Reklama
Warszawa
Reklama

SLD obchodziło Święto Pracy. Magdaleny Ogórek zabrakło

1 maja 2015, 16:58
Piknik Europejski w Warszawie przyciągnął zaledwie kilkadziesiąt osób.
Piknik Europejski w Warszawie przyciągnął zaledwie kilkadziesiąt osób. / PAP / Jakub Kamiski
Po latach pierwszomajowych pochodów Sojusz Lewicy Demokratycznej po raz pierwszy zorganizował Piknik Europejski. Wszystko po to, by przypomnieć, iż od 11 lat Polska świętuje też wejście do Unii Europejskiej. Na imprezie nie pojawiła się jednak kandydatka na prezydenta Magdalena Ogórek.
Reklama
Reklama
Tematy:
sld. Warszawa pochód Piknik Europejski Sojusz Lewicy Demokratycznej 1 maja Leszek Miller

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(28)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • cukinia
  2015-05-01 20:19:49
  a kto mówił mu do ucha
  0
 • putto
  2015-05-01 17:55:02
  Polska wg Milera źle wykorzystała fundusze ale za to Miler został dobrze wykorzystany przez Ogórek
  0
 • Jarosław z Warszawy
  2015-05-01 17:13:20
  "- To oznacza, że pora na zmiany - przekonywał ze sceny lider SLD." Święta prawda, Millerowi kopa za osłabienie polskiej lewicy!
  0
 • krezus
  2015-05-01 17:55:03
  Polsce potrzebny solidny mądry rząd, który przeciwstawi się
  upadkowi polskiej gospodarki. Potrzebni są młodzi aktywni ludzie
  znający zagadnienia rozwoju przemysłu. Dlaczego Niemcy, Francja, Holandia,
  Anglia i inne kraje zachodnie świetnie sobie radzą, a nasze dupki obecnie
  rządzący jedynie wpędzają nasz kraj w długi i wyludnienie.
  0
 • wiesiek
  2015-05-01 18:18:35
  Bronek nie budzi mojego zaufania. Znam go wiele lat. Wydawało mi się, że to człowiek, który pracuje w polityce nie dla kariery. Ale dzisiaj to taki typowy urzędnik, karierowicz - stwierdził na antenie TVP Jerzy Zelnik, który w tak mocnych słowach ocenił Bronisława Komorowskiego, dodając, że prezydent jest „dosyć niemrawy, stosuje dużo banalnych chwytów”.

  W programie "Po przecinku" na antenie TVP Info gośćmi byli dwaj znani aktorzy Jerzy Zelnik i Olgierd Łukaszewicz. Nie rozmawiali jednak o teatrze, a polityce. Obaj należą do komitetów poparcia głównych rywali w wyborach prezydenckich. Pierwszy poparł Andrzeja Dudę, drugi Bronisława Komorowskiego.

  Zelnik nie ukrywał krytycznej oceni kończącej się prezydentury.

  – Jestem za aktywną prezydenturą. Nie za prezydenturą, która ogłasza zgodę, ale głównie z rządem. I ogłasza bezpieczeństwo, ale głównie dla rządzących. Dla oligarchii, bo dla mnie ta demokracja w Polsce jest wątpliwa. Nie uważam naszych wyborów za wiarygodne, od pewnego czasu. Wydaje mi się, że prezydent nie może mówić, że to szaleni ludzie podważają wiarygodność wyborów. Bo trzeba być po stronie tych, którzy kontrolują tę wiarygodność – stwierdził Zelnik.

  O prezydencie Komorowskim Zelnik mówił w TVP Info, że jest „dosyć niemrawy, stosuje dużo banalnych chwytów”. – Na mnie robi wrażenie człowieka, który celebruje głównie swoją własną osobę. Po katastrofie smoleńskiej wydawało mi się, że przebiera nogami, aby jak najszybciej dowodzić. Nie budzi mojego zaufania. Znam go wiele lat. Wydawało mi się, że to człowiek, który pracuje w polityce nie dla kariery. Ale dzisiaj to taki typowy urzędnik, karierowicz – stwierdził Zelnik.

  Jak można się było spodziewać innego zdania był Łukaszewicz.
  Postanowiłem bronić Bronisława Komorowskiego, bo chcę, aby w państwie było jasno i czytelnie. Chcę zobaczyć na tym stanowisku człowieka, którego znam i jest przewidywalny - wiem, że on nie rządzi i nie konkuruje z rządem – podkreślał Olgierd Łukaszewicz.

  Wyjaśniło się - Łukasiewicz chce Komorowskiego bo chce prezydenta, który pełni tylko funkcje reprezentacyjne a nie rządzi ale Polakom jest potrzebny silny peezydent, który faktycznie zadba o ich bezpieczeństwo i lepszy byt, takim prezydentem nie był, nie jest i jak widać z jego zachowania i oceny tych, którzy go dobrze znają, nie będzie, bo nie jest w stanie być, Bronisław Komorowski.

  A jak dla nas, dla Polaków, Komorowski za drogi jest na strażnika żyrandoli.


  GNUŚNY HRABIA Z RUSKIEJ BUDY, WTOPA - KOMOROWSKI PRZYSPAWAŁ SIĘ DO PREZYDENCKIEGO FOTELA I ŻYJE SOBIE ZA NASZĄ KASĘ JAK SZEJK.

  JEST DROŻSZY OD BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ !!

  ZOBACZ ILE PŁACIMY ZA MNOŻĄCE SIĘ WTOPY, CHAMSTWO, PYCHĘ, LEKCEWAŻENIE NAS, OBCIACH NA CAŁY ŚWIAT.

  Na utrzymanie kancelarii Bronisława Komorowskiego wydajemy 475 tys. zł dziennie. Prezydent RP kosztuje więcej niż prezydent Niemiec i wiele europejskich koronowanych głów. Na co Komorowski wydaje takie pieniądze?
  Na doradcę, który mu napisał przemówienie o bigosowaniu, wygłoszone w German Marshall Fund podczas pierwszej, superważnej wizyty oficjalnej w USA?

  „Bigos to takie szczególne, specyficzne danie. Kapusta siekana i siekane mięso długotrwale gotowane” – dowiedzieli się goście prestiżowej instytucji.

  A może kasa poszła na pisanie projektów ustaw? Nie, już wiadomo, że Komorowski unikał inicjatyw ustawodawczych.
  Może więc wydajemy na to, by zatrzeć nieprzyjemne wrażenia gospodarzy po prezydenckich wizytach, jak w Japonii, gdy w parlamencie Komorowski łazi buciorami po fotelach?

  Niezależnie od stopnia miałkości i obciachu, jakie niesie ta prezydentura, sumy przejadane przez kancelarię Komorowskiego są porażające. Zwłaszcza w kontekście wypowiedzi liderów PO, że głowa państwa to jedynie strażnik żyrandola.


  W Stargardzie Szczecińskim tłum wygwizdał kandydata POWSI. Komorowskiemu puściły nerwy. Wielce obrażony znowu wrzeszczał, wygrażał pięścią i znowu było o kurach. Zapomniał jaśnie wielmożny hrabia z ruskiej budy, co sam przed laty wymyślał i plótł pod adresem urzędującego wówczas prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, prof. Lecha Kaczyńskiego.


  Kandydat Platformy Obywatelskiej i WSI, goni w piętkę - podczas wiecu w Stargardzie Szczecińskim nie potrafił zapanować nad nerwami. Z zaciśniętymi ze złości zębami, wrzeszczał jak naćpany i wygrażał pięścią . Ale całkowicie niezrozumiały był wątek "drobiowy", gdy znowu zaczął coś bredzić o... kurach.

  W Stargardzie Szczecińskim, oprócz partyjnego aktywu, kandydata Platformy Obywatelskiej, "przywitali" również mieszkańcy miasta. Z transparentami "Precz z Szogunem", głośno domagający się śledztwa w sprawie Fundacji Pro Civili.

  To tak wyprowadziło z równowagi Bronisława Komorowskiego, że zaczął wrzeszczeć i wskazywać palcem na krytykujących go młodych mieszkańców Stargardu Szcz.

  - Stanowią świetną ilustrację tego, między kim, a kim będziecie państwo wybierali 10 maja. Są tacy, którzy pewnie będą chcieli głosować na awanturę, na kłótnię, na nieumiejętność współpracy, na stwarzanie zagrożenia, na niezgodę narodową. Ale nas jest więcej! Tych którzy chcą Polski bezpiecznej i Polski zgodnej - wrzeszczał Komorowski.

  Czyli według starej i mocno już zdartej płyty. Im więcej mówił, "nakręcał" się coraz bardziej. Już nie tylko wrzeszczał, ale i wygrażał pięścią. Chwilami nie kontrolował tego co mówił, bez ładu i składu ...

  "Wygranie przez mojego konkurenta... Tacy ludzie będą wchodzili do pałacu prezydenckiego. Tacy ludzie będą budowali wizerunek naszej Ojczyzny na zewnątrz. Tacy awanturnicy, tacy przeciwnicy zgody. Nie ma na to naszej zgody" - wrzeszczał z nienawiścią w oczach..

  A teraz najciekawsze! CYTAT DNIA, A MOŻE I CAŁEJ KAMPANII WYBORCZEJ:

  "Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... " - stwierdził kandydat POWSI.

  Wątek z drobiem pojawia się nie po raz pierwszy.

  To już jakaś obsesja. Czy Bronisław Komorowski jest aby zdrowy ? !!!


  Polakom nie jest potrzebny na fotelu prezydenta, pełny pychy, zadufany w sobie, chamski i bezczelny, karierowicz, posiadający powiązania z komunistycznymi, Wojskowymi Służbami Informacyjnymi, które kolaborowały
  z tajnymi służbami sowieckimi, (i dlatego zostały zlikwidowane przez państwo polskie) ich patron i obrońca, człowiek chory z nienawiści, który nie panuje nad nerwami i na spotkaniach wyborczych wrzeszczy na Pooaków.
  Polakom jest potrzebny silny, spokojny, w pełni zrównoważony i przyjazny prezydent, który faktycznie zadba o ich bezpieczeństwo i lepszy byt. Takim prezydentem nie był, nie jest i jak widać z jego zachowania
  i oceny tych, którzy go dobrze znają, nie będzie, bo nie jest w stanie być, Bronisław Komorowski.

  A jak dla nas, dla Polaków, Komorowski za drogi jest na strażnika żyrandoli.


  GNUŚNY HRABIA Z RUSKIEJ BUDY, WTOPA - KOMOROWSKI PRZYSPAWAŁ SIĘ DO PREZYDENCKIEGO FOTELA I ŻYJE SOBIE ZA NASZĄ KASĘ JAK SZEJK.

  JEST DROŻSZY OD BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ !!  Hrabia, z ruskiej budy, niech przestanie gloryfikować WSI, niech przeprosi Polaków, niech zakończy wojnę polsko-polską wszczętą przez Donalda Tuska w 2005 roku po podwójnej klęsce wyborczej a potwierdzoną i wzmocnioną na hucznej prezentacji komitetu wyborczego jaśnie hrabiego z ruskiej budy w 2010 roku, niech odwoła oszczerstwa
  i bluźnierstwa jakie wypowiedział przeciw prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, za Jego życia i po tragicznej śmierci, oraz przeciw PiS, i milionom Polaków, ich zwolenników,

  niech złoży urząd i zajmie się kurami. To wszystko co może zrobić oprócz uznania swoich błędów, okazania żalu i skruchy, poskromienia swojej chorej nienawiści i pychy.
  0
 • kicze bibli
  2015-05-01 18:10:59
  sld nigdy nie był lewica oszukano was nas i biblie z gliny biblia to kicz ma 7000lat
  0
 • Tusku, gdzie jest nasze 200mld z OFE?
  2015-05-01 18:29:37
  Jeśli "Bul" w oficjalnych sondażach ma mniej niż 40%, to znaczy że drugiej tury nie będzie, bo pan Andrzej Duda wygra już w pierwszej. Jedyna nadzieja PO, że pan Paweł Kukiz (sympatyczny człowiek) zabierze część głosów młodzieży panu Dudzie.
  0
 • kalita nie domyta
  2015-05-01 18:48:05
  uko hamy kłaj umiłowany kłaj nasze miasta i wioski wszty stko tobie uko hama ziemio nasze mysli wciaz przy tobier saagdzie kalita i napieralski deblile sld
  0
 • 200mld z OFE na spłaty długów SKOK
  2015-05-01 19:26:58
  RE taboret ~Tusku, gdzie jest nasze 200mld z OFE?2015-05-01 18:29
  SKOK PISDudy ( vel DUDAPISa vel SKOKDUDy ) do spóły z GRZECHEM BIEREckim na kaskę SKOK - no i kaska gdzie się podziała ?
  W Luxemburgu, taborecie !
  Co SKOKi nakradły, to państwo spłaca.
  0
 • Adelaide-Robnad-wiesio-konstytucjonalista-PIS-Jojo
  2015-05-01 19:27:58
  Oda DO MOJEGO PREZESA !
  Kocham gejów , lody, porno, leki w proszku
  , bylem w ORMO.
  Dzis w mym sercu Ty - OFERMO!
  0
 • ha ha
  2015-05-01 20:21:17
  ale komuniści przewalili tę kampanię!
  0
 • członek i członkini PIS to odpowiednio pisiorek i
  2015-05-01 19:43:23
  RE ten niby ~wiesiek2015-05-01 18:18
  preziopisiu (może kandydat DUDASKOK też ?) będzie wniebowzięty, po tym, jak publicznie ciągniesz flaka he he he
  Możesz liczyć na przelew z Luxemburga via Cypr ( tam prominentne pisie i pisiorki mają konta )
  0
 • hi hi
  2015-05-01 20:28:04
  dziś mjał bardziej nastroszone słuchy więc sufler był dalej.
  0
 • krakus
  2015-05-01 21:40:33
  wreszcie doczekałem się momentu w którym komuchy znikną z życia politycznego
  czas wynieść sztandar towarzyszu Miller
  0
 • BUDOWNICZY
  2015-05-01 21:33:22
  Polska i Polacy nie świętują 11 rocznicy wejścia do Unii Europejskiej .
  Jest to haniebna data dla Polski - Polska straciła suwerenność.!!!
  Ogłupieni obietnicami Aleksandra Kwaśniewskiego , straciliśmy Ojczyznę
  staliśmy się niewolnikami we własnym kraju,!!!
  Unia Europejska to ludzie z chorą wizją świata , sami żyją
  w luksusach , a bezrobotni , bezdomni zdychają .!!!
  Ich chore decyzje np bary mleczne to działania ludzi
  niepoważnych.!

  ALEKSANDER Kwaśniewski to ten zamieszany w aferę szpiegowską "Olin" , to ten co nie wiedział o tajnych więzieniach amerykańskich w Polsce , wie czy wział za to pieniądze ???
  I cicho sza , zamiecione pod dywan .
  0
 • TYLKO ŻAL POLSKO
  2015-05-01 21:47:44
  1 MAJA TO ŚWIĘTO ROBOTNIKÓW .!
  Nie komunistów. Komuniści przywłaszczyli sobie Święto Robotników
  krwią okupione.
  Święto , to początek miało we Francji , gdzie fabrykant uderzył
  robotnika , w obronie jego stanęli robotnicy , wyszli na ulicę
  zjednoczyli się z robotnikami z innych krajów .
  Od tej pory 1Maja był świętem robotników , którzy co roku
  organizowali marsze ulicami.
  Komuna zaczęła z trybun pozdrawiać maszerujących i tak
  Święto Robotników przemieniło się w święto PZPR - Komunistów.
  0
 • gosc
  2015-05-01 22:04:06
  Miller ,twoj czs juz sie skonczyl ! Mysli ze bedzie mial dozywocie w SLD,jak sp.Bartoszewski. i jeszcze go pochowaj z honorami za darmo.Cwaniak.
  Mlodzi sa na stolki a nie stare zbuki ,co to powtarzaj stara "moskiewska "spiewke,tylko w innej formie.
  0
 • lah gorszy bydlah
  2015-05-01 22:29:10
  kiedy kler zniknie zycia bo ciemnota polaków jest tak wielka jak kosmos tfu polactwo to bydło słusznie bydłoszewski po wiedział
  0
 • PiS be with you
  2015-05-01 23:31:45
  dopusc katola , kler
  do finansów i rzadzenia, a na 1000-ciolecia masz przechlapane;
  ilu jeszcze tego nie rozumie!
  0
 • rena
  2015-05-01 23:56:13
  No przecież Ogórek była dziś na zachodzie Polski ,w Wielkopolsce.Wszędzie być nie mogła.W Wrszawie była burza ,lało jak z cebra,zimno ,to nie dziwne ,że na piknik nie przyszło tłum ludzi. Pikniki sa fajne jak pogoda dopisuje.
  0
 • amber gold i POmatolskie obiecanki
  2015-05-02 01:54:19
  glosujemy na bronkaaby mogl ustawic rodzine i klegow donka
  0
 • szenio
  2015-05-02 01:11:33
  ja się dziwię młodzieży : pracują za 1200 zł , na smieciówkach,bez ubezpieczenia, i nie ida na świeto ludzi pracy dopominać się o swoje prawa !!! Niespotykane w innych krajach.A Guz i Miller mówili bardzo ciekawie , warto było posłuchać. Jak rodzice, dziatkowie wychowali te pokolenie, bezrozumne pokolenie. 4 lata temu kukiz, teraz JKM czy kukiz. Żenada!!!
  0
 • zuzu
  2015-05-02 06:43:03
  Wzięła sobie to, co wg niej jej się należało i olała SLD! Piękniej być nie mogło! To zawsze tak jest jak staruszek uwodzi młodą panienkę! I czego to pan Miller się spodziewał??? Ma to na co zasłużył. Cudo!
  0
 • Robnad
  2015-05-01 19:59:02
  Serdeleczek mojego prezesa...wyjrzal..! Prezes dziecko specjalnej troski !

  https://www.youtube.com/watch?v=NYUpceRGpo8
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołkow
  2015-05-02 12:54:50
  Agdzie był ORZEŁ CZEKOLADOWY kturego tak MILLLERO POpierał
  0
 • niemki dalej biegamy rozpoczynamy
  2015-05-04 15:41:39
  niemki dałó rade biegać !
  na razi na mniejsze odstepy nie za most dawno nie biegało się bo było zimno
  idziemy pic wode
  i zjesc kolacje wszystko boli
  0
 • NIEMCY WOLA ZA TYDZIEN ZJESC NIZ ISC NA GŁUPIE
  2015-05-04 15:49:51
  NIEMCY Z RODZINAMI NA WYBORY SIE NIE WYBIERAJĄ NIE ZAMRZAMY STOŁKÓW RATOWAĆ NASZE RODZINY TEZ SĄ TEGO ZDANIA A OGORKOWĄ GERMANY MAJA WDUPIE PO WYBORACH NAM ZAPLACI BABA POLSKA SKONCZONA ZA 7 LAT HOLERNYCH
  WYBORY
  0
 • zobaczymy moze zaryzykujemy trzecia fuchę
  2015-05-04 19:04:41
  panie niemieckie zakuwajcie za zakuwanie kaski sie dostnie !
  my sister rozejzymy się za kolejną fuchą trzeba dorobić na wesela + na nasiona pomidorowe !
  zobaczymy niemki moze 3 fuche sprubują jak kryzys na wesele kase trzba mieć do tego ciucha
  w trzeciej robocie matma nam się kłania do tego kasa i przekladanie kasy z kasy , rano wstniemy i nasiona kwitowe posiejemy nie bedzie nam sie nudzić w czasie wolnym
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama