Donald Tusk zabrał głos w rocznicę katastrofy smoleńskiej. Wymowne słowa
10 kwietnia 2025Dziś przypada 15. rocznica katastrofy smoleńskiej. Rocznicę upamiętniają w swoich mediach społecznościowych najważniejsi politycy w państwie. Głos zabrał m.in. premier Donald Tusk. Na platformie X napisał m.in. o "odbudowaniu wspólnoty i wzajemnego szacunku". Główne obchody w rocznicę tragicznego wydarzenia odbędą się wieczorem.