Dziennik Gazeta Prawana logo

Pożar oddziału zakaźnego szpitala wojewódzkiego w Płocku. W akcji 20 zastępów strażaków

14 lipca 2022, 18:30
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Straż pożarna
Shutterstock
Na oddziale zakaźnym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (Mazowieckie) wybuchł w czwartek po południu pożar. Pali się dach parterowego budynku oddalonego od budynku głównego placówki. W akcji gaszenia ognia uczestniczy ok. 20 jednostek straży pożarnej. Nie ma poszkodowanych.

- powiedział PAP rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Edward Mysera. Jak dodał, nam miejscu w akcji gaśniczej bierze udział ok. 20 jednostek państwowej i ochotniczej straży pożarnej.

"Nie ma informacji o poszkodowanych"

 - podkreślił rzecznik płockiej straży pożarnej.(

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj