Sandra Borowiecka: Tak się rodzi narodowa trauma, tak się rodzi ta nasza Polska - z cichych domowych molestowań

| Aktualizacja:

"Przez ostatnie lata nie spotkałam chyba ani jednej polskiej rodziny, w którym nie byłoby jakiegoś numeru w rodzaju psychicznego znęcania się, maltretowania czy molestowania seksualnego - mówi Magalenie Rigamonti Sandra Borowiecka, dziennikarka i pisarka.

wróć do artykułu
  • ~marksizm kulturowy
    (2018-08-12 23:45)
    a kiedy lewactwo przeprosi za wszystkie te gwałty i zabójstwa sPOwodowane przez ich ukochanych nachodźców ?
  • ~Gastarbeiter z tzw. Zachodu
    (2018-08-12 22:37)
    Zdjecie POtwierdza, ze ta baba Borowiecka to szatanistka. Te jej brednie, to ukryte marzenia, ktore sobie zyczy jako rzeczywistosc, ale nie twoje doczekanie babo takich ukladow w Naszej Polsce. Tak na marginesie: @Don Biszkopt z 22:07 MA RACJE!!!
  • ~brednie
    (2018-08-11 21:43)
    każda kobieta to ofiara, inaczej być nie może
  • ~Z zagranicy
    (2018-08-11 16:45)
    Większych bzdur to ja już dawno nie czytałem.....narodowa trauuuuma....podkreślam, trauuuuma hehehe ja to mam jedyna traumę: niech te głupie gazety i dziennikarzyny znikną z mojej przestrzeni:) trauuuuma hehehe
  • ~diagnoza
    (2018-08-10 19:24)
    Wydaje mi się chora na urojenia , albo na hashtag co drugie słowo używa tego określenia .
  • ~be
    (2018-08-10 19:01)
    Czy ja żyję na innej planecie? W moim i w znanych mi środowiskach nie występują opisane przez pisarkę patologie. Marginalnie, zapewne zdarzają się takie przypadki. Tak Polak nie widzi Polski i takich oszczerstw o Niej nie napisze! Modne brudy w naszym stuleciu jak szamba wybijają szczególnie przez "zdziczałych artystów" szukających szokujących wrażeń. Moja reakcja na takową twórczość pisarką: nigdy nie kupię niczego z pod pióra S. Borowieckiej. Szkoda miejsca na półce i mojego czasu.
  • ~Wikuś
    (2018-08-10 15:58)
    To całkowicie niewiarygodne grafomaństwo...
  • ~Bolek 22
    (2018-08-10 12:23)
    Mniej przebywaj z wszelkiej maści KODerastami, nawiąż kontakty z normalnymi rodzinami polskimi i przestań opluwać Polaków
  • ~Januszem
    (2018-08-10 11:39)
    Mnie nikt nie molestował mojego dziecka również mimo że nie wychowuje córki jestem po rozwodzie to daje dziecku tyle miłości ile mogę właśnie jemy gofry nad morzem.A tak przy okazji jestem alkoholikiem który któryś rok nie pije,rozwijam się na wielu poziomach aha znowu pasuje do schematu bo pochodzę ze wsi jestem robotnikiem mieszkam w dużym mieście moi rodzice to praktykujący katolicy ja już raczej nie ale uwaga wy pseudo inteligencka hołoto z nikąd szanuje tradycje nawet ta katolicka uważam że fajnie być patriotą będę głosował na wasz znienawidzony PIS a chociażby wam na złość.A może dlatego że coś ten rząd robi dla mnie zwykłego szarego człowieka a to wasze pie.....nie o molestowaniu to sobie wsadzie w buty wasza wizja prowadzi do nikad
  • ~Madzia
    (2018-08-10 11:38)
    Mam cudnego wnuczka i całuję go jakies kilkadziesiąt razy dziennie.. Czy to jest to molestowanie wg lewej panny???
  • ~ale jaja
    (2018-08-10 10:48)
    Zona Adamsa musi miec patologicznych znajomych
  • ~Bartosz
    (2018-08-10 09:28)
    Coś co dotyczy marginalnej ilości rodzin w Polsce, na szczęście, w chorych przekonaniach tej towarzyszki urasta do narodowej traumy. W jakim środowisku ta kobieta funkcjonuje? Czym prędzej proszę zmienić środowisko.
  • ~Hj
    (2018-08-10 09:19)
    Ona kłamie przecież. Talk jak kłamana u nas na stażu w telewizji. ))))
  • ~Sokular
    (2018-08-10 09:16)
    ...........w takiej "dyskusji" trudno brać udział - dno,dramatyczny poziom myślenia,wiedzy,mentalności
  • ~Bronek
    (2018-08-10 08:59)
    Feministki noszą w sobie traumę. To są kobiety skrzywdzone przez los lub mężczyzn. Chorobliwie zazdrosne o koleżanki którym się udało
  • ~motek
    (2018-08-10 08:58)
    Zgwałcił dziecko... ale po katolicku, po polsku... To patriotyzm!
  • ~Polak mały
    (2018-08-10 08:45)
    Klasyczny syndrom niedopchnięcia.
  • ~bumerang
    (2018-08-10 08:29)
    Co za idiotki z tych pańć, zeby zwykle przejawy rodzinnej czulosci traktowac jalo molestowanie I robic z tego narodowa traume. Wiekszoscpolskich rodzin jest normalna I nie doswiadczyla zadnej rodzinnej traumy.
  • ~W
    (2018-08-10 08:01)
    Ty kobieto i ta cala sfora zbokow wokol ciebie to nie POLSKA to tylko twoje POgibane towarzystwo tobie POdobnych.
  • ~Ferdek
    (2018-08-10 07:57)
    Piszcie o pozytywnej prawdzie - to buduje.

Może zainteresować Cię też: