We wtorek w Senacie o godz.11.30 odbędzie się wspólne wystąpienie prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza i lidera Polski 2050 Szymona Hołowni.

Reklama

Zdaniem jednego z polityków PSL liderzy Polski 2050 i PSL podczas tego wystąpienia "ogłoszą listę wspólnych spraw, które opozycja powinna podjąć bezpośrednio po wygranych wyborach".

Z kolei wiceprezes PSL Dariusz Klimczak podkreślił w rozmowie z PAP, że wspólne wystąpienie Kosiniaka-Kamysza i Hołowni "będzie dotyczyło najważniejszych spraw, które trzeba w Polsce zrealizować, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych rodaków".

“Rozwiązania trudnych tematów”

Drożyzna, problemy przedsiębiorców, ceny paliw, ciepła i energii, fatalna dostępność ochrony zdrowia - to wszystko dotyka zwykłego obywatela i politycy muszą przedstawić konkretne rozwiązania tych trudnych tematów - powiedział Klimczak.

Według niego liderzy Polski 2050 i PSL "odniosą się także do kwestii zaufania w polityce i budowania dobrych relacji wewnątrz demokratycznej opozycji, które są fundamentem sukcesu w najbliższych wyborach"

autor: Edyta Roś