Poszukiwania 30-letniej kobiety z Pleszewa rozpoczęły się w poniedziałek, 15 stycznia. Wielu strażaków i policjantów zaangażowało się w te działania. Teren Pleszewa i sąsiednich miejscowości był dokładnie przeszukiwany. W operacji brały udział specjalistyczne zespoły, psy szkolone do tropienia oraz drony wyposażone w kamery termowizyjne. Niestety, poszukiwania zakończyły się tragicznie.

Reklama

Zwłoki kobiety znaleziono w Nowej Wsi

W Nowej Wsi na polu odnalezione zostały zwłoki kobiety. Potwierdzono, że jest to zaginiona 30-latka - poinformowała "Głos Wielkopolski" asp. szt. Monika Kołaska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.

Poszukiwania 30-latki

Reklama

Poszukiwania zaginionej kobiety z Pleszewa rozpoczęły się natychmiast z powodu potencjalnego zagrożenia dla jej życia. Zapisy z miejskiego systemu monitoringu były badane. Radiowozy przemierzały Pleszew i okoliczne obszary w poszukiwaniu zaginionej. W działania zaangażowane były specjalistyczne grupy, takie jak Szukamy Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego i Wielkopolska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza. W poszukiwaniach wykorzystano drony i psy tropiące - przypomina "Głos Wielkopolski".