"Pracownicy są w koncepcji PiS sprowadzeni do roli klienta" [OPINIA]

| Aktualizacja:

Partia Jarosława Kaczyńskiego prowadzi politykę z ducha konserwatywną, używając redystrybucji jako narzędzia.

wróć do artykułu
  • ~jaity
    (2019-08-02 18:15)
    PO różniła się tylko tym, że dokonywała redystrybucji do kieszeni własnych.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-08-02 18:10)
    PiS reprezentuje najbardziej zdegenerowaną formę socjalizmu - katobolszewizm !!!!
  • ~ha ha
    (2019-08-02 19:13)
    Pracownicy w koncepcji PO sprowadzeni byli do roli niewolników - uważacie że to lepiej .
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-02 18:55)
    JESTESMY 15 LAT W UNI COZ ZROBILO PO DLA OBYWATELI CIAGLE WMAWIALO ZE NIE MA PINIDZY NA PENSJE RODZINNE BYLO TYLKO TYLE CO KOT NAPLAKAL ZAKLADY NIE RYTOWNE PRZESZLY W OBCY KAPITAL I TAK ZE LUDZIE TRACILI PRACE I A SZZCZEGOLNIE MLODZI WYJEZDZALI ZAGRANICE ZA ZAROBKIEM A DZIS MAMY NA DZIECI PENSJE WZROSLY AZE NIE WSZYSTKIM TO SIE NIE PODOBA PROSTA SPRAWA SKONCZYLY SIE PRZEKRETY I NOWO BOGACY KRZYCZA ZE ICH LEWY INTERES JUZ SIE NIE KRECI
  • ~PO-KO do de
    (2019-08-02 19:25)
    Pracownicy w koncepcji PO mieli tyrać na klasę POnów!
  • ~red is bad
    (2019-08-02 20:43)
    Ale to normalne jest, że pracownik to klient ... pracodawca jak sama nazwa daje pracę, a pracobiorca nazywany potocznie pracownikiem ją podejmuje wedle swojej woli. Nikt nikogo nie zmusza na siłę podejmować pracę u takiego, czy innego pracodawcy. Skończcie z tym marksistowskim bełkotem.
  • ~KotPali
    (2019-08-03 07:14)
    Ile kto płaci za takie artykuły? Pozdrawiam autora.
  • ~ivo
    (2019-08-03 07:19)
    Płytki artykuł. Tytuł bez związku z treścią. Element walki politycznej. Fakty są takie, że to za rządów Prawa i Sprawiedliwości wzrosły płace, poziom dobrobytu i spadło bezrobocie. Niepokoi natomiast polityka banku centralnego. Inflacja wtraźnie przyśpiesza a Prezes Glapiński i RPP wyraźnie przesypia.
  • ~Dyrektor Sprzedaży / ubezpieczenia
    (2019-08-03 14:50)
    No i dobrze - Klient jest najważnieszy fla każdej firmy. Głosuję na pis
  • ~H.d. i kamieni ku.
    (2019-08-03 15:52)
    Szukanie dziury w calym i kamieni ku.
  • ~logiczny
    (2019-08-03 10:31)
    Praca za "miskę ryżu" Morawieckiego to jeszcze pracownik czy niewolnik i to z zamierzchłej historii? Człowiek, który ma takie myślenie o własnym narodzie i rodakach, sam powinien tak pracować, a nie być premierem 36 mln. kraju! Sam zamiast tej "miski ryżu" dla innych, woli mieć warte dziesiątki milionów działki. To jest faktyczna prawda o motywach działania tej władzy. To hańba popierać taką władzę z takimi liderami.
  • ~logiczny
    (2019-08-03 10:16)
    Jaiti; ja tej różnicy nie widzę. Również jest redystrybucja do własnych kieszeni tylko mniej o tym możemy się dowiedzieć: afery KNF i 40 mln., wieże na Srebrnej i prezes, loty marszałka, itd
  • ~Ella
    (2019-08-04 07:35)
    Najlepszy okres mojej zawodowej pracy (pod wzgledem finansowym) to czas PiSu u władzy.
  • ~bertsi
    (2019-08-03 19:39)
    Dwa tygodnie temu w Dzienniku ukazał się artykuł „Szuka naśladowania” napisany przez Salvatore Babones, poświęcony częściowo podobnym zagadnieniom, a oceniający diametralnie inaczej opisywaną sytuację. Niestety autor nie polemizuje z tezami poprzednika tylko ex cathedra przedstawia swoje Czytałem pełne wersje obu artykułów.
  • ~Andrew66
    (2019-08-04 14:32)
    3Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ww w.sites.social/andrzej2
  • ~Sowa i Przyjaciele
    (2019-08-04 19:54)
    No właśnie. Kasa miała być tylko dla nas.