Reklama
Reklama
Reklama

Kopacz tłumaczyła się w sprawie Smoleńska. Krzyki na spotkaniu: "Hańba!"

27 października 2014, 11:15 aktualizacja 21 listopada 2019, 15:25
Spotkanie w Pasłęku. Premier Ewa Kopacz jeździ po Polsce
Spotkanie w Pasłęku. Premier Ewa Kopacz jeździ po Polsce / PAP / Adam Warawa
To miało być spokojne spotkanie w Pasłęku w ramach wyborczej akcji PO "Platforma bliżej ludzi". Emocje jednak wzięły górę. Gdy tylko premier Ewa Kopacz pojawiła się na sali, rozległy się okrzyki: "Hańba!" i "Smoleńsk - pamiętamy!".

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
premier hańba Smoleńśk Kopacz Ewa Kopacz
Reklama

Komentarze (140)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • ja
  2015-04-13 20:53
  Głosujcie na Dudusia! Na razie (będąc szefem działu prawnego Prezydenta Lech Kaczyńskiego) skierował ustawę na mocy której SKOK-i miały być objęte kontrolą i GWARANCJAMI BANKOWIMI do Trybunału Stanu skutek zostaliśmy "stuknięcie" na 3+ miliardy! złotych to jest po 100 zł KAŻDY dorosły Ty też przyjaciółko/przyjacielu! Jak zostanie wybrany "stuknie" nas po 8.000 zł KAŻDEGO! - Jego obiecanki wyborcze (jak na razie) ekonomiści podsumowali na 250 miliardów zł BEZ POKRYCIA, bo o obecny budżet jest skrojony na styk i nie ma nawet jednej złotówki na "kiełbasę wyborczą"! Głosuj na Dudusia! a wyjmie Ci "bankowo" 8.000 zł z kieszeni i prawdopodobnie dużo dużo więcej = ... dalsze "pomysły" szefunia kierującego z drugiego fotela (Jarosława K) "wytrawnego ekonomisty", nie mającego nawet konta w jakimkolwiek Banku!
  0
  zgłoś
 • sPISek
  2015-04-12 11:19
  Chcecie pisiory PRAWDY? POWAŻNIE? No to jedziemy: Analizując stwierdzony ciąg zdarzeń że TU154 po uderzeniu w brzozę obracał się wokół osi i jak widać ze zdjęć po katastrofie duże fragmenty kadłuba włącznie z kołami znalazły się w pozycji odwróconej można wysnuć LOGICZNY wniosek że wybuchowe i zamachowe rewelacje zacierewica to faktycznie totalne brednie i próba manipulacji. Stwierdzony przez specjalistów od aerodynamiki obrót spowodowany był oderwaniem 5 metrowego fragmentu lewego skrzydła, utratą siły nośnej na nim co było oczywiście przyczyną wykonywania niekontrolowanej półbeczki. LOGICZNY wniosek jest tylko jeden- samolot który uległ by destrukcji w powietrzu (z powodu wybuchów czyli zamachu ) nie mógł by wykonać takiej ewolucji! Samolot we fragmentach NIE JEST AERODYNAMICZNY... O sprawności i całości maszyny świadczą też zapisy parametrów z "czarnych skrzynek" i wycięta w zagajniku trajektoria lotu. Przypomnę tym co twierdzą że "czarne skrzynki " są sfałszowane i leżą w Moskwie że jest zgodność zapisów standardowych "czarnych skrzynek" z tzw ATM który był szyfrowany i możliwy do odczytania TYLKO W POLSCE . Oprócz urwanego fragmentu skrzydła Tu154 BYŁ CAŁY i sprawny do ostatnich chwil przed zderzeniem z gruntem... Wybuchy i zamach zacierewica to bezczelna próba ukrycia bardzo prozaicznych przyczyn katastrofy smoleńskiej które to przyczyny oczywiście stawiają pod dużym znakiem zapytania bohaterstwo głównego pasażera... Prawda boli ale nas wyzwoli.
  0
  zgłoś
 • dzika
  2015-04-10 21:24
  To, że przekopano na metr ziemię, wynikało z tego, że każdego dnia przywożono worki ze szczątkami, pobrudzone ziemią i paliwem. To były ręce, nogi, narządy wewnętrzne. Kiedy zapytałam, co to jest - powiedziano mi, że przekopują ziemię" - tłumaczyła Ewa Kopacz…A wszystko to z samolotu ktory spadl z 50 metrow!!! Co ten hohol mowi???
  0
  zgłoś
 • yes,yes
  2015-04-09 01:37
  Rozkraczona ,koślawa ,krowa.
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2015-04-08 20:06
  Kaczynski ,to genetyczny tchórz. Od samego poczatku bylo wiadomo, ze odpowiedzialnosc ponosi
  braciszek, który przy kazdej okazji wypychal Lesia, a to by wyklócal sie o krzeslo,
  a to o miejsce w samolocie, o ladowanie w Tibilisi, itd. A ,ze tak to sie skonczylo,
  to byla kwestia czasu. Teraz obwinia wszystkich tylko nie siebie i zeby oddalic od siebie
  odpowiedzialnosc atakuje wszystkich. Zalosny maly kartofel, który próbuje zagluszyc wyrzuty
  sumienia, jezeli je ma, a w to bardzo watpie, bo gdyby bylo inaczej, nie dosiadalby trumny
  swojego brata i nie galopowal na niej w kazdych wyborach.
  0
  zgłoś
 • pilot
  2015-04-06 09:57
  Ale będzie się działo, jak padnie nazwisko organizatora i to po polskiej stronie.
  Posypią się głowy , że hej!
  0
  zgłoś
 • waldemar K....
  2015-04-03 17:08
  Kamiński za ściganie zgnilizny dostał 3 lata, ile za 96 zabitych waszym zdaniem powinni otrzymać tusko i POchołki moskali
  0
  zgłoś
 • Polak
  2015-04-02 19:06
  Ależ tu się roi od pisowskich gnid na tym forum. A może tak obiektywnie porozmawiać.
  0
  zgłoś
 • lolo
  2015-04-02 05:41
  Ludzie jednak pamietaja wszystko...
  0
  zgłoś
 • POkretna znowu zaklinanie ludzi zaczela
  2015-04-01 18:32
  Jedno dlugie pasno afer, klamstw , kompromitacji. "Ch j , d..pa i kamieni kupa" jak to sami ministrowie PO stwierdzili o tym rzadzie i panstwie, gdy czuli sie bezpiecznie popijajac wodeczke i posilajac sie na koszt podatnika w ich sprawdzonej restauracji. Ten rzad to wielka POrazka przede wszystkim ludzi, ktorzy tak latwo dali sie dwa razy oszukac , ale tak to jest jak sie glosuje przeciw komus zamiast za czyms co bedzie procentowalo calej spolecznosci.
  0
  zgłoś
 • MK
  2015-04-01 11:19
  WREDNA KŁAMCZUCHA KTÓREJ GŁOS ZE STRACHU WCIĄŻ DRZY
  0
  zgłoś
 • ala
  2015-03-27 11:00
  Pamiętamy insynuacje smoleńskie, za które została nagrodzona przez Donalda . Warto przypomnieć,że pan, Bolesław nominował panią Ewę jako naczelnego ratownika w kraju i nadał stosowne odznaczenie za wzorowe udoskonalenie ratownictwa medycznego. Pół roku po tej gali NIK przekazał informację o fatalnej jakości organizacji.
  0
  zgłoś
 • adelaide
  2015-01-08 12:08
  PAMIĘTAMY WSZYSCY !!! POLACY NIE ZAPOMNIELI, POLACY PAMIĘTAJĄ, TUSKOWĄ, SŁAWETNĄ, PIERUŃSKĄ, KOPACZKĘ, KTÓRA JAK ŻADNA INNA , DOTYCHCZAS W ŚWIECIE, PODOBNO, STEROWANA PRZEZ PUTINA I TUSKA,

  "PRZEKOPYWAŁA DOKŁADNIE, NA METR GŁĘBOKO..." SMOLEŃSKIE BŁOTO I JEDNOCZEŚNIE "DOKŁADNIE PRZESIEWAŁA",

  TAK DOKŁADNIE, ŻE FRAGMENTY CIAŁ OFIAR DOCHÓWKOWYWANO PÓŹNIEJ WIELE RAZY A CZĘŚCI POLSKIEGO SAMOLOTU RZĄDOWEGO TU-154MLUX (101) MIEJSCOWI ZNAJDUJĄ DO DZISIAJ ...!!!

  To indywiduum, symbol bezczelności, fałszu i zakłamania w nagrodę za okłamywanie Polaków, w tym rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, W NAGRODĘ ZA BRONIENIE DOOPY CYSORZA DONALDUSIA, WNUCKA HITLEROWSKIEGO ŻOŁDAKA Z WEHRMACHTU, SS CZY SD ? https://www.google.pl/search?q=dziadek+tuska+w+ss&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=w05yU5OrN8Le7Ab4xoDQAQ&ved=0CDQQsAQ&biw=1163&bih=620

  ZA WSZELKĄ CENĘ - ZOSTAŁA PRZEZ TUSKA AWANSOWANA NA MARSZAŁKA SEJMU czyli drugą funkcję w Państwie polskim a ostatnio z namaszczenia tegoż kłamcy, niedoszłego doktora manipulacji stosowanej jest premierem ...!!! Hańba !!! Po trzykroć hańba !!!
  0
  zgłoś
 • Jan
  2014-12-22 18:18
  Niedługo ,wybory, i teraz do ludzi czy motłochu Ewuńko ,Jest od wielu lat koniecznośc zmiany prawa nowych ustaw a nasze sejmiątko pracuje tylko wtedy gdy posłancy wrócą z podróży lub kogoś Pisowcy chcą odwołać W tej zamrażarce zdążyło sie coś rormrozić czy dopiero po wyborach ,Teraz ważny jest człowiek lepij pozostać przy chaśle Żeby żyło sie nam lepiej,bo pod tym względem wyborcy nie będą rozczarowani
  0
  zgłoś
 • wektor
  2014-10-28 17:43
  Za marszałka chodziła SKULONĄ ateraz jak WATASZKA robi RAMIONAMI jak na BANI
  0
  zgłoś
 • WAW
  2014-10-28 17:40
  OSZUŚCI TAK MAJĄ POspPOlitE CYGANSTWO to u nich NORMALNOŚĆ
  0
  zgłoś
 • docent
  2014-10-28 15:52
  Tylko w PO-landii baba , która kłamie w żywe oczy mogła zostać premierem. Totalny upadek.
  0
  zgłoś
 • SRU
  2014-10-28 15:11
  Najgorsza ta pamiec! Ile bysie dobrego dla kraju zrobilo,gdyby ta niechec przeszla w chec do np.dalszego radosnego zadluzania kraju i ludzi...
  0
  zgłoś
 • reg
  2014-10-28 14:01
  W PO kłamstwo i zamiatanie POd dywan to Partyjny Standard!
  0
  zgłoś
 • zbig
  2014-10-28 13:50
  Kopaczowa kłamie w żywe oczy ale cóź, tacy POlacy to akceptują bo sami też kłamią i oszukują. Swoją odrażającą nikczemność pokazała w atakach na ś.p. prof. Religę. To mi zapadło w pamięć. Ale cała PO i zwolennicy to przecież degeneraci moralni, bez honoru.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama