Wąsik i Kamiński wywiezieni z Warszawy. Gdzie trafili?
11 stycznia 2024Maciej Wąsik został wywieziony z Aresztu Śledczego Warszawa-Grochów na drugi koniec województwa, do Zakładu Karnego w Przytułach Starych, koło Ostrołęki. Jak wynika z informacji Wirtualnej Polski, Mariusz Kamiński pojechał do Radomia.