"Drodzy TT-wicze! Jesienna pogoda może nie nastraja wigilijnie ale mimo wszystko bądźmy pełni dobrych myśli - choinki ubrane, serca otwarte! Składam Wszystkim serdeczne życzenia spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych zdrowia, ciepła i radosnej nadziei na lepsze" - czytamy we wpisie prezydenta na Twitterze.

Reklama

Życzenia premiera

Wcześniej także premier Mateusz Morawiecki złożył Polakom świąteczne życzenia. "Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne święta ze wszystkich. W tym roku jednak w nieco innej formie, telefon, komputer, wideo muszą nam czasami wystarczyć do kontaktu z najważniejszymi dla nas osobami" - napisał Morawiecki.

Premier podkreślił także, że święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne święta ze wszystkich. "W tym roku jednak w nieco innej formie, telefon, komputer, wideo muszą nam czasami wystarczyć do kontaktu z najważniejszymi dla nas osobami" - zaznaczył premier. Dodał również, że jest już po pierwszej i na pewno nie ostatniej, świątecznej rozmowie ze swoją mamą Jadwigą. "Niestety nie obok siebie, ale razem. Jak zawsze. Zresztą, w prawdziwej miłości trzeba pokonywać często daleko większe przeszkody niż odległość!" - napisał premier. (