"Można by już otworzyć stronę internetową www.klamstewka-kownackiego.pl" - powiedział w TVN24 Paweł Graś. Nie minęły nawet trzy godziny, a domena była już zarejestrowana i trafiła na aukcję w serwisie Allegro. Cena wywoławcza - 1 złoty.

Zamieszanie wokół szczytu NATO, na którym prezydent Lech Kaczyński poparł duńskiego kandydata na szefa Paktu Północnoatlantyckiego, trwa w najlepsze. Szef Kancelarii Prezydenta Piotr Kownacki broni się, że Donald Tusk sam poparł Duńczyka w telefonicznej rozmowie.

Reklama

>>> Rząd waha się, czy odtajnić notatkę

Rząd tym rewelacjom zaprzecza i rozważa ujawnienie notatki, która zawiera cały zapis rozmowy. "Można by już otworzyć stronę internetową www.klamstewka-kownackiego.pl" - skomentował kilka minut później w TVN24 Paweł Graś.

Niecałe trzy godziny po tej wypowiedzi domena www.klamstewka-kownackiego.pl została zarejestrowana, a właściciel wystawił ją w internetowym serwisie aukcyjnym Allegro. Cena wywoławcza - 1 złoty.

"Zapraszam do kupienia najpopularniejszej domeny tego tygodnia!" - zachęca internautów pomysłowy allegrowicz Loo84.

>>> Dzieci wyzywają prezydenta na Naszej-klasie

Reklama

"Wierzę, że ktoś wykupi domenę klamstewka-kownackiego.pl. Jeśli chodzi o cenę, sky is the limit:)" - pisze do nas pomysłowy przedsiębiorca Marcin Kuc. I dodaje, że na bieżąco śledzi wydarzenia, "które mogą przynieść efekty finansowe". Nabywcy obiecuje, że jego firma wykona serwis, "który na tej domenie zostanie zaparkowany".