Reklama
Reklama
Reklama

Była sekretarka, spin-doctor PiS, minister.... Kto doradza Ewie Kopacz? ZDJĘCIA

Kto doradza Ewie Kopacz?
Kto doradza Ewie Kopacz? / Media
"Jak ktoś zostaje etatowym doradcą to znaczy, że doradcą nie jest. Doradcą się jest wtedy, kiedy się nie ma etatu" - powiedział w radiowym wywiadzie Bartłomiej Sienkiewicz, zdymisjonowany przez Ewę Kopacz szef MSW komentując doniesienia o tym, że doradza nowej premier. Kto ma dziś największy wpływ na wizerunek i decyzje nowej premier? Lista ujawnionych przez media - prawdziwych i rzekomych - doradców jest długa.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
premier Ewa Kopacz doradca Iwona Sulik doradca Kopacz Jolanta Gruszka Michał Kamiński
Reklama

Komentarze (41)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Jan Michał
  2015-02-23 18:20
  Kaminśki to wyjątkowy lump osobowości.
  0
  zgłoś
 • antykam.
  2014-10-14 13:05
  Takiego skr...syna oklamujacego każdą partię do której udawal przynależność należy
  razna zawsze usunąć z życia i zasiać trawę na jego wygolonej głowie.
  Precz z Kaminskim doktorem z łaski Mojżesza.
  0
  zgłoś
 • Drzazga 101
  2014-10-10 14:25
  O Matko, Pani Premier, Łysol-Kamiński to bita blotka, on się zna na pijarze, promocji, kuerwengencji, sanarześciu i na przewidywalności słupkomanii jak ja na japońskim teatrze kabuki, kurde ! Pani se nie zawraca nim głowy, kuervas !
  Hej !-
  0
  zgłoś
 • pisowski pisowiec
  2014-10-08 08:48
  To są mordy POlityczne. W wielu znaczeniach...
  0
  zgłoś
 • erka
  2014-10-08 06:51
  SIEG TUSK!!!
  0
  zgłoś
 • erka
  2014-10-07 23:57
  Dzisiaj środowisko PiS zachłystuje się nienawiścią do człowieka, który jest niczym więcej, jak pracownikiem do wynajęcia, pijarowcem – ale pijarowcem, który po pierwsze, swoimi metodami pracy wypchnął Kaczyńskich do władzy, a po drugie, i to jest znacznie ważniejsze, w odróżnieniu od wielu innych, którzy szeregi PiS i braci Kaczyńskich opuścil.

  MICHAŁ KAMIŃSKI POSIADA OGROMNĄ WIEDZĘ. O samych braciach Kaczyńskich, ich osobowościach i wzajemnych relacjach, o rodzinie, o życiorysach, dziurach w nich i ukrywanej prawdzie, o otaczającym Kaczyńskich dworactwie, o tajnych zadaniach, jakie spełniali specjalnie do tego celu wyznaczeni ludzie, idący z Kaczyńskimi przez całą ich karierę, o tym jakie stawiali sobie cele i o metodach jakimi dążyli do ich osiągnięcia, a przede wszystkim o PIENIĄDZACH i BIZNESACH rodziny Kaczyńskich.

  Dzisiaj świat pisowski reklamujący się dla spodziewanych korzyści jako ludzie prawi, patriotyczni, uczciwi, wyznający katolicką moralność - zrozumiał, ze to kłamstwo jakim przez lata faszerowano Polaków, adresując przekaz do do najsłabszej intelektualnie i moralnie części społeczeństwa, bo tylko ona dawała się na to nabierać – że to kłamstwo właśnie wali się w gruzy.
  0
  zgłoś
 • janusz55-stary
  2014-10-07 23:45
  skąd PIS-owcy mają tyle nienawiści !!
  to największa szkoda jaką Kaczyński spowodował w Polsce !!
  rozbudził nienawiść w Polakach jeden do drugiego !!

  a powinniśmy budować wspólnotę , zaufanie jeden do drugiego , możemy mieć inne zdanie , różnić się !!

  ale dlaczego ta nienawiść po co ??

  jesteśmy wszyscy Polakami w Polsce starczy miejsca dla wszystkich
  0
  zgłoś
 • ergo
  2014-10-07 23:44
  ZNAKOMITA WIĘKSZOŚĆ WPISÓW I KOMENTARZY JEST GŁĘBOKO KATOLICKA-TYLE MIŁOŚCI I WYBACZENIA E TYCH WPISACH PLASUJE NAS WŚRÓD TALIBÓW NAJBARDZIEJ ZATWARDZIAŁYCH BRAWO WIELKIE BRAWO POLACY?

  jesteście MISTRZAMI W SIANIU NIENAWIŚCI POD PRZYWÓDZTWEM KACZORKA I RYDZYJKA -OBYDWAJ MIANUJĄ SIĘ KATOLIKAMI? -mnie religij uczyli oszuści bo to było coś całkiem innego - a ja myślałem że to są wspaniali katolicy- np.uczyli mnie "I ODPUŚĆ NAM NASZE WINY JAKO I MY ODPUSZCZAMY" - drodzy komentatorzy -pytam -

  dla czego zohydzacie życie swoimi poglądami? to jest katolickie? Najgorsze jest to że ten niby katolicki kościół to toleruje
  0
  zgłoś
 • wikary
  2014-10-07 23:41
  Drzewiej kodeks miał dziesięć przykazań i aneks "kochaj pana Boga całym swoim sercem, całą swoją duszą i ze wszystkich sił swoich, a bliźniego swego jak siebie samego".W momencie kiedy kodeks dobrego człowieka ukazuje się w sześćset osiemdziesiątym trzecim wydaniu poprawionym wraz z kanonicznymi przypisami tłumacza, entuzjazm czytającego nieco opada. Kiedy zaś aneks dochodzi do uściśleń, w którym miejscu plemnik powinien wniknąć w komórkę jajową, aby człowiek utrzymał swoją godność i przyzwoitość, odbiorca zaczyna się czuć zdezorientowany.
  0
  zgłoś
 • PełO+PsL= KLOAKAoalicja zlepiona ze sobąBRUDEM
  2014-10-07 14:12
  w momencie kiedy POLACY wrócą do rozumu i odsuną od władzy i wpływania na nasze życie (społeczne oraz rodzinne-gender podatki 67 lat emerytalne) ZORGANIZOWANEJ GRUPY PRZESTĘPCZEJ występującej publicznie od 7 lat PO_d szyldem KLOAKIoalicji PełO+PsL to po pierwsze

  'primo-... POZBAWIENIE POLSKIEGO OBYWATELSTWA niejakiego donalda TUsk154M -obecnie ukrywającego się w Bruxelli gdzie pełni planowaną już mu przez m a k r e l ę od 10-04-2010 rolę Kierownika Brukselskliej sali konferencyjno-bankietowej

  ''secundo:...W MOMENCIE PRZEKROCZENIA POLSKIEJ GRANICY CZY TO LĄDOWEJ CZY POWIETRZNEJ DOKONAC ARESZTOWANIA k a na l i i W ZWIĄZKU Z NIELEGALNYM POBYTEM NA TERENIE RZECZYPOSPOLITEJ

  '''tertio...PO WNIKLIWYM PRZESŁUCHANIU I UZYSKANIU OD r u d e g o NAZWISK WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW (PO-lskojęzycznych z a m a c h u na POLSKOŚĆ w dniu 10-04-2010 pod Smoleńskiem )-oraz po ogłoszeniu i WYKONANIU WYROKU SKAZUJĄCEGO NA d oż y w o t n i kryminał RUDEGO oraz całej tej antyPOLSKIEJ me(N)dialno-PO_litycznej ZORGANIZOWANEJ GRUPY PRZESTĘPCZEJ...rozpocząc PO_szukiwania PO_dłych na niższych szczeblach administracji państwowej róznych grupach tzw wspolnot, Fundacji Stowarzyszeń opłacanych przez POLSKIEGO podatnika a które to instytucje w przeważającej swej większości pełnią rolę a g e n t u r y Rosyjsko-niemiecko-ż y d o w s k i e j w POLSCE ! ! !

  ,
  0
  zgłoś
 • Demokrata
  2014-10-07 13:20
  Pani Premier, ani Pani ani Pani partia czyli PO nie dostaną już mojego głosu za przygarnięcie zdrajcy na doradcę. Nie wybaczam takich faktów. Jeśli raz zdradził to zdradzi i następnym razem. Zresztą wy jesteście znani że przygarniacie zdrajców, Kluzik, Rosati, teraz Kamiński...
  0
  zgłoś
 • ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA
  2014-10-07 13:01
  ale g ę b y


  .
  0
  zgłoś
 • gnf
  2014-10-07 10:55
  Pic to najważniejsze dla władzy w PO ! Jedno wielkie Nic = PO !ęte przez władzę PO !
  Dno osiągnięte
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-10-07 10:19
  HEHEHEHE...!!! KRETYNKA BIEŃKOWSKA !!! Przecież dostała najniższą ocenę z wszystkich przesłuchiwanych. Dane są na stronach UE. Litości. Zwiefka z PO i Duda z PiS ją uratowali. ...
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-10-07 10:07
  Tusk to pierwszy Złodziej w Polsce
  0
  zgłoś
 • adam
  2014-10-07 09:55
  Jolanta Gruszka od sekretarki któraparzyła kawę, prowadziła książkę korespondencji a teraz doradca. Ale jaja. Wystarczy być tylko wiernym POpaprańcem i awans w kieszeni.
  0
  zgłoś
 • cyt. pisowski pisowiec
  2014-10-07 09:45
  Żal mi mojego ulubionego przez dziesiątki lat medium. Radiowej Trójki.

  Wyróżniane nie tylko ze względu na wzorowe kształtowanie gustów muzycznych, z umiejętnością podchwytywania najnowszych prądów w światowej muzyce popularnej, ale też z powodu ciekawej, rzetelnej publicystyki, która swój wysoki poziom utrzymywała dzięki oryginalnym osobowościom prowadzących. Trójka, dzięki indywidualnościom , często błyszczała na tle radiowej przeciętności, szczególnie, gdy idzie o rozgłośnie publiczne. Zawsze też miała - i ma do dziś - własnych świetnych dziennikarzy różnych specjalności, rewelacyjnych prowadzących, nie tracących języka gębie, w najbardziej zaskakujących sytuacjach, co się zawsze zdarzyć może w radio na żywo.

  I oto przez ostatnie kilka lat, każdy zauważa równię pochyłą po jakiej stacza się publicystyka w Trójce, a wraz nią całe radio i jego słuchalność. Powód jest oczywisty, od momentu objęcia kierownictwa Trójki przez Magdalenę Jethon, rozgłośnia jednym susem dołączyła do mediów mainstreamowych, popierających nachalnie i bezwstydnie rząd i królową polskich partii - Platformę Obywatelską.

  Zaczyna to trochę przypominać czarne lata PRL, kiedy w mediach nie było miejsca na nic innego poza propagandą.

  Najbardziej namacalnym dowodem kreowania przez Trójkę nowoczesnej propagandy, zgodnej z rządowym kodeksem powinności usłużnych dziennikarzy, był niedawny program Beaty Michniewicz, prezentujący przesłuchanie Elżbiety Bieńkowskiej w roli kandydatki na stanowisko komisarza.

  Takie tony lukru wydzielały się z anteny, że aż dziw, iż moje małe radyjko, w którym słuchałem programu, przeżyło. Nieskończone zachwyty, jakie rzekomo wzbudziło przesłuchanie wśród parlamentarzystów europejskich, niemal poruszyło całą Brukselę. – Rewelacyjne odpowiedzi Bieńkowskiej sprawiały, że Polska może być dumna z takiej przedstawicielki w Unii Europejskiej - brzmiała teza programu. Elżbieta Bieńkowska w czasie przesłuchania świeciła blaskiem gwiazdy pierwszej wielkości – usłyszałem. Zasnąłem radosny i spokojny.

  Następnego dnia przeżyłem szok. Niemal nie zakończył się depresją, wymagającą długotrwałej hospitalizacji. Wszystko, co usłyszałem w programie Beaty Michniewicz, okazało się kłamstwem. Bujdą na przeżartych rdzą resorach. Otóż, Bieńkowska wypadła najgorzej z przesłuchanych do piątku 21 kandydatów na komisarzy. Jedna z frakcji była niezadowolona do tego stopnia, że będzie wnosiła, aby Bieńkowskiej zabrać sprawy związane z wyrobami farmaceutycznym i lekami i przeniesienia ich do kompetencji komisarza ds. zdrowia. Co ciekawe, uczestników przesłuchania spoza Polski, uderzyła arogancja i buta Elżbiety Bieńkowskiej.

  Jestem niemal pewien, że te cechy nie są obce niektórym prowadzącym obecnie flagowe programy publicystyczne radiowej Trójki. To niedobrze wróży mojej skłonności do depresji.

  autor: Jerzy Jachowicz
  0
  zgłoś
 • erka
  2014-10-07 09:11
  Wszystko co służy PO - cieszy mnie tak, że aż POpuszczam, gdyż nienawidzę Polski.
  0
  zgłoś
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-10-07 07:22
  Polska zaPO to złodziejskie państwo które chroni złodzieji.
  0
  zgłoś
 • wrr
  2014-10-07 06:41
  Łysa pała bez honoru i bez twarzy byle przy korycie.Ludzie tego bezmózgowca ocenili do Brukseli nie pojechał
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama