Zaremba: W wojnie o kartę LGBT+ konserwatywna strona reaguje przesadnie

| Aktualizacja:

W dzisiejszej wojnie o kartę LGBT+ liberalna strona udaje, że może zrobić coś przełomowego, a konserwatywna reaguje na to przesadnie – z powodów wyborczych. Ale same dylematy nie są pozorne.

wróć do artykułu
  • ~gorol
    (2019-03-16 09:07)
    Kto czyta te wypociny pewnie tylko wyborcy z warszawki i gdanska
  • ~i tyle
    (2019-03-16 10:17)
    A więc to nie pedalskie paranoje są przesadne lecz zdrowa reakcja na pedalskie paranoje? Pan masz, autorze, kuku na muniu!
  • ~redo
    (2019-03-16 09:48)
    Strona konserwatywna reaguje adekwatnie do zagrożenia. Historia uczy jakie są konsekwencje s o d o m i i. Pomijając przykłady biblijne wskażę chociażby miasto Pompeje, w którym stopień perwersji seksualnych i ilość burdeli był zatrważający a malowideł z nich nie pokazuje się nawet turystom żeby im oszczędzić szoku. Więc Wezuwiusz musiał to wszystko zagazować a potem przykryć kilkumetrową warstwą gorącego popiołu. Wiadomo, że wtedy idzie wszystko, tak jak przy pożarze lasu- płonie i suche i zdrowe. Więc to nie przesadna reakcja konserwatystów. To instynkt samozachowawczy, panie Zareba.
  • ~stary wróbel
    (2019-03-16 09:55)
    Zaręba trąci Wróblem. Czy odwrotnie. Ta sama szkoła. Symetryzm:-)
  • ~Juras
    (2019-03-16 09:10)
    Ludziom się w główkach po... Wszyscy chcą być bogami i decydować o cudzym życiu. Szkoda tylko, że swoim się nie potrafią zając. Pitolone materace.
  • ~pox fox
    (2019-03-16 10:47)
    Chorych LGBT leczyć a nie słuchać ! LGBT to zagłada cywilizacji i ludzkości!
  • ~chyba wiesz ,chyba że już wybrałeś
    (2019-03-16 09:10)
    ....a tam będzie płacz i zgrzytanie zębami....
  • ~Raz dwa trzy
    (2019-03-16 12:51)
    Jak PO-wcy nie mają żadnego pozytywnego programu to zostają im tylko konflikty ideologiczne ......
  • ~abcd
    (2019-03-16 12:14)
    Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"
  • ~socjaldemokrata
    (2019-03-16 11:56)
    A Socjaldemokracja niestety milczy kiedy politycznie poprawna klika Trzaskowskiego i Rabieja redukuje Warszawe do mniejszosci seksualnych. A przeciez calkiem niedaleko od warszawskiego ratusza sa dzielnice lewobrzeznej Warszawy, ktorych mieszkancy zyja ponizej absolutnego minimum socjalnego.
  • ~trohan
    (2019-03-16 12:54)
    Zaręba napisał: "dochodzi zmysł Schetyny..." On ma zmysł? Grzesiu nie ma pomysłu na nic i nienawidzi...Ryżego Donka bardziej niż "małego tyrana". Walnij się Piecia w ten pusty łeb.
  • ~antyPiterek
    (2019-03-16 12:56)
    jak to przesadnie? Moja teoria jest taka że dziecko Totalsów do zwiazku małżenskiego z normalym wnosi podwyższone ryzyko zachorowalności na chorobę weneryczną, Chodzi przeciez o to by obnizyc wydatki na ZUS
  • ~Observer
    (2019-03-16 17:01)
    Koalicjańci Europejscy programu jeszcze nie ogłosili, bo tłumaczenie z niemieckiego niezakończone.
  • ~Aronek
    (2019-03-16 12:00)
    Patrząc na to zdjęcie podziwiam odwagę pana Trzaskowskiego. Ja bałbym się za plecami Pana Rabieja chyba,że pomiędzy nami stał by Pan Zaremba.
  • ~qwerty
    (2019-03-16 13:27)
    Żeby demonstrować swój symetryzm, zwłaszcza w sytuacji kurczącego się koryta dla dojnej zmiany, może by tak autor pisał tylko jedno, góra dwa zdania, cała reszta jest całkowicie zbędna. I tak nikt tego nie czyta.
  • ~Gustaf
    (2019-03-16 15:58)
    Czy pan Zaręba czytał ? Po co to tłumaczenie , wystarczy przytoczyć kontrowersyjne zapisy i wszystko staje się jasne
  • ~Roland
    (2019-03-17 12:12)
    Delegalizacja ruchów pederastycznych to konieczność.
  • ~jaity
    (2019-03-17 12:21)
    Ludzie mają również inne problemy. Zbytnia koncentracja na seksie może skończyć się patologicznym uzależnieniem i dewiacjami. A zatem filozofia dupocentryzmu służy temu samemu, co kiedyś rozpijanie chłopów przez panów i karczmarzy - aby nie zmądrzeli i nie zobaczyli swojej niewolniczej pozycji.
  • ~Stary a glupi !
    (2019-03-16 11:54)
    Oj Zaremba ,Stary jestes ale ze taki glupi to pewnie sam nie wiesz i musi ci to ktos powiedziec ,
  • ~toja
    (2019-03-16 15:42)
    Wielkie rozczarowanie pańskim tekstem.

Może zainteresować Cię też: