PiS-owi spada? "Sondaże pracowni zakładanych przez agentów SB, dla mediów zakładanych przez agentów SB"

| Aktualizacja:

"Sondaże przeprowadzane przez pracownie zakładane przez agentów SB, publikowane w gazetach i telewizjach zakładanych przez agentów SB… Nie robi to na nas najmniejszego wrażenia" - mówi w rozmowie z Dziennik.pl poseł PiS Stanisław Pięta.

wróć do artykułu
  • ~WSI_24
    (2018-04-15 12:53)
    to o Polsacie, TVN i Superstacji
  • ~wawa
    (2018-04-15 12:55)
    Piętaszek - filozof.
  • ~adam1959
    (2018-04-15 13:00)
    Czy to ten Pięta złodziej okradający samochody?Jeżeli tak to ma pełne prawo do moralizowania i oceny innych.Prawdziwy autorytet.
  • ~goral
    (2018-04-15 13:03)
    Najwiecej SB jest w PiS i w PiS są kluczowymi postaciami tej sekty PiS = PZPR kwitnie
  • ~Szyba
    (2018-04-15 13:03)
    Zastanawiam się , czy jest jakaś "bzdura" której pisowscy posłowie by nie powtórzyli ?
  • ~edward
    (2018-04-15 13:06)
    typowy pisowski funkcjonariusz z tępymi wypowiedziami :)
  • ~max power
    (2018-04-15 13:19)
    Pan Stanisław Pięta reprezentuje typowy w PiS brak kultury osobistej.
  • ~Jo
    (2018-04-15 13:24)
    Każdy kto przeciwko nam, to agent i wróg ojczyzny!
  • ~Marek C.
    (2018-04-15 13:26)
    Takiego zakłamania już dawno nie słyszałem!O pieniądze wam nie chodzi?A co z paniami Sadursko,Szydlo czy innymi Gosiewskimi?Jak wam sondaże rosły to też robota SB?
  • ~suweren 2 sortu
    (2018-04-15 13:26)
    Powiedział ten który się przyznał do kradzieży samochodów w Bielsku-Białej. Cóż , takie morale ludzi z PIS.
  • ~cyc
    (2018-04-15 13:40)
    No gad.
  • ~Pan Kowalski
    (2018-04-15 13:51)
    Nie wiem po co ja się jeszcze w to angażuję, tylko krwi sobie napsuję czytając o partii "A" i "B" jak siedzą u władzy a partie typu "C" i obecna partia opozycyjna (A lub B) szczeka na nią niekonstruktywnie. Parlamentaryzm Partyjny to po prostu żenada.
  • ~student
    (2018-04-15 14:32)
    nie da się przestrzepić rozumu do pięty
  • ~Jaro
    (2018-04-15 14:47)
    Bardzo sobie cenię opinię posła Pięty, człowieka odważnego, który już za komuny obrabiał samochody, żeby za tą kasę ze złodziejstwa, kupić broń i obalić komunę. I tak by się niechybnie stało, gdyby wcześniej komuna sama się nie obaliła.
  • ~Donaldinio Adolfowicz Tuskaczewskij
    (2018-04-15 14:49)
    no jak ten Stanisław Pięta tak o naszych ukochanych UBywatelach sobie POzwala mówić. Cicho tam, bo pijanemu Junckerowi kieliszek z ręki wypadnie jak to usłyszy. O żesz $oros jego mać!
  • ~$orosiatek Wredniawy
    (2018-04-15 14:56)
    nie lubię Stanisław Pięty. Towarzysze UBywatele, macie go GW - nem obrzucić i SA-antifę na niego nasłać, POnimajetie?
  • ~Kebu
    (2018-04-15 15:04)
    Wypowiedź bez jakiegokolwiek dowodu. Na jakiej postawie, poseł Stanisław Pięta oparł swoją wypowiedź? Do rzeczy: Ten pan powinien mieć zarzut prokuratorskie za szerzenia paszkwili i sugestii godzącej w byłych funkcjonariuszy SB (MSW Polski Ludowej), UOP, AW i ABW. W tych instytucjach służyli także funkcjonariusze zaczynający życie zawodowe w PRL. Należy zastanowić się, nad słowami posła Pięty, który najwyraźniej nie rozumie co tępy łeb pomyśli. Agentami SB nie byli etatowi funkcjonariusze, a koledzy solidarnościowcy zapisani jako TW. Drugą istotną rzeczą jest, że SB było, minęło i każdy człowiek, co robi - robi za siebie. Większość komunistów przemieniła się w kapitalistów i prawicowców, a to jakoś panu Pięcie nie przeszkadza. Sam szef Prawa i Sprawiedliwości w komunie był dzieckiem komuny, a teraz burżujem mówiącym do narodu *************** dziadu". Czy to nie razi pana Piętę?
  • ~Stanisław Pięta
    (2018-04-15 15:11)
    ale się lewactwo na forum sorosialnie obruszyło. Kopniesz w klatkę no i małpy szału dostają, hi, hi, hi
  • ~byłem Polakiem
    (2018-04-15 15:22)
    Panie Pięta, wszelkie czynności SB, które obsługiwały opozycję solidarnościową, były pracą wykonywana na rzecz PZPR. Zatem pan kłamie mówiąc o "agentach SB", gdyż byli to agenci PZPR. Szczególnie KC PZPR. Informacje od agentów były użytkowane przez komunistów rządzących Polsce. Ważną kwestią jest, że wszelkie czynności operacyjne Biura B i pionu śledczego MSW były czynnościami czysto informacyjnymi i dowodowymi. Te materiały trafiały dą prokuratorów pitrowiczów, którzy formowali konkretne zarzuty przeciwko bojowcom podziemia solidarnościowego. Ale prokuratorzy nie są jedynymi esbekami w te pana sensacji. To sędziowie oceniali materiały i wydawali wyroki. Komunistyczni sędziowie dziłąjacy na podstawie prawa pisanego przez komunistycznych prawników pod dyktando komunistycznych prominentów. Myślenie nie zaszkodzi, a durniów u nas skolko godno. Łajdaków jeszcze więcej.
  • ~migr
    (2018-04-15 15:29)
    Stasiek, skończ głupio pier....ić!