Reklama
Reklama
Reklama

Szumowski dla "Faktu": Kaczyński czekał tyle, ile każdy pacjent

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński / Polska Agencja Prasowa / Radek Pietruszka
"Wiem, że pan prezes Jarosław Kaczyński na przyjęcie do szpitala czekał tyle, ile czekałby każdy pacjent z takim samym schorzeniem i w takim samym stanie, tj. stanie ostrym" - mówi w środę dla "Faktu" minister zdrowia Łukasz Szumowski.
Reklama
Reklama
Tematy:
Kaczyńśki szpital :PiS kolejki kolano prezes pacjent prezes PiS minister zdrowie polityka

Powiązane

Reklama

Komentarze (23)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Bosze, zrób tą dobrą zmianę
    2018-06-14 13:36
    W żywe oczy łgać to specjalność PISu. Przykładowy sprawdzian: komu lekarz donosi własnoręcznie laskę do domu ? No komu ? Znam 1 taki przypadek udokumentowany - prezesowi PISu. Kto jeszcze skorzystał z takiej usługi bez kuśtykania do sklepu ?
    0
    zgłoś
  • GOGOL
    2018-06-13 16:36
    Jakie to PISowskie czarne jest białe a białe zielone tak zciemniać ludzi a potem klęczeć w Koscióku na mszy to to potrafia tylko prawdziwi PISowscy funkcjonariusze
    0
    zgłoś
  • Cygan
    2018-06-13 13:44
    I to jest najprawdziwsza prawda w ustach prawdomównych członków PiS.
    1
    zgłoś
  • rychu
    2018-06-13 13:24
    najpierw kule do domu przywozi Jarkowi general, dyrektor wojskowego szpitala, a teraz minister wciska Polakom ze "Kaczyński czekał tyle, ile każdy pacjent" ??!!!! to znaczy, ile czasu przecietny Polak czeka na przyjecie do wojskowego szpitala na Saszerow ??!!!!!! w jaki sposob Jarkowi "przysluguje" wojskowy szpital ??!!! albo w jaki sposob przyslugiwal on jego matce ??!!!!!!
    0
    zgłoś
  • pikus
    2018-06-13 12:31
    Jak znam kaczora wszelkie nagabywania o skrocenie kolejki zbywal gniewem. To urodzony republikanin pierwszy posrod rownych taki co nie krzyczy do przodu tylko za mna. Szacun Panie Jaroslawie i szacun dla domu ktory tak was uksztalotwal w tym co najpiekniejsze w polskich elitach.
    0
    zgłoś
  • erbi
    2018-06-13 11:54
    BUA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA!!!! Panie ministrze - TROCHĘ GODNOŚCI!!!!
    5
    zgłoś
  • FiXX
    2018-06-13 11:48
    Moja teściową wypisali z Centrum Onkologii w Szczecinie na drugi dzień po operacji piersi. Sama nie mogła się nawet spakować ale trudno wypad bo brakuje łóżek . Prezesa trzymano miesiąc na kolanko -- reszta jest milczeniem.
    0
    zgłoś
  • taktotak
    2018-06-13 11:39
    Pan Minister do kabaretu - żart dnia!!! (i powinien dodać - i zarabia tyle, ile zwykły obywatel)
    1
    zgłoś
  • kumaty
    2018-06-13 11:20
    Mnie taka wiadomość bardzo ucieszyła. Nie tylko dlatego, że będę czekał na przyjęcie do szpitala tyle co Kaczyński, ale również dlatego, że będę miał tam zapewnioną taką samą troskliwą opiekę, a kule przyniesie mi do domu sam ordynator.
    0
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Pi$_owski czekista
    2018-06-13 11:19
    Dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego każdemu pacjentowi wozi do domu kule. Bardzo polepszyszło się w służbie zdrowia. Dobra zmiana działa.
    4
    zgłoś
  • Dr Rack
    2018-06-13 11:02
    Ładny port jest w mieście Ustka, Jarka bardzo boli Trzustka
    8
    zgłoś
  • wysortowany pacjent
    2018-06-13 10:50
    Czy do mnie , tez przyjechałby g e n e r a ł ze " szwedką " . Dlaczego rozpanoszyły się hipokryzja , zakłamanie , podłość i arogancja . Żeby naprawić trzy lata , potrzeba będzie ćwierćwiecza . "Sami swoi ", a nie życzliwy "Świat się śmieje ".
    6
    zgłoś
  • xyz
    2018-06-13 10:46
    Taka "prawda" jak Smolensk!!!
    7
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Szary Wilk
    2018-06-13 10:45
    Żarcik buahahahahahaha. Izolatka to też standard? Jak się rozchoruję to poproszę panie ministrze tak samo.
    7
    zgłoś
  • ABP
    2018-06-13 10:00
    Chyba się przeniosę do Wolski. Bo w Polsce, gdzie mieszkam, na taką operację musiałbym czekać co najmniej półtorej roku.
    6
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • Alik
    2018-06-13 09:23
    no jasne
    5
    zgłoś
  • sic.
    2018-06-13 09:22
    Skandal .... jak mozna tak klamac ... Kaczynski nie jest swieta krowa, by go traktowac w szpitalu ulgowo. Na to schorzenie czeka sie latami. Bardziej skompromitowac sie nie da. W wiezieniu bedzuie mogl noge oszczedzac. taki bedzie koniec jego kariery politycznej. to wykorzystywanie swojej pozycji do celow prywatnych.
    8
    zgłoś
  • brr
    2018-06-13 09:22
    Ostre zwyrodnienie stawu? Hm... Całe życie człowiek się uczy.
    5
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś