Reklama
Reklama
Reklama

Wniosek o ukaranie marszałka Senatu. Chodzi o wypowiedź na temat prezesa PiS

27 grudnia 2019, 13:39 Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki / Agencja Gazeta / Fot. Cezary Aszkielowicz Agencja Gazeta
Wniosek złożyło Stowarzyszenie Godność. Jak podaje tvp.info trafił on do Naczelnego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Naczelnej Izby Lekarskiej. Chodzi o wypowiedź, w której polityk PO mówił o przyjmowaniu leków przeciwbólowych przez prezesa PiS.
Reklama
Reklama
Tematy:
grodzki ukaranie marszałek

Powiązane

Reklama

Komentarze (25)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Wielkolanin
    2019-12-30 15:04
    NOWY Marszałek Senatu nie jest bezwolną kukłą Kaczyńskiego, jak jego poprzednik Karczewski, Dlatego podjął pis nagonkę z opluwaniem jego osoby. BROŃMY tych co jeszcze chcą walczyć z pisem o Polskę wolną od dyktatury.!!!!!!!
    10
    zgłoś
  • Slazak
    2019-12-29 08:28
    pan Marszalek niech sie cieszy ze to jeszcze nie Korea pln.
    12
    zgłoś
  • żuczek
    2019-12-29 07:09
    Doktor 500$+ obraził w ten sposób nie tylko J. Kaczyńskiego, lecz wszystkich chorych zmuszonych przyjmować leki przeciwbólowe. Powinien jednak pamiętać, że nigdy nie wiadomo komu bije dzwon i może sam będzie musiał przyjmować takie leki (jest zima, łatwo złamać nóżkę albo mieć kraksę jadąc limuzyną)... chyba, że już przyjmuje, tylko coś znacznie mocniejszego niż pyralgina czy ibuprom i dlatego sam bywa po tym zmulony.
    15
    zgłoś
  • Ewidentnie
    2019-12-27 21:49
    widać, że pis-lam nie toleruje prawdy
    23
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Cfaniaczek
    2019-12-27 20:52
    Grodzki to V--Kolumna rudegohyza.
    29
    zgłoś
  • #bezsilny w kupie
    2019-12-27 18:50
    Najgorszą karą dla tego aroganckiego cwaniaczka to zakaz brania łapówek .
    30
    zgłoś
  • krystek
    2019-12-27 17:18
    ten lekarz zapomial ze publicznie nie wolno wypowiadac sie nie natemat , pomylil swoje role myslal ze zablysnie obrazajac a wyszlo ,ze jest nieprawdomowny rozum nie idzie w parze z jezykiem i zabraklo wyczucia smak gorzki pozostanie i etyka naruszonazostala zachlysnal sie stanowiskiem
    23
    zgłoś
  • ORDYNATOR SOWA
    2019-12-27 16:59
    Doktorze CWACH PYCHA IDDZIE PRZED UPADKIEM
    16
    zgłoś
  • ORDYNATOR SOWA
    2019-12-27 16:59
    Doktorze CWACH PYCHA IDDZIE PRZED UPADKIEM
    20
    zgłoś
  • Jolek
    2019-12-27 16:11
    Ta nagonka na Marszałka jest obrzydliwa
    36
    zgłoś
  • Paczka
    2019-12-27 16:00
    hej pisaki prawda zabolała?
    28
    zgłoś
  • JUREK
    2019-12-27 15:18
    Nadal kłamstwa i propaganda typowa dla PiS
    32
    zgłoś
  • Aron
    2019-12-27 14:46
    A kto mówi że on lekarz czy łapówkarz ????????????????
    6
    zgłoś
  • Roksana
    2019-12-27 14:45
    I po co to tak ujadac na Prezesa, przecież Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Naczelnej Izby Lekarskiej nie zwroci na to uwagi, albo zwyczajnie postepowanie umorzy.Przecwiczyłam to w kilku przypadkach. Lekarz w polskiej izbie lekarskiej nigdy nie ma żadnej winy. Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej Lekarzy nawet, gdyby miał w oku belke z zarzutem dla lekarza, to jej nie zauważy albowiem jest to nastepna Nadzwyczajna Kasta.Zeby było smieszniej to nawet urzedniczka z Izby Lekarskiej powiedziala mi, że ten lekarz, ktory popełnił w moim przypadku błąd to nigdy sie do tego nie przyzna.I co mu kto zrobi, jak on jest biegłym sądowym? Zaten wszystkim tym szczekaczom zycze spotkania z Naczelnym Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej Lekarzy, naturalnie wtedy gdy odczuja na swojej skorze skutki błedu lekarskiego w nowym roku. P.S. W Polsce są sami doskonali lekarze, dlaczego wiec ciagle trwają zbiórki pieniedzy na wyjazdy do Ameryki?
    24
    zgłoś
  • JMKI
    2019-12-27 14:43
    Ten pan Grodzki to jest ten lekarz ze Szczecina co w prywatnym gabinecie brał łapówki od pacjentów a następnie leczył ich w państwowym szpitalu?
    29
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • PO - kaput
    2019-12-27 14:41
    Grodzki - lekarzem ? ? ?..zamiast tecepty - koperty do szufladki
    36
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • KONSTY.TUCJA
    2019-12-27 14:09
    Marszałek Grodzki jest lekarzem i WIE CO MÓWI w odróżnieniu od Szczerbatego Prezesa !!!!
    48
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • skuteczność leczenia
    2019-12-27 14:05
    Hm. Godność nie pozwala im używać leków przepisanych przez lekarza. Ciekawe, kto ich leczy - ten cudotwórca z Afryki, czy z Torunia ?
    35
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Karmen
    2019-12-27 13:58
    Pan Marszałek Senatu złożył piękne życzenia powrotu do zdrowia choremu prezesowi. I za te życzenia jacyś i...i chcą karać Pana Marszałka ?.
    44
    zgłoś
  • rychu
    2019-12-27 13:57
    Jaroslaw Kaczynski, najwiekszy zyjacy wrog Polski i wszystkich Polakow jest nietykalny !!!!!!!!!!!!!!!! mozna o nim mowic albo bardzo dobrze, albo wcale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest farsa !!!!!!!!!!! czy ktos wrwszcie powie ze "krol jest nagi" !!!!!!!!!!!!!! to jest "zero", psychopatyczny zbieracz "hakow" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deweloper, a teraz jeszcze "donosiciel" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    52
    zgłoś