Reklama
Reklama
Reklama

Spadek poparcia dla Kukiza. Ekspert: Brak profesjonalizmu politycznego

Paweł Kukiz
Paweł Kukiz / Newspix / TOMASZ FOLTA
Spadek sondażowego poparcia dla Pawła Kukiza to efekt braku profesjonalizmu politycznego - ocenia politolog doktor Bartłomiej Biskup. Z ostatniego badania CBOS wynika, że komitet wyborczy firmowany przez Kukiza mógłby liczyć na 11 procent głosów, a to oznacza stratę aż 8 procent w porównaniu z poprzednim badaniem.
Reklama
Reklama
Tematy:
ekspert sondaż wybory parlamentarne ruch Kukiza polityka Paweł Kukiz polityk wybory Kukiz

Powiązane

Reklama

Komentarze (14)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • InKa
    2015-07-19 20:43
    Jaki profesjonalizm? Kolejny nawiedzony doopek z manią wielkości i prorok co Polskę i Polaków uratuje!
    Prawda jest bolesna, coraz mniej kasy i wpadł na pomysł zbicia jej na niezadowoleniu , tylko nie wie jak się do tego zabrać i sp...lił wszystko, a inne oszołomy wokół niego zebrali się aby coś liznąć z przyszłego koryta !
    0
    zgłoś
  • Cekin
    2015-07-16 19:43
    Oczywiście jest to bezpardonowa walka. Zaangażowane są w to wszystkie środki, ze służbami, specjalnymi i mediami włącznie. Media robią wyborcom wodę z mózgu, a służby dostarczają im tematów, prowadząc grę na rozbicie i skłócenie w nowopowstającym ruchu. Nie dajcie się kolejny raz oszukać i zmanipulować. Przeciwnik jest groźny i dysponuje nieograniczonymi środkami, walczą o głowy i w mniejszym stopniu o pozycję, osobiste majątki i zobowiązania jakie dali. Jedno co nam pozostaje to bez względu na jakiekolwiek prowokacje trzymać się razem i dążyć do wyznaczonego celu - wyrwać chwasta!
    0
    zgłoś
  • noe
    2015-07-16 16:59
    profesjonalnie to nas ograbili "fachowcy"
    0
    zgłoś
  • jaja kak birety
    2015-07-16 16:36
    Tak wiec moze nie udac sie wejscie Ruchu Kukiza do podrecznikow akademickich jako niespotykany nigdy wczesneij FENOMEN Partii , ktorej programem jest brak programu co dotychczac NIKOMU w swiecie sie nie powiodlo..
    0
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • piciu
    2015-07-16 16:07
    Trzeba mieć mocne nerwy i bacznie śledzić tą złodziejską rasę P. KUKIZ bo Pana zniszczą !!!
    0
    zgłoś
  • olo
    2015-07-16 15:26
    gdy Wipler wejdzie do sejmu
    od Mikkego, to po miesiacu
    przejdzie do PIS, wyblaga, ze
    juz sie zrehabilitowal i pokornie
    prosi o przyjecie,zobaczycie...
    wiec... czas go pozegnac,cwaniaka
    0
    zgłoś
  • JOHNY BRAVO
    2015-07-16 14:30
    KUKIZ TRZYMAJ SIE!. ROBIMY SWOJE I MAMY ICH W DOOOPIE
    0
    zgłoś
  • socjal
    2015-07-16 14:12
    pierdu pierdu w kazdym medium, zobaczycie wynik na jesieni a słupki wsadzcie sobie w pierdu hahaha
    0
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • podatnik
    2015-07-16 14:07
    To nie brak profesjonalizmu politycznego czyt: pokazać program najlepiej z tysiąc stron a następnie nic nie zrealizować z tego planu ale to,że banda czworga czuje realne zagrożenie pogonienia tego luksusowego klubu na koszt podatnika. Brawo Panie Kukiz tak trzymać i nie zwracać na nich uwagi i robić swoje!
    0
    zgłoś
  • demokrata
    2015-07-16 13:59
    W pazdziernikowych wyborach Kukiz dostanie okolo dziesieciu procent waznych glosow. Z tego ponad dwie trzecie dostana kandydaci polskiego Ruchu Narodowego, ktorzy beda destabilizowali Polske w sposob nacjonalistyczny.
    5
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • olo
    2015-07-16 13:56
    he,he,he, scalanie czyli lepienie g... ?
    zupa pomidorowo-ogorkowo-owocowa ?
    troche dla wsi,troche dla zlodzieji,troche
    dla cwaniakow i troche dla staruszek,
    ladnych chlopczykow milych...
    0
    zgłoś