To, co mówi Lech Wałęsa pokazuje jak bardzo nie dojrzał do Pokojowej Nagrody Nobla bądź jak ta nagroda się zdegenerowała. To na poziomie intelektualnym to jest gorsze niż komunizm, państwo policyjne i pomysły rodem z "Roku 1984" Orwella. Z - mówił w Superstacji Przemysław Wipler, były poseł PiS i twórca stowarzyszenia Republikanie. Jego zdaniem najpierw czipy trafią do polityków, a potem nic nie stałoby na przeszkodzie, by władze także oznakowały zwykłych obywateli.

Reklama

Jest sekta Reptilianów, która się zajmuje właśnie czipowaniem ludzi i problematyką czipowania ludzi. Warto sprawdzić, czy Wałęsa ma do czynienia z Reptilianami i czy go ktoś konkretny nie inspiruje tak idiotycznymi pomysłami. Czip - tak, ale dla Wałęsy, a najlepiej stara kwatera w fokarium na Helu, bo tam ma dobre audytorium i dobrych partnerów do rozmów na takim poziomie - kpił dalej Wipler.

Poszło o słowa Wałęsy na spotkaniu laureatów Pokojowej Nagrody Nobla. Były prezydent wzywał, by jak najszybciej zaczipować polityków tak, by nagrywać wszystko co robią, mówią, a nawet z kim śpią.