• ~rentner w Europie
    (2012-05-24 07:12)
    Artysci, czy jeszcze jacys inni mysla tak samo jak 80% ludnosci Polski!!!
  • ~klaudia
    (2012-05-24 03:40)
    ZOO MICHNIKA - SZECHTERA
  • ~Fuj
    (2012-05-24 06:43)
    Az czuc semicki smrod od tych fotek.
  • ~zatroskany o nasze losy
    (2012-05-24 06:25)
    Chazarzy wszelkich nor łączmy się! Jak najszybciej należy wypędzić Polaków na pola pszenno-buraczane i odseparować murem, pozbawić szkolnictwa, dostępności do kluczowych zawodów, informacji, pozbawić poczucia polskiej tożsamości, zwalczać czynniki podtrzymujące polską tradycję.
    Ponieważ sytuacja na Bliskim Wschodzie staje się coraz bardziej nieprzewidywalna, musimy utrzymywać w Polsce struktury pozwalajace na ewentualny powrót naszych braci do Europy, a POlska powinna być już wtedy wpełni kontrolowana, rządzona wyłącznie przez nas. Nasze mają być urzędy, media, banki, uczelnie, sceny, estrady. Dlatego takie chazarskie salony powinny być coraz bardziej aktywne i zarazem nadal zakonspirowane, aby Polacy zbyt wcześnie nie zrozumieli w czyje ręce sami wchodzą.
    Twórzmy nowe salony i niszczmy te polskie.
  • ~jan
    (2012-05-24 06:20)
    TV TRWAM będzie istnieć dalej,PO nie będzie blokować TV Trwam a wy macie swój głos tylko do wyborów.
  • ~JOANNA
    (2012-05-24 05:57)
    GALERIA SKONCZONYCH MIERNOT...JEDNA Z TYC H KOBIET...MOZE DZIECI STRASZYC!!!JACY ARTYSCI???RACZEJ NOTORYCZN I LEWACY NIEROBY.
  • ~chora
    (2012-05-24 05:16)
    A moze by tak ci w/w zajeliby sie brakiem lekow dla ludzi chorych na raka i na inne straszne choroby .Jak oni zachoruja to kostuchy nie przekupia .Wiec do dziela godnego uwagi .
  • ~aloha
    (2012-05-24 04:45)
    I Mleczko wśród tych małych potworków?
  • ~zniesmaczony
    (2012-05-24 04:36)
    slyszalem antypolskie i antykatolickie wystapienie Kory w Annarbor MI i ona jest tzw ludzie kultury? Tragedia sa te naciski na sad ,aby DYSKRYMINOWAC TV TRWAM ,iwektywy pod adresem ks Rydzka pisza ludzie kulturalni inaczej
  • ~ojciec rodziny
    (2012-05-24 01:40)
    I pomyśleć ,ile mógłby wycyckać z głupiego polskiego czarnego luda, cwany Ojczulek Rydzyk , gdyby tak był wieczny , tak jak chce nim być od dawna Kościół katolicki .

    A wiadomo ,ile wspomniany Kościół zdołał wycyckać świat przez 2000 lat .

    Robi się zimno na taką myśl !!!

    Ale Pan Bóg nie pozwoli ,zeby Ojczulek był wieczny.

    Byłby dla niego za dużą konkurencją . Tam w niebie nie miejsca dla dwóch bożków !!!