) - podaje Radio ZET.

Reklama

Reakcja Krystyny Pawłowicz

"Panie Woś,proszę pilnować swego urzędu" - napisała dziś Krystyna Pawłowicz na Twitterze. "Wiem,że wielu z was przeszkadzam, ale proszę się pogodzić z wyborem Sejmu i nie brać udziału w nagonkach na mnie. Nie ma Pan charakteru" - stwierdziła w swoim wpisie Pawłowicz.

Starcie z Radiem ZET

Potem jednak dodała: "Pan minister @MWosPL przeprosił mnie. Uznał,iż w twicie zmieniono sens jego wypowiedzi na mój temat, w których bronił mnie, a nie atakował, jak sugeruje w twicie @RadioZET_NEWS. Radio Zet i wszystko jasne…"

Na ten wpis od razu zareagowała rozgłośnia..."Materiał wideo, Pani Sędzio. I wszystko jasne" - napisano na koncie programu w Radiu ZET.