Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Panie władzo, gołąb chce się zabić!" Ranking absurdalnych zgłoszeń

12 lipca 2012, 11:57
Inna kobieta zawracała głowę funkcjonariuszom z powodu gołębia. Zadzwoniła, by zaalarmować, że na jej balkonie siedzi gołąb, nie lata i jest smutny - może być w depresji, a na pewno ma myśli samobójcze.
Inna kobieta zawracała głowę funkcjonariuszom z powodu gołębia. Zadzwoniła, by zaalarmować, że na jej balkonie siedzi gołąb, nie lata i jest smutny - może być w depresji, a na pewno ma myśli samobójcze. / Shutterstock
Policjanci, straż miejska i strażacy dzień w dzień dyżurują przy telefonach alarmowych. Sęk w tym, że wiele zgłoszeń, które muszą przyjąć, to absurdalne żarty bądź zawiadomienia o incydentach bez związku z działalnością służb. Zobacz listę idiotycznych, śmiesznych lub zwyczajnie głupich telefonów.
Reklama
Reklama
Tematy:
policja zgłoszenie straż miejska

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • lokal
  2012-07-12 13:07:58
  Niech ta pani załatwi sobie mieszkamie w szpitalu psychiatrycznym w Tworkach jest cicho i spokojnie.
  0
 • Konio
  2012-07-12 15:40:32
  „W fiacie uno jest przewożony koń”siedział 120-kilogramowy koń. Jadący autem mężczyźni kupili zwierzę pod Warszawą i wieźli je do domu. Niestety, samochód miał awarię i musieli się zatrzymać.
  NIESTETY???CHYBA NIE DLA KONIA!!!
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama