W pamięci różowego gadżetu Ben umieścił składankę oldschoolowych romantycznych ballad z lat 80. W pewnym momencie nagrane teledyski milkły, a na ich miejscu na wyświetlaczu pojawiło się polecenie "Odwróć Zune’a". Gdy dziewczyna Bena odwróciła posłusznie gadżet, pewnie z trudem utrzymała go w dłoni. Na tylnej ściance obudowy widniał wygrawerowany napis: "Sarah, czy wyjdziesz za mnie?". Jak nietrudno się domyślić, dziewczyna oświadczyny przyjęła (poza odtwarzaczem Ben przygotował też pierścionek, tak na wszelki wypadek).

Reklama

Jeśli spodobał się wam pomysł wygrawerowania miłosnego wyznania na odtwarzaczu MP3, to nie powinniście mieć większego problemu z jego realizacją. Wystarczy tylko udać się do dobrej pracowni jubilerskiej lub np. skorzystać z walentynkowej oferty internetowego sklepu Apple’a (grawerunek dostajemy gratis przy zakupie któregoś z iPodów).

Zapamiętaj te chwile na zawsze

Gadżet z gatunku romantyczno-praktycznych. W srebrnym serduszku udekorowanym kryształkiem Swarovskiego ukryto pamięć USB o pojemności 1 GB. W zupełności wystarczy to na zapisanie 250 piosenek, z którymi wiążemy miłe wspomnienia, lub tysiąca fotografii ukochanej osoby. By do nagranych na wisiorku danych nie dostał się nikt obcy, dostęp do nich jest chroniony hasłem.

Producent biżuteryjnego gadżetu nie zapomniał też o panach (różowy może nie pasować do garnituru). Ci powinni ucieszyć się z kości USB w formie kłódki wysadzanej opalizującymi na czarno kryształkami. Cena: ok. 600 zł.

Biznesmen na randce

Włoska restauracja, świece, ona ubrana w czerwoną suknię... i nagle czujesz, że w kieszeni spodni wibruje telefon. Choć wiesz, że wyciągając go, bezpowrotnie zniszczysz romantyczny nastrój, to przecież po drugiej stronie słuchawki może czekać szef lub przyjaciel, który złamał nogę. W wybrnięciu z tak dramatycznej sytuacji z pewnością pomoże zegarek Sony Ericssona MBW-150. Dzięki znajdującemu się wewnątrz gadżetu modułowi Bluetooth może on utrzymywać stałą bezprzewodową łączność z tkwiącą w kieszeni komórką. Informacje o przychodzących połączeniach (wraz z imieniem rozmówcy), SMS-ach czy e-mailach są wyświetlane na tarczy cyferblatu, a o wszelkich zdarzeniach poinformuje nas melodyjka lub wibracje. Zegarek pozwala też na odrzucanie połączeń oraz sterowanie odtwarzaczem muzycznym telefonu. Współpracuje z symbianowymi telefonami SE i jest dostępne w trzech wersjach: klasycznej, muzycznej oraz executive. Cena: ok. 950 zł.