Hipsterkatolicy. Młodzi mają dość moherowego dyktatu

| Aktualizacja:

O tym, że wiara może mieć różne oblicza. Że można ją szerzyć również w sieci. I że młodzi robią to dla młodych, bo mają dość moherowego dyktatu.

wróć do artykułu
  • ~tom
    (2016-12-29 20:42)
    Panie nietutejszy młody ma tylko pracować i dawać podatki siedzieć cicho i płodzić dzieci .A mochery mają rządzić Polską .wniosek : Dla młodego .w zimie ubrać tenisówki a w lecie ciąża ...
  • ~elf
    (2016-12-29 19:28)
    Polacy to potomkowie chłopa pańszczyźnianego ( pańszczysnę czyli niewolnictwo zaczęto znosic po 1846 r ) maja genotyp bezmyślnej wiary wpajanej im przez wieki przez pana,wójta i plebana,ich wiara jest płytka i ogranicza się do ceremonii wymyślonych przez czarnych z okazji tzw. sakramentów i biesiad z tym związanych, wy nie przestrzegacie 10 przykazan ,uważacie ,że was nie obowiazuja.Amen Polak katolik to obrzydliwość
  • ~tom
    (2016-12-29 19:04)
    Mohery wygrały bitwę ale wojny nie wygrały
  • ~wszytko jedno
    (2016-12-29 09:24)
    hipster czy moher, ta sama durnota!
  • ~hahahahha
    (2016-12-28 12:58)
    Teraz będzie dyktat jarmułkowy. Hahahahaha.
  • ~Yes
    (2016-12-28 07:11)
    Światowe Dni Młodzieży są tej teorii zaprzeczeniem.Mlodzi poszukują prawdy,ładu i reguł.
  • ~Widmo
    (2016-12-28 07:08)
    Dla tych którzy krytycznie i powierzchownie odnoszą się do wiary -DUŻA strata. Jak w Kazdej nauce czym więcej wiesz tym lepiej rozumiesz
  • ~Nietutejszy
    (2016-12-27 21:05)
    Młodzi mają dość? Młodzi są głupi i nie maja zadnego doswiadczenia a uczyc sie nie maja zamiaru. To sa ci sami ktorzy w Stanach glosowali za ta idiotka Hillary Clinton. Jak mlodzi zmadrzeja wtedy moga zabrac sie za polityke. Niech szukaja pracy a nie zabieraja sie za cos co jest im zupelnie obce....
  • ~Elf
    (2016-12-27 14:04)
    Polska to kraj patologii religijnej,gdzie ateiści chrzczą dzieci ,wysyłają do komuni czy na religię a prywatnie brzydzą sie tzw.bogiem i jego administracja. Jestem autentycznym ateista i jestem z tego dumny a jednocześnie współczuję zaczadzonym religijna zupa i autentycznie żal mi ich
  • ~tak tak
    (2016-12-27 11:49)
    pucz się nie a hipokryci powołują się na Boga
  • ~Genitaliusz
    (2016-12-27 09:06)
    Nie zauważyłem w treściach prezentowanych przez autorkę tego co próbuje jej przypisać Der Redaktor.
  • ~lot
    (2016-12-27 07:57)
    ciekawe co jezus ma wspolnego z kosciolem katolickim,w bibli nic o tym nie pisze .
  • ~mormon
    (2016-12-27 07:12)
    parchate żule, szwabskie sługusy, wiara nie jest obowiązkowa. I wszystko na ten temat. A tak w ogóle to wyrdapielać z Rzeczypospolitej.
  • ~romank
    (2016-12-27 06:17)
    niemiecka gazeta ,odpowiadajac na zlosliwy tytul nie udlawila sie jeszcze merkel uchodzcami
  • ~wam
    (2016-12-27 02:49)
    To chyba młodzi koderaści mają dość moherowego dyktatu. Der Dziennik judzi jak zwykle.
  • ~Klack
    (2016-12-27 01:15)
    A ja juz sobie z kosciolem dalem spokoj i jestem najszczesliwszym z ludzi.
  • ~aj43
    (2016-12-26 23:10)
    do tych co szukaja boga jak go znajdziecie to dajcie znak chcialbym go zobaczyc
  • ~?
    (2016-12-26 22:36)
    I ci sami młodzi katoliccy hipsterzy niby wolą dyktat K oszernych O dwodów D ywersyjnych? Boże ekumeniczny, kto wam w to uwierzy???
  • ~jecta pijta lulki palta , a od ludzi sie odvalta
    (2016-12-26 22:13)
    cy piseta nie piseta co piseta to niewieta,.. jak piseta to od nowa taka mova gazetova... co tu pisac jak som sfienta, taka mova wrenc nadenta,,, jedzta pijta lulki palta.. nie gadajta,,, sie odwalta,, piso, piso znuf od nova taka mova gazetova
  • ~Jola
    (2016-12-26 22:00)
    Ten tytul jest prawda dla resortowych dzieci,potomkow SBeckich i podobnej masci jak nowosmieszni i koderasci.

Może zainteresować Cię też: