Aktorka twierdzi, że poza potencjałem ma także szerokie wykształcenie w tym kierunku. Kiedy ruszy nowa agencja? "Jak tylko uporam się ze sprawami urzędowymi. W ostatni piątek złożyłam dokumenty rejestrujące moją działalność" - mówi nam Cugier-Kotka. Dodaje, że ma już nazwę dla swojej agencji, lecz na razie jej nie zdradzi.

Reklama

>>> Cugier-Kotka nie ma pracy. Zmienia zawód

Aktorka nie jest jeszcze do końca przekonana z kim chce współpracować. Czy będzie to świat polityki czy showbiznesu? "Nie podjęłam jeszcze decyzji w tej sprawie, choć po moich ostatnich doświadczeniach z polityką raczej będę od tych tematów się dystansować" - mówi aktorka. Jednocześnie podkreśla swoje wszechstronne kompetencje.

"Znam na tyle język niemiecki, że mogłabym udzielać korepetycji, więc mogę też obsługiwać niemieckich klientów" - przyznaje Cugier-Kotka.

Nowy pomysł aktorki ostatecznie przekreśla jej wcześniejszą decyzję o wyjeździe z kraju. "Po szalonych atakach mediów na moją osobę nosiłam się z myślą o ucieczce, ale zmieniłam zdanie. Wyjechać zamierzam ale jedynie na wakacje. Do Portugalii" - dodaje.