Mam nadzieję, że komisja stanie na wysokości zadania i prezes dostanie po łapkach za głupie wypowiedzi – komentował wiceszef klubu\ w Radiu ZET.

Reklama

Wiele osób ze środowiska LGBT nie dostaje wsparcia w rodzinie, dostaje po głowie w szkole, dostaje po głowie w pracy, dostaje po głowie na ulicy, a potem jeszcze dostaje po głowie od prezesa największej partii politycznej w Polsce – wyliczał Śmiszek.

Reklama

Według Śmiszka "nie da się w tym kraju normalnie żyć”. Polska 2022 to nie jest kraj dla osób LGBT.

Kiedy jest normalność? Wtedy, kiedy prawo widzi takie osoby i uznaje je za pełnowartościowych obywateli. Mają prawo do zawierania związków partnerskich, równości małżeńskiej, do cywilizowanych procedur korekty płci metrykalnej – wyjaśnia Krzysztof Śmiszek.

Sprowadzanie człowieka tylko do tego, z kim śpi jest dezawuowaniem wartości takich osób, jak ja. Płacimy podatki, pracujemy w tym kraju, czujemy się patriotami i ten kraj także należy do nas – podkreślił polityk.

"Kaczyński jeździ po Polsce i sieje nienawiść"

Kaczyński zaczyna grać w swoją ulubione grę: dziel i rządź. Wrzuć homofobiczny granat i niech się społeczeństwo gryzie, a prezes będzie tylko dorzucał do pieca – mówił

Jeździ po Polsce i sieje nienawiść – mówił Krzysztof Śmiszek.