Wiceminister kultury Paweł Lewandowski: Niemieckie media ukrywają wiadomości. TVP pokazuje prawdę

| Aktualizacja:

To nie jest widzimisię polskiego rządu, żeby nagle regulować rynek mediów. W wielu krajach UE takie przepisy działają – mówi Paweł Lewandowski, wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

wróć do artykułu
  • ~Al
    (2017-03-16 07:13)
    Nie ma co sie cackac. Nalezy usunac z Polski niemieckie media typu Dziennik.
  • ~hehe
    (2017-03-16 07:29)
    Wprowadzić abonament PO-lactwo gada, że nie słucha i nie ogląda gadzinówki rządowej czyli TVP a komentuje co rusz programy i audycja radiowo-telewizyjne! A zatem oglądają nie płacąc za to !!!! Trzeba wykorzeniać knajackie zachowania PO-lactwa. Jak się korzysta z usług to należy się zapłacić!!! Skończyły się dobre czasy dla eSBecji i UBecji kiedy za wiele dóbr nie musiała płacić!
  • ~leon
    (2017-03-16 07:46)
    Trzeba usunąć np.Der"Dziennik"
  • ~cynik
    (2017-03-16 07:55)
    Pislam jeszcze śpi ?? Do roboty hejterzy :))))))))
  • ~ccca
    (2017-03-16 07:58)
    A dlaczego znowu szpieguje się obywateli, zamiast po prostu od każdego operatora TV ściągać haracz zależnie od tego ilu ma odbiorców ? System prosty i nieinwigilacyjny.
  • ~Blazen z zoliborza
    (2017-03-16 08:01)
    Pod dowództwem premira technicznego w poskim MK zebrało się szacowne grono becwalow. Do Selina dolaczyl następny.
  • ~ktoś
    (2017-03-16 08:01)
    Następny PiS-uar mądry inaczej! to chyba jakaś plaga GŁUPOTY w tej klice?! ;)
  • ~REPOLONIZACJA
    (2017-03-16 08:10)
    ...przede wszystkim powinien liczyć się interes POLSKI i Polaków a nie niemieckich mendiów polskojęzycznych, komercyjnych jak tvjeny czy polsacik...
  • ~annab
    (2017-03-16 08:17)
    Nawiedzone ....syny
  • ~qwe
    (2017-03-16 08:19)
    MODLITWA OPOZYCJI ! Koryto ty moje, powróć do mnie prędko, ja już żyć nie potrafie. Smutno mi i drętwo. Angela wzięła Pierwszego, o nas nie pamietała, A przecież braćmi jesteśmy, ratuj nas kochana. O Andzelo, pomóż braciom, O Adndzelo sypnij groszem, z PISem wygrać nie jest łatwo, PIS ustawia nas pokotem.
  • ~Paliak
    (2017-03-16 08:23)
    Nasi urzędnicy mają wyjątkowo wąski kąt obserwacji. Co z tego, że wiele krajów reguluje mediów? Oczywiście to prawda. Jest on dokładnie regulowany na Białorusi, w Rosji, Korei Pn. czy na Kubie. Czy rzeczywiście musimy bezmyślnie naśladować przestarzałe wzorce z EuroSojuza? W prawdziwej demokracji, jaką są Stany Zjednoczone w ogóle nie ma mediów publicznych i państwo nie kontroluje też prywatnego rynku medialnego. Tylko w państwach totalitarnych rząd potrzebuje państwowych mediów i musi regulować prywatne. W prawdziwej demokracji to nie rząd jest od regulowania mediów, tylko media są do regulowania zapędów rządu!
  • ~Zgryżliwy
    (2017-03-16 08:24)
    Zakodować tvp kto chce oglądać niech płaci.i tyle w temacie
  • ~Weredyk
    (2017-03-16 08:30)
    Zgadza sie, wystarczy DW poogladac zeby zauwazyc ze Niemcy klamia przez nieinformowanie o pewnych sprawach.
  • ~ani
    (2017-03-16 08:33)
    To nie abonament, to haracz !!! To Telewizja powinna płacić żeby ******** oglądać . JA JUZ OD ROKU NIE OGLĄDAM TV .WYPIER.....ŁAM TELEWIZOR NA ŚMIETNIK i dzięki temu czuje się i wiele lepiej
  • ~Filip
    (2017-03-16 08:37)
    Niemieckie media, szczególnie te polskojęzyczne manipulują wiadomościami, programowo prezentują wszystko w taki sposób, aby pomniejszać nasza dumę narodowa. Takie działanie jesr groźniejsze dla Polski niż niemiecka armia. Dzięki Bogu TVP przeciwdziała temu i chwała za to należy sie PISowi.
  • ~Alibaba
    (2017-03-16 09:05)
    Obrzydzeniem mnie napawają urzędnicy brodaci rządowi, którzy wyglądem odbiegają od europejskiego wzorca kulturowego. Pan Lewandowski, pan Waszczykowski i inni, po prostu ohyda! Szkoda, że jeszcze nie mają na łbach dredów i widocznych tatuaży na ciele. Przez ten pryzmat odbieram ich argumenty, jako nieeuropejskie i tyle.
  • ~net
    (2017-03-16 09:55)
    Opozycyjna kloaka.
  • ~Czytelnik niemieckich mediów
    (2017-03-16 10:01)
    Jedyna prawda to NASZA prawda TVPiS. TV której gości zaprasza Biuro Polityczne PiS. Naoglądali się telewizji Urbana i naśladują.
  • ~Janek z hamburga
    (2017-03-16 10:07)
    Rzad w sprawach oplat jest baaaaaaardzo liberalny ? niemcy bardzo sprytnie finasuja swoja lewacka propagande - kazdy musi placic ok.53 euro na kwartal, niezaleznie od tego czy ma telewizor, radio czy nie -placi poprostu kazde gospodarstwo domowe, slepi, glusi, uposledzeni -kazda firma za kazde radio, czy tv. Roczna prorzadowa propaganda w NRF kosztuje podatnika aze 8 miliardow euro. Kto nie placi, tego odwiedzaja ruskie inkaso nawet ida do wiezienia -najczesciej biedne matki samotnie wychowujace dzieci. Tzw.uchodzccy maja za darmo wi-fi, karty do komorek, zwolnieni z jakichkolwiek oplat, bo sa biedni, ale to im nie przeszkadza chodzic po calych dniach z iphonami przy uchu.
  • ~rog,Niemcy
    (2017-03-16 10:45)
    W Niemczech sciaga sie rygorystycznie oplaty RTV-placimy okolo 217 euro rocznie na media publiczne.Nie placacy sa prawnie scigani-sprobuj im "podskoczyc".Nie chodzi tylko o radio czy telewizor; kazdy kto ma smartfon,tablet, laptop lub PC z dostepem do internetu buli 217 Euro na rok. Niektorzy nazywaja instytucje odpowiedzialna za sciaganie oplat(GEZ)- Geztapo

Może zainteresować Cię też: