Chłopca znalazł w szafie jego starszy przyrodni brat. 16-latek był tak przejęty widokiem dziecka, że zaatakował w odwecie swojego młodego ojczyma. Na wieść o bójce przed jednym z domków na miejsce przyjechała policja.

Reklama

W środku znalazła maleńkie pomieszczenie ukryte pod chodami, z materacem w środku.

Zanim funkcjonariusze dotarli na miejsce 33-letnia matka zabrała chłopca i uciekła. Dzień później policja znalazła oboje w motelu.

24-letni Bradley Bleimeyer jest biologicznym ojcem maltretowanego chłopca. Jego żona, Tammi ma jeszcze piątkę własnych dzieci i oczekuje kolejnego. Jest w szóstym miesiącu ciąży. Służby nie podjęły jeszcze decyzji o odebraniu jej praw do opieki nad dziećmi.

Mężczyzna przebywa zaś w areszcie. Oboje usłyszą zarzuty narażania dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Pięciolatek dochodzi do siebie w szpitalu. Nie wiadomo, dlaczego rodzice przetrzymywali dziecko w ukryciu.

Reklama
Media

Zdjęcia wykonane przez policję w Teksasie nie pozostawiają żadnych złudzeń. Pięciolatek był głodzony i bity przez swoich rodziców. Oprócz wystających kości na ciele znaleziono liczne siniaki.