Reklama
Reklama
Reklama

Prezydent na targach przemysłu obronnego w Kielcach: Chcemy mieć armię najlepszą na świecie

3 września 2019, 16:53
"Chcę, żeby nasza produkcja zbrojeniowa była jak najnowocześniejsza. Chcę, żebyśmy byli w tym zakresie innowacyjni, chcę żebyście państwo intensywnie prowadzili badania" - mówił prezydent do uczestników 27. Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO). "Dlaczego? - Dlatego, że jesteśmy krajem ambitnym, dlatego że chcemy to wszystko o czym mówiłem - czyli bezpieczeństwo ojczyzny, i naszych żołnierzy, i naszego regionu Europy, gdzie jesteśmy największym państwem w Europie Środkowej, żebyśmy to bezpieczeństwo zapewniali w sposób jak najdoskonalszy" - podkreślił prezydent.
"Chcę, żeby nasza produkcja zbrojeniowa była jak najnowocześniejsza. Chcę, żebyśmy byli w tym zakresie innowacyjni, chcę żebyście państwo intensywnie prowadzili badania" - mówił prezydent do uczestników 27. Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO). "Dlaczego? - Dlatego, że jesteśmy krajem ambitnym, dlatego że chcemy to wszystko o czym mówiłem - czyli bezpieczeństwo ojczyzny, i naszych żołnierzy, i naszego regionu Europy, gdzie jesteśmy największym państwem w Europie Środkowej, żebyśmy to bezpieczeństwo zapewniali w sposób jak najdoskonalszy" - podkreślił prezydent. / PAP / Rafał Guz
Chcę, aby nasza produkcja zbrojeniowa była jak najnowocześniejsza i byśmy byli w tym zakresie innowacyjni; chcemy, aby bezpieczeństwo ojczyzny i naszego regionu Europy, było zapewniane w jak najdoskonalszy sposób - mówił prezydent Andrzej Duda we wtorek w Kielcach.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama