Reklama
Reklama
Reklama

Zbigniew Ziobro: Grałem ryzykownie na giełdzie. Były też imprezy, dziewczyny, kick-boxing... [WYWIAD DGP]

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro / Agencja Gazeta / Fot. Jacek Marczewski Agencja Gazeta
Jako aplikant prokuratorski chciałem podszkolić się w fechtowaniu słowem, więc się zapisałem na studia podyplomowe – homiletykę, czyli sztukę wygłaszania kazań. To było interesujące doświadczenie. Ale zarabiałem też pieniądze. Grałem na giełdzie, a że nie byłem centusiem, podejmowałem ryzykowne operacje, brałem np. kredyt na kredyt. I udało się, zarobiłem sporo pieniędzy. Były też imprezy, dziewczyny, kick-boxing...

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Zbigniew Ziobro minister Ziobro Minister Sprawiedliwości rozmowa wywiad

Powiązane

Reklama

Komentarze (75)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • mikoin
    2017-07-25 11:36
    Zbysio i kickboxing i gracz giełdowy ( wszak to krakowski cenuś)- koń by się uśmiał. A może uchylą rąbka tajemnicy jego koledzy i koleżanki ze szkolnej ławy.
    0
    zgłoś
  • grajmy honorowo
    2016-02-29 14:02
    Cytat: "-Ale Kajetana P., który miał zabić i poćwiartować kobietę w Warszawie, schwytano dzięki internetowej inwigilacji.-Gdyby nie ta ustawa, ten pan cieszyłby się teraz wolnością gdzieś w północnej Afryce." Koniec cytatu. Kajetan P. nie otrzymałby wizy dzięki prawu obowiązującemu w Tunezji i reszcie cywilizowanych krajów Afryki Północnej. Radziłbym zwracać uwagę na tego typu każdorazowe naginanie prawdy na korzyść PiS, bo to jest patent spajający partię, który przyuważyłem nie tylko u p.Ziobry, czy p.Szydło. Sukcesy, które są rzekomo dzisiaj możliwe tuż zaraz po objęciu stanowisk przez nowych ministrów (demagogia nie biorąca pod uwagę, ujmująca profesjonalizm i stałe zadania pracowników z ciągłym stażem). Nie takiego PiS-u oczekiwałem.
    0
    zgłoś
  • gość
    2016-02-28 19:02
    Pan Ziobro i dziewczyny,już to widzę,co w tym gościu jest pociągającego,no nie ja się nie piszę ,chociaż mam po 50-tce,nawet w następnym wcieleniu NIE!!!!!!!!!!!! i koniec -obleśny,koleś,jak można będąc dorosłym człowiekiem tak prymitywnie kłamać?Ocieplenie wizerunku ?-zgadza się ale nie tymi metodami,ponieważ robi się śmiesznie i jakoś głupawo.
    0
    zgłoś
  • wjw
    2016-02-28 10:36
    To teraz wiemy skąd te zdolności do demagogii...
    0
    zgłoś
  • LuS
    2016-02-28 05:41
    Ziobro albo jak go trafnie nazwał Miller ZERO grał i niech gra dalej ale nie z nami. Kobiety, kick-boxing, kasyna i tyakie pisdzielskie coś jest ministrem. Ha ha. Taki mamy rząd
    0
    zgłoś
  • ja58
    2016-02-27 22:31
    Ciekawe jak minister Ziobro interweniuje to same trupy.
    0
    zgłoś
  • jaki
    2016-02-27 16:31
    oto jak przyglup zostal prokuratorem smiec i zero
    0
    zgłoś
  • Konrad Wallenrod
    2016-02-27 09:58
    Moge mu obic ryja zadarmo, a mam 7 dych na karku,ojciec zalowal mu rozgi !.
    0
    zgłoś
  • xero
    2016-02-27 08:07
    były dziewczyny ?? Naprawdę?? Graliście w Monopol i w butelkę ?? A może ktoś to nagrywał i podsłuchiwał ??
    0
    zgłoś
  • Szyba
    2016-02-27 06:36
    Proszę , proszę Zbysiu pracuje nad ociepleniem wizerunku , maluje nam się jako niezły Łobuziak ! Może te bajeczki ktoś kupi ja ich nie kupuję . Jest pan małym mściwym człowiekiem z rozdymanym ego do granic możliwości .
    0
    zgłoś
  • Konrad Wallenrod
    2016-02-27 06:36
    Co za duren !.
    0
    zgłoś
  • JJ
    2016-02-27 03:21
    Brawo Ziobro - w koncu uczciwy czlowiek na odpowiednim stanowisku, ktory ma szanse i checi wyczyscic bagnom jakim od lat jest prokuratura i reszta wymiaru sprawiedliwosci. Warto przypomniec, ze w powojennej Polsce ani jeden prokurator nie zostal dyscyplinarnie zwolniony - pani prokurator, ktora olala wezwania w sprawie Amber Gold i wywalona z pracy, zostala przywrocona przez swoich koleszkow. Taki rodzino-kolesiowski wymiar sprawiedliwosci mamy w tej chwili.
    5
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • thor
    2016-02-27 00:20
    pogadac sobie mozecie i tyle waszego miernoty
    1
    zgłoś
  • da
    2016-02-26 22:16
    haha nastepny pis _wski bandyta i przyglup
    1
    zgłoś
  • MIS
    2016-02-26 21:54
    SWIETNY POMYSL
    0
    zgłoś
  • PO mrocznośc PO jaśnieje
    2016-02-26 21:46
    Wrogów widac po wpisach, a to świadczy że dobry prokurator. PO mrocznośc PO śniejeje.
    3
    zgłoś
  • BEAM
    2016-02-26 20:41
    żałosny pajac, Miller przeszacował, totalne ZEROOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    1
    zgłoś
  • Ja
    2016-02-26 20:38
    Ten PISuar gral na giledzie i obrabial dziewczynki. To go dysyskwalifikuje jako katolika i prawdziwego Polaka!
    1
    zgłoś
  • Jarosław z Warszawy
    2016-02-26 20:37
    Zbyniu ,Jarku .... Też używam wazeliny!
    1
    zgłoś
  • pies na czekistów
    2016-02-26 20:34
    Hłe, hłe, nudna pipcia Zero usiłuje sobie dorobić twarz mężczyzny. Nic z tego, znam go, w 2005 mieszkał niedaleko mnie na Zwierzyńcu w Krakowie i był nudną pipcią z teczką i w krawacie. Najbardziej nienawidzili go w małym sklepiku przy ulicy od Placu Na Stawach ku Błoniom (nie mogę napisać, której, bo to mściwy sukin), gdzie wtranżalał się do środka, kładł tę swoją teczkę na gazetach, odwracał się tyłkiem do wszystkich i urządzał sobie przegląd prasy. Potem zabierał teczkę i wychodził, niczego nie kupując. Taki to z niego supermen.
    2
    zgłoś