Wróbel: To, co ratowało premiera Tuska, to PiS

| Aktualizacja:

Wypowiedzi byłej wiceminister Chojny-Duch jeszcze raz pokazują, że Donald Tusk jako premier okazał się politykiem pozbawionym wizji.

wróć do artykułu
  • ~belerka
    (2018-11-24 22:18)
    Pan redaktor Wróbel powinien odpocząć. Bredzi. 3 lata jazdy bez trzymanki w wykonaniu PiS wystarczy!!!
  • ~zacznij myśleć
    (2018-11-24 21:51)
    Wolne żarty. Czy przypadkiem gostek nie był słupem jak wszyscy inni w rządzie ??????? Czy już w nocnej zmianie nie postawił się w pozycji w której tkwi do dzisiaj ????????
  • ~xyz
    (2018-11-24 18:01)
    po szwedzku niemcy to tyskland kraj chytrych ludzi od tysk , tusk - lis , chytrus -nic dodać nic ująć
  • ~ali
    (2018-11-24 16:23)
    PIS jest najlepszą partią dbającą o ludzi i kraj, a PO to miało hasło "żeby nam było dobrze" i tego się trzymali.
  • ~Prababcia
    (2018-11-24 14:25)
    To Tusk juz Pisie, olaboga k u r d a m e n c k o ĺ
  • ~Rotenshwantz
    (2018-11-24 14:08)
    Otwieram der dennik, a tu zero o marszu na Makrona. Czyżby strach, że potem pójdą po króla Jewropy? Tusku, jeśli nie w Brukseli, to w Polsce. Co ci się należy, my Polacy ci damy...
  • ~pppp
    (2018-11-24 13:42)
    "były – a także, prawdopodobnie, przyszły – premier Tusk"... Lekarza! On bredzi...
  • ~Kick
    (2018-11-24 13:35)
    Szuja która ma jedną dobrą cechę. Aktorstwo.
  • ~miś
    (2018-11-24 12:27)
    Tak, tak Donald nie miał wizji, przyjrzyjmy się wizji Jarosława: "Chrzanowski ląduje w Polsce 14 listopada ok. 6 rano, jedzie do kancelarii premiera, potem do KNF. Wedle rzecznika Komisji w swoim gabinecie jest od 9 do 12.30. To ważny moment, a piątkowe oświadczenie Żaryna rzuca nowe światło na te wydarzenia. Bo Żaryn ujawnia dokładny moment otrzymania od prokuratury nakazu przeszukania – jest to 12.35, czyli pięć minut po opuszczeniu przez Chrzanowskiego swojego gabinetu. "
  • ~tttt.
    (2018-11-24 10:14)
    Kto ty jestes? Polski niemiec.Co sprzedales?Polska ziemie.A dla kogo? Dla Angeli.A zeby cie diabli wzieli.
  • ~smilling
    (2018-11-24 06:01)
    Ech Wróbel, historyku od siedmiu boleści. Bolszewia to system, w którym "cała władza w ręce rad" i "grab zagrabione" jest naczelnym mottem polityki. Do tego dochodzi przypadkowość zdarzeń, w którym niewielka grupa obejmuje pełnię władzy nad państwem. Likwiduje cały dorobek Oświecenia i system konstytucyjno - parlamentarny. To jest bolszewia, nie późniejsze stalinowskie metody na budowę imperium, które Wróblowi się kojarzą z pojęciem bolszewii. Tusk był słabym premierem, bo będąc zerem z ekonomii i gospodarki zawierzył doktrynerom w rodzaju Rostowskiego. Ale o ciepłą wodę w kranie zadbał jak nikt przedtem. Ludzie wkrótce to docenią, gdy zobaczą jak znikają ich pieniądze na skutek rozpasania i grabieży przez pisowską bolszewię.
  • ~enia
    (2018-11-23 22:36)
    Wizje to Ci Tusk zrobie.Wizje Sądu.Jako obywatelka pozwe Cię do Sądu. przez ciebie i towje działania prąd idzie 30% w góre więc bede żadałą w sadzie abys płacił moej rachunki.Ty swoim działaniem doprowadziłes do wielu okrutnych rzeczy zubożenia Polaków okradłeś OIFE i tez bede żadac zwrotu
  • ~motek
    (2018-11-23 21:44)
    Pan Wróbel-Kaczka pijany, czy na prochach?
  • ~pisowski wrobel
    (2018-11-23 21:23)
    pisowski wrobelek odlec na drzewo i niech cie odstrzela na sniadanie pisowski wrobel
  • ~tttt.
    (2018-11-23 20:53)
    Pies na zdjeciu udaje ze mysli.Pies po kaszubsku to tusk.
  • ~Raz dwa trzy
    (2018-11-23 19:39)
    Straszenie PISem to jedyny program PO-nieudaczników.........
  • ~ taka prawdz
    (2018-11-23 18:04)
    Do nas znaczy POLSKI od czasów wojny przywędrował POlszewizm co mordował ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH i siedzi do dziś jako 3 POkolenie razem z BOLKIEM czy TUSSKUSSOW
  • ~oj
    (2018-11-23 17:42)
    Panie Wróbel, gdzie Pan był w czasie rządów Tuska? Po czterech latach od wyjścia Tuska z krajowej polityki i trzech latach "dobrej zmiany" zebrało się Panu na wspominki? Założył Pan na tej witrynie hobbystyczne koło historyków, czy zapisał się do PiS? W PiS-ie trzęsą portkami ze strachu przed powrotem Tuska. Chyba zlecili Panu ten pamflet. Pecunia non olet.
  • ~Jaro
    (2018-11-23 17:31)
    Poseł Kazimierz Smoliński, 7 listopada, zgłosił do ustawy poprawkę brzmiącą tak: „W razie obniżenia sumy funduszy własnych banku poniżej poziomu określonego w art. 128 ust. 1 albo powstania niebezpieczeństwa obniżenia tej sumy poniżej poziomu określonego w art. 128 ust. 1, Komisja Nadzoru Finansowego może podjąć decyzję o przejęciu banku przez inny bank za zgodą banku przejmującego”. Tego samego dnia Leszek Czarnecki złożył zawiadomienie do prokuratora o korupcyjnej propozycji. Zostawmy historię historykom ,a dziś pilnujmy portfela, kolego Wróbel.
  • ~nie mam o nim dobrej opini
    (2018-11-23 17:29)
    Tusk nic nie robil. Obiecywal i czekal co sie wydarzy. Jak mial ,to dal, ale nic nie robil ,zeby miec. Myslal tylko jak nie narazic sie brukseli.

Może zainteresować Cię też: