• Beata Szydło
  0
  Do roboty! Tymi słowami kandydatka PiS na premiera Beata Szydło zakończyła konwencję programową PiS w Katowicach. Prezentacja zespołu polityków i ekspertów, którzy mają być merytorycznym i intelektualnym zapleczem przyszłego rządu, była ukoronowaniem trzydniowych obrad, w czasie których odbyło się kilkadziesiąt paneli politycznych i eksperckich.
 • Nagrywanie
  0
  Tygodnik "Do Rzeczy" dotarł do zapisu kolejnej rozmowy podsłuchanej w restauracji Sowa i Przyjaciele w październiku 2013 roku. Spotkali się tam Ryszard Kalisz i Aleksander Kwaśniewski.
 • Monika Olejnik
  0
  Duże emocje w programie Moniki Olejnik. Jeden z polityków SLD zarzucił dziennikarce, że ta mówi nieprawdę.
 • Premier Ewa Kopacz
  0
  Polska jest bezpieczna. Tak o ewentualnych konsekwencjach wyjścia Grecji ze strefy mówi premier Ewa Kopacz.
 • Premier Ewa Kopacz
  0
  Ewa Kopacz zapewnia, że w Polsce nie będzie drugiej Grecji. Podczas spotkania z mieszkańcami Aleksandrowa Łódzkiego szefowa rządu krytykowała program wyborczy opozycji.
 • Lider stowarzyszenia NowoczesnaPL Ryszard Petru
  0
  Kandydaci na parlamentarzystów muszą mieć realne osiągnięcia w dotychczasowej pracy. Tylko tacy bowiem ludzie stworzą nowoczesną, lepszą i sprawiedliwą Polskę. Tak uważa Ryszard Petru, szef NowoczesnejPL.
 • Premier Ewa Kopacz podczas spotkania z prezydentem Słupska Robertem Biedroniem
  0
  Premier Ewa Kopacz krytykuje założenia programowe PiS, a także koszt i źródła finansowania głównych obietnic. Zdaniem premier, jeśli budżet konstruowany przez opozycję będzie miał taki kształt jak wczoraj zaprezentowała Beata Szydło będzie budżetem "niespinającym się" .
 • Wiceprezes PiS i kandydatka partii na premiera RP Beata Szydło
  0
  Bardzo ciekawe są wyliczenia Beaty Szydło, można się było ubawić - powiedziała Joanna Mucha w Radiu ZET, komentując sobotnią konwencję Prawa i Sprawiedliwości. Przedstawiła wyliczenia, w których liczby zaprezentowane przez Beatę Szydło były zaniżone o kilkadziesiąt procent. Jacek Sasin nie miał na to żadnej odpowiedzi.
 • Beata Szydło
  0
  "Naród śląski chce konkretów"- zaczęła Beata Szydło swoje przemówienie na konwencji PiS w Katowicach i zaraz się poprawiła, podkreślając że popełniła ten sam błąd, co Ewa Kopacz. Na konwencji programowej PiS w Katowicach kandydatka tej partii na premiera powiedziała, że Polakom potrzebne jest wsparcie przede wszystkim w trzech obszarach.
 • Ewa Kopacz
  0
  Jeśli zaczniemy się licytować na przedwyborcze obietnice bez pokrycia, grozi nam scenariusz grecki - mówi premier Ewa Kopacz. Rozpoczynając posiedzenie Rady Gospodarczej przy premierze Ewa Kopacz powiedziała, że kryzys grecki powinien być dla nas przestrogą.
 • Donald Tusk
  0
  Jeśli Grecy zagłosują na NIE, nie będzie to automatycznie oznaczało wyjścia ich kraju ze strefy euro. Tak w wywiadzie dla portalu Politico dał do zrozumienia szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Jutro Grecy zdecydują, czy chcą przyjąć czy odrzucić porozumienie z międzynarodowymi instytucjami.
 • Beata Szydło
  0
  Gdyby Prawo i Sprawiedliwość wygrało jesienne wybory parlamentarne, Polacy chętniej widzieliby na stanowisku premiera Beatę Szydło niż Jarosława Kaczyńskiego - wynika z sondażu TNS Polska przeprowadzonego dla „Wiadomości” TVP1.