Zaremba: Co dalej z rewolucją? PiS coraz bardziej pogodzony z myślą, że nie będzie żadnej reformy

| Aktualizacja:

W sprawie reformy sądów prezydent szuka nowych rozwiązań – chce forsować kasację nadzwyczajną zapisaną w programie PiS. Za to politycy tej partii są coraz bardziej pogodzeni z myślą, że nie będzie żadnej reformy. A jeśli nie, to nie będzie także dekoncentracji mediów.

wróć do artykułu
  • ~Jabis
    (2017-09-22 09:37)
    Zaremba! jaja se robisz!!!
  • ~kwaśniewski olek
    (2017-09-22 09:41)
    Dureń to pisał za Sorosowe pieniądze.
  • ~Eeee tam... okrzyki z demonstracji
    (2017-09-22 09:58)
    zaKODowanych POstUBeków...raz ,dwa ,trzy dziś kapujesz ty....SZAMBO jeszcze wybija , a PiS zbliża się do 60% poparcia społecznego tak trzymać !!
  • ~Klawisz
    (2017-09-22 09:59)
    a co tam słychać u pejsatej złodziejki KAMIENIC i DZIAŁEK w Warszawie niejakiej HANI GRONKOWIEC WALEC ,siedzi ?
  • ~Jabis
    (2017-09-22 16:55)
    Głupawka wpisów PIStrolli ... o czymś świadczy? No ... zobaczymy! Spokojnie w kaczym kurniku ... to już było.
  • ~Tutejszy
    (2017-09-22 17:11)
    Jak tam ? Niemce dobrze płacą ?
  • ~goral
    (2017-09-22 19:06)
    Totalitarny PiS w akcji
  • ~Testament I k a r a
    (2017-09-22 20:31)
    Dedal (ale nie tylko on!) miał lęk przestrzeni i tylko hodował gęsi, którym nieustannie wyrywał pióra i używał tych piór do realizowania rozmaitych nieosiągalnych celów - na przykład stroił się w nie, puszył, mienił rozmaitymi kolorami i próbował być na przykład pawiem albo papugą i jednocześnie latać jak orzeł - ale najczęściej sprowadzało się to do tego, że tylko kreślił tymi piórami na pergaminie różne projekty - najczęściej zerż-nięte od kogoś innego! - A te gęsi potem (jak im pióra odrosły) znowu stały się sławne jako Gęsi Kapito-lińskie, które uratowały Rzym, a od nich pochodzi w prostej linii nasze "brz-yd-kie Kaczątko"!!!
  • ~Polsko moja kochana! -To ja - Twój obywatel!
    (2017-09-22 20:33)
    Pytam zatroskany: czemu jesteś taka smutna? - Dojeżdżamy już do Kutna - złączyć nasz los! --- --- Ja wiem, że za oknem wciąż deszczem pluszcze złowieszczy wiatr i ględzą rozmaite zaremby - ale ja cię przecież kocham - a miłość przenosi góry!!!
  • ~Niedzielna Szkółka Obywatelska, poziom elementarny
    (2017-09-22 20:35)
    - \ Lekcja Pierwsza Aksjomat Numer 1. - W Polsce przy władzy od zawsze kręcą się i majstrują obcy agenci wpływu! Jak się dobrze rozejrzysz, sięgniesz pamięcią wstecz i chwilę zastanowisz nad znanymi ci zdarzeniami z historii ostatnich 20 lat - to czy sam od razu dostrzeżesz co najmniej kilku? Ćwiczenie Numer 1. - naucz się odróżniać agenta wpływu od nieagenta! Ćwiczenie Numer 2. - zorientuj się, po czym poznajemy człowieka uczciwego! Ćwiczenie Numer 3. - upowszechniaj swoje spostrzeżenia na forum! Ćwiczenie Numer 4. - w ramach prac domowych przygotowuj się sumiennie do eliminacji agentów wpływu z polskiego życia politycznego! \\ Ćwiczenie Numer 5. - pomyśl - jak nie dać się chytrze i podstępnie, lecz jednak zupełnie głupio, wciągnąć do szamba jak Brunon K. ani zabić jak Ziętara, Kmiecik i chorąży Muś! - \\ -----
  • ~Zaremba! -- Mam dla ciebie korzystną ofertę!
    (2017-09-22 22:03)
    4 języki w 2 miesiące! 8 języków w 4 miesiące! !2 języków w ... i tak dalej! - Przypominam ci jednak, ze pewien polski królewicz znał podobno 12 języków - ale w pamięci współczesnych zapisał się jako ten, który w żadnym ze znanych sobie języków nie powiedział nic mądrego!!!
  • ~janek-007
    (2017-09-22 23:02)
    Prawdopodobnie to i dobra taktyka na odłożenie na później reform o KRS i wymiany SN. Zobaczymy, oby, co zaprezentuje PAD w poniedziałek 25 września 2017. Jeżeli PAD zaproponuje rozwiązania które ukrócą samowole i korupcje środowisk sędziowskich to chyba można będzie negocjować z PAD i zobaczyć jak otwarty jest PAD na uwagi i propozycje innych. Jeżeli natomiast PAD zaproponuje reformy które w rzeczywistości nic nie zmienia to lepiej te reformy odłożyć na później może i na po następnych wyborach w 2020 a w międzyczasie powinno się pokazywać ewentualne błędy i korupcje u sędziów. Na wojny powinno się chodzić tylko wtedy jeżeli jest się pewnym wygranej. Sun Tzu uczył i to do tego bardzo mądrze ze wojny najlepiej jest wygrywać bez udziału armii, w tym wypadku partyjne nawalanki z PAD. Tak czy siak czas pracuje dla chcących reform ale trzeba być trochę cierpliwszym i najaromatyczniejszym. Jest jeszcze jeden problem który PiS i JK powinni barć pod uwagę i poczekać jak się będzie rozwijać sytuacja w USA z D. Trumpem, to znaczy czy będzie impeachment czy nie i jak potoczą się wybory w USA w 2018. W wypadku jeżeli będzie impeachment dla D.Trumpa i jego współpracowników polityczna nawalanka w Polsce byłaby bardzo szkodliwa, bo przez jakiś czas być może do 2020 a może i dłużej, bo ci co chcą uwalić Polskę od wewnatrz i na arenie międzynarodowej będą w takim przypadku mieli przysłowiowy wiatr w żagle, przynajmniej przez jakiś czas. Dla Polski byłoby dobre żeby przez następne kilka lat w Polsce nie było żadnych rozrób politycznych a ewentualne konflikty były rozwiązywane możliwie ugodowo i na miejscu bez wielkiego szumu i medialnego hałasu. Czas pracuje dla PiS i dla reform trzeba tylko mądrze ten czas wykorzystać.
  • ~Ziobro taki skuteczny w Bydgoszczy..!!!!
    (2017-09-23 17:44)
    Brak determinacji PiS widać w reformie prokuratury. Ziobro mając pełnię władzy do dzisiaj nie pozbył się oskarżycieli z czasu stanu wojennego. Były pułkownik teraz oskarża w okręgowej.
  • ~Agent Abhwery,Stasi i BND Thusk
    (2017-09-23 22:40)
    Zaremba zarębiście sprzyja teraz folksdojczom z Der dziennika.

Może zainteresować Cię też: