Reklama
Warszawa
Reklama

Młody i ambitny? Cyniczny partyjny "Breivik"? Kim jest Marcin Mastalerek, nowy rzecznik PiS?

14 listopada 2014, 07:00
Obaj uchodzą za polityków bezwzględnych, brutalnych i cynicznych. Nie bez powodu też Marcin Mastalerek nazywany jest przez partyjnych kolegów Breivikiem - to określenie wymyślił mu swego czasu sam Adam Hofman. I nie tylko o podobieństwo fizyczne w tym przypadku chodzi (CZY RZECZYWIŚCIE SĄ DO SIEBIE PODOBNI? >>>. - Jest wyrafinowanym cynikiem, który dla kariery zrobi wszystko. Nigdy nie stanie po stronie kolegi, tylko po trupach idzie do celu. Tamten też był cynik - mówi dziennik.pl Jan Tomaszewski, były polityk Prawa i Sprawiedliwości; odszedł, kiedy jego szefem w regionie łódzkim został Mastalerek. - Tomaszewski jest rozgoryczony, że musiał pożegnać się z PiS. Poza tym on nie pasował do partii - odcina się Marcin Mastalerek. - Ktoś, kto porównuje mnie z Breivikiem, wydaje opinię o samym sobie, bo robienie sobie żartów w takim kontekście jest niesmaczne. Po drugie, nie słyszałem, żebym był wcześniej w ten sposób opisywany. Dowiaduję się o tym od dziennikarzy - dodaje. Porównania z Brevikiem Mastalerek bardzo nie lubi - woli, kiedy zestawia się go z Maciejem Stuhrem, o czym też wspomniał w jednym z wywiadów telewizyjnych.
Obaj uchodzą za polityków bezwzględnych, brutalnych i cynicznych. Nie bez powodu też Marcin Mastalerek nazywany jest przez partyjnych kolegów Breivikiem - to określenie wymyślił mu swego czasu sam Adam Hofman. I nie tylko o podobieństwo fizyczne w tym przypadku chodzi (CZY RZECZYWIŚCIE SĄ DO SIEBIE PODOBNI? >>>. - Jest wyrafinowanym cynikiem, który dla kariery zrobi wszystko. Nigdy nie stanie po stronie kolegi, tylko po trupach idzie do celu. Tamten też był cynik - mówi dziennik.pl Jan Tomaszewski, były polityk Prawa i Sprawiedliwości; odszedł, kiedy jego szefem w regionie łódzkim został Mastalerek. - Tomaszewski jest rozgoryczony, że musiał pożegnać się z PiS. Poza tym on nie pasował do partii - odcina się Marcin Mastalerek. - Ktoś, kto porównuje mnie z Breivikiem, wydaje opinię o samym sobie, bo robienie sobie żartów w takim kontekście jest niesmaczne. Po drugie, nie słyszałem, żebym był wcześniej w ten sposób opisywany. Dowiaduję się o tym od dziennikarzy - dodaje. Porównania z Brevikiem Mastalerek bardzo nie lubi - woli, kiedy zestawia się go z Maciejem Stuhrem, o czym też wspomniał w jednym z wywiadów telewizyjnych. / PAP / Tomasz Gzell
Afera madrycka wyniosła go na partyjne szczyty, doprowadziła do ucha Jarosława Kaczyńskiego i otworzyła szerokie wody medialnej obecności. Marcin Mastalerek, nowa oficjalna twarz Prawa i Sprawiedliwości, to jeden z ambitnych młodych wilków PiS, w którym wielu widzi przyszłość ugrupowania. Ale mówi się o nim też, że jest jeszcze bardziej cyniczny i bezwzględny niż Adam Hofman.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
PiS JanTomaszewski Prawo iSprawiedliwość nowy rzecznik pis Marcin Mastalerek Mastalerek Adam Hofman breivik Joachim Brudziński kaczyński Jarosław Kaczyński

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(112)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • mstalerek
  2014-11-15 15:37:05
  Mastalerek - bardzo TRAFNY WYBÓR PiS! Właściwy człowiek do starć z wroga propagandą PO-PSL. Wykształcenie ma odpowiednie , język cięty tez.
  Życzymy mu powodzenia.
  11
  pokażodpowiedzi (1)
 • h4h5h6
  2014-11-14 09:45:17
  Szukacie brudów na następnego rzecznika PIS? Zajmijcie się aferami w PO ,ta jest dla pismaków pole do popisu !!
  7
 • kmieć jwp.
  2015-07-06 14:47:12
  Panie Mastalerek nie baw się Pan w Wersal tylko ostro wal w palantów z P.O.zwłaszcza po tej rzeczniczce co się nazywa Mucha - plujka.Żarty Hofmana się już skończyły,Teraz Pan niech się wykaże odwagą i stanie w obronie p.Szydło tak bezczelnie i po chamsku atakowanej przez
  Kopaczową i całą watachę platformersów.
  10
 • fewq
  2015-05-04 09:49:44
  no i dobrze że PiS ma takiego wilka. chociaż jednego, PO i PSL mają cała watahę szczekaczy... Mastalerka trudno zbić z drogi, jest wyszczekany i potrafi odpyskować takiej Olejnikowej.
  12
 • Gsama
  2015-06-01 19:13:59
  Mordę to ten Mastelarek ma jak św. Jan pewną część ciała tę na d...
  5
 • hey
  2014-12-12 11:45:49
  Nie maja szczęścia PiSbolszewicy do rzeczników. Jeden cham większy od drugiego!. A może , żeby wszystko sie zgadzało chamską sektę MUSI reprezentować odpowiedniego formatu CHAM ...
  5
 • natan
  2014-11-14 11:48:16
  To jest po prostu świństwo i potwarz a ten który to napisał o porównaniu Mastalerka do wielokrotnego mordercy powinien iść do więzienia za kłamstwo lub do szpitala psychiatrycznego do końca życia !!!
  10
  pokażodpowiedzi (2)
 • gosc
  2015-05-04 06:33:15
  Skrzyżowanie hOFMANA z kURSKIM,za trochę zacznie się chwalić zawartością rozporka.
  2
 • My, chude misie, podpowiadamy panu Dudzie!
  2015-07-07 05:40:56
  (ciąg dalszy)
  3. W ramach rewanżu za usłużnie podsuniętą Dudzie przez Bula kartkę z jakimś rzekomym niegdysiejszym oświadczeniem Dudy - ten ostatni powinien był wyciągnąć i publicznie odczytać przygotowaną zawczasu , a dotyczącą Komorowskiego i jego kumpli z WSI kartkę z teczki Macierewicza, które to kartki powinny być sprzedawane w każdym kiosku w formie kalendarza do kuchni - dla krzewienia wiedzy o naszej najnowszej historii i w ramach akcji piętnowania zdrajców Ojczyzny!
  Taka kartka powinna zawierać tekst następujący:

  >>Polacy!
  Przeczytajcie sobie "ulotkę" jaką 22 kwietnia 1982 r., napisał odręcznie do Kiszczaka jakiś wysoki funkcjonariusz SB na marginesie raportu, jaki ze swoich rozmów z Bulem złożył swoim zwierzchnikom oficer prowadzący Bula - skromny podporucznik SB Gałęzowski:
  „[…] Okres pobytu B. Komorowskiego na wolności zostanie wykorzystany (przy zastosowaniu przedsięwzięć operacyjnych) pod kątem określenia celowości dalszego pobytu w/w w ośrodku internowania. Podtrzymać dialog nie naciskając na figuranta. […] W trakcie pobytu na przepustce przeprowadzono dwie rozmowy operacyjne z B. Komorowskim. Podczas tych rozmów stwierdził m.in., że jego dotychczasowa działalność nie miała sensu i w przyszłości nie zamierza angażować się w żadne przedsięwzięcie o charakterze politycznym. Po ewentualnym zwolnieniu z internowania pragnie poświęcić się życiu rodzinnemu. Wyraził ponadto chęć na podtrzymanie dialogu operacyjnego. W związku z powyższym wydział III-2 wnosi o uchylenie internowania wobec Bronisława Komorowskiego”.<<.

  Przecież to jest "ulotka" jawnie antypaństwowa i gdyby przypadkiem bohater tej ulotki zrealizował swój zbrodniczy plan nieuczestniczenia po roku 1982 w jakichkolwiek bezsensownych (jak to sam słusznie i trafnie określił) "przedsięwzięciach o charakterze politycznym" - to kto dzisiaj byłby naszym prezydentem - no kto???
  Kulczyk czy Kiszczak?

  Jest jeszcze wiele sztuk amunicji wielkiego kalibru, które Duda mógłby odpalić, ale te kilka spraw - gdyby zostały przez Dudę postawione na wokandzie "debaty" - niewątpliwie nieco by przyhamowały bezczelność Bula, a być może doprowadziłyby go do ataku furii, dzięki czemu kampania zakończyłaby się na przykład spektakularnym wylewem, czyli popularnym u miłośników bigosu udarem resztek mózgu, i wylaniem Komorowskiego razem z jego ostatnią kąpielą w dostarczonej przez Tuska ciepłej wodzie z kranu!

  Miejmy nadzieję i trzymajmy kciuki za to, żeby pan prezydent Duda odważył się rozmawiać o tym wszystkim z Polakami otwarcie podczas swej pierwszej kadencji?
  3
 • tomasz0859
  2015-05-03 23:03:00
  Mastalerek-kolejny oszołom kaczorka
  3
 • Andrzej z Łodzi
  2014-12-22 14:12:05
  Trzeba przyznać, że kradzież przez "trójkę madrycką" pieniędzy podatników i ucieczka przed odpowiedzialnością za ten czyn, to przy pełnym "odcięciu" się PiS-U od odpowiedzialności za swoich członków to wyjątkowo chamskie stanowisko. Immunitet kolejny raz jest narzędziem obrony dla ludzi nieuczciwych z nizin społecznych (złodziei, alkoholików, itp.), jest to smutne ale prawdziwe.
  1
 • rychu
  2014-11-14 14:24:33
  jedna gnida padla (hofman),ale ta ktora przyszla jest pewnie jeszcze gorsza !!!

  panicznie wkurzaja mnie ludzie jak ~zły2014-11-14 12:30
  zajme sie tylko jednym fgragmentem wypowiedzi "bezrobocie 19%" - to klamstwo !!! mamy obecnie 11.3 % bezrobocia, a biorac pod uwage ze ok 2% stanowia obcokrajaowcy oraz ok 3% stanowia co Polacy, ktorzy pracuja na czarno to prawdziwa wielkosc bezrobocia wynosi ok. 6% !!! 6% to jest sytuacja gdzie nie pracuja tylko co co nie cha !!! bezrobocie ponizej 5% jest stanem kryzysu gorszym od 20% bezrobocia !!! ale "zły" pojdzie dalej niszczyc stadion i na PO nie zaglosuje !!!
  0
 • My, chude misie, podpowiadamy panu Dudzie!
  2015-07-07 05:38:54
  Marcin Mastalerek - powodowany zapewne wrodzoną dobrocią serca - podkreślił, że debata nie polega na tym, by komuś "dokopać" tylko na tym, by wykorzystać fakt, że oglądają ją miliony telewidzów i przekonać ich do swoich racji.
  ________________________

  Ale my uważamy (jako misie radykalne i przy tym chude), że w telewizyjnej debacie należy przeciwnika powalić i poderżnąć mu gardło mizericordią!

  Dlatego usilnie namawialiśmy pana Dudę, żeby walił z grubej rury i żeby zaczynał każdą "debatę" od chwytu za jaja!
  Następnie jaja w imadło i potem już tylko dokręcać, dociskać i miażdżyć!

  Ale nasze wielokrotnie ponawiane w sieci błagania na nic się nie zdały - bo pan Duda jest najwyraźniej człowiekiem litościwym, szlachetnym i gołębiego serca - no i chyba nie oglądał serialu "Pogoda dla bogaczy" i nie ma pojęcia, na co stać ludzi pokroju Falconettiego, zwłaszcza kiedy występują pod innym nazwiskiem!
  A Falconettich, kiedy jest okazja - należy bezlitośnie likwidować i eliminować!
  Otóż to!
  I właśnie dlatego potrzebny jest chwyt za jaja! I z braku brzytwy - te jaja potraktować obcęgami!
  Tylko chwyt za jaja wiedzie do sukcesu w "debatach" ze złymi ludźmi!!

  Ściskamy potem te jaja, aż się nasz orzełek z czekolady zesra kuwerturą, a Kupa Powiatowy zatknie w tej kuwerturze kotylion!

  Jesteśmy pewne, że taki chwyt wzbudziłby powszechny zachwyt!!!

  Jednak na razie tylko się dziwimy, że Duda nie strzelał podczas tej "debaty" amunicją najcięższego kalibru - to znaczy, że nie podniósł spraw dla Polski najważniejszych, a mianowicie:

  1. Podpisana przez Bronka i cichaczem przepchnięta przez Sejm ustawka o "bratniej pomocy", czyli słynny akt ubezwłasnowolnienia Polaków, zgłoszony osobiście przez Tuska do Sejmu na druku nr 1066, a po "uchwaleniu" podpisany przez Bula, przewidujący możliwość uczestniczenia zagranicznych funkcjonariuszy w operacjach pacyfikacyjnych na terenie Polski w przypadku rozruchów i „zgromadzeń”. Mogą oni legalnie przebywać na terytorium RP do 90 dni (a kto sprawdzi, ilu ich jest i jak długo "przebywają"?), przyznano im "prawo" do wwiezienia własnej broni i amunicji i do jej użycia przeciwko nieuzbrojonym Polakom!!!
  Słowem – pacyfikować nas będą nie tylko tubylczy bezpieczniacy, ale również Gestapo, Stasi, FSB lub MO sad. Przy czym MO sad, czyli Ju dejczy kowie, w porozumieniu z ż y do wskimi kundelkami "rodzimego chowu" zawierają ukrywane skrzętnie przed Polakami porozumienia, na mocy których na przykład "sprywatyzują" na rzecz ż y dów Polskie Lasy Państwowe, a potem - w charakterze wisienki na torcie - dołożą ż y dom na dobry biznesowy początek uzyskane z tej "prywatyzacji" 65 miliardów dolarów, których ż y dzi się od Polski domagają i które Komorowski z kumplami z szajki im solennie obiecał.
  Tym sposobem przecież Komorowski oficjalnie przyznał sie, że jest Judaszem i że za srebrniki dopuści sie każdej podłości i zbrodni przeciwko narodowi i panstwu polskiemu! I to mu należy nieustannie przypominać!

  Ten deal między Bulem, a towarzystwem jego szwagrów z WSI ma polegać na tym, że:
  a) ż y dzi niby nam za coś dadzą szmal (z dobroci serca!)!
  b) potem my im te pieniądze oddamy w charakterze rekompensaty za to, że Niemcy ich na naszych polskich okupowanych terenach wymordowali,
  c) a na koniec zrobimy ż y dom (na otarcie łez) podarunek z Polskich Lasów Państwowych - żeby mieli gdzie zbierać grzyby!
  Charakterystyczne jest, że kiedy Umiłowani Przywódcy wzniecają taki jazgot wokół swoich posad i zewnętrznych znamion władzy (ordery), to w tej sprawie, która z punktu widzenia przyszłości państwa i nas wszystkich wydaje się znacznie istotniejsza od innych tajemnic, wszyscy nasi Umiłowani Przywódcy nabrali wody w usta i tylko spierają się w Brukseli co do wysokości łapówki dla zdrajców za realizacje tego nikczemnego planu możnych tego świata wobec Polski!!!

  2. W kwestii wspomnianych srebrników - to sytuacja jest o tyle paradoksalna, że to ten nasz Judasz zobowiązał się (rzekomo w naszym imieniu, ale bez naszej wiedzy i zgody - zupełnie jak seryjny "samobójca"), że sam jest gotów z naszej kasy opłacić San he dryn kwotą 65 mld. dolarów, o czym pan Duda z niewiadomych przyczyn niestety w tej "debacie" nie wspomniał ani słowem, choć przecież wie o tym tak samo dobrze jak wszyscy świadomi rzeczy ludzie w Polsce!

  Ponieważ z regularnego dojenia i strzyżenia Polaków niestety 65 mld dolców nie udało się Komorowskiemu wykroić - bo ukradzione pieniądze z OFE (150 000 000 000 PLN) poszły na bieżące potrzeby tych złodziei (na tak zwane waciki) - więc Bronek pod osłoną nocy usiłował przygotować grunt do ustawkowego "sprywatyzowania" Lasów Państwowych - co mu się chwilowo nie udało, ale to nie znaczy, że z tego ży do wskie go planu zrezygnował i że nie będzie go realizował innymi perfidnymi sposobami (o ile polskie owce i barany mu na to pozwolą, a Kulczyk zapewni wsparcie logistyczne!).
  (cdn)
  1
 • obserwator kolejny
  2014-11-15 14:58:23
  Chyba PO nie zapomniała swoich szklano okich arogantów? Moze pezypomna sobie ich wypowiedzi? Gdybym chciał okreslic ich sposób wypowiadanie się przeciw PiS musiał bym użyc nieparlamentarnych okresleń, a tego nie nalezy robić nawet dla tych ... !
  6
 • obcy
  2014-12-10 15:53:29
  raczej powozi prezesa melexem
  1
 • GOŚĆ
  2014-11-14 16:06:37
  Hofmanek się doigrał. WSZYSCY W/G NIEGO TO ZŁODZIEJE, TERAZ SIĘ OKAZAŁO KTO TYM ZŁODZIEJEM JEST NAPRAWDĘ .WIDZISZ UPUDROWANY LALUSIU JAKI JESTEŚ UCZCIWY. MĄDRZY POLACY JUŻ DAWNO POZNALI SIĘ NA TOBIE , ŻE JESTEŚ PARSZYWĄ GNIDĄ I LIZODUPEM PREZIA. KONIE TWOJEJ KARIERY. TERAZ ZA LOPATĘ , ALLELUJA I DO PRZODU!!!
  0
 • Arni
  2015-08-11 19:08:38
  dupek i obwieś pisowski
  1
 • z Żaliboża
  2014-11-14 14:29:54
  Fizjonomia i zachowanie typowego czekisty.
  0
 • anty upa i anty pis
  2015-08-11 13:26:47
  JASNE ŻE RYŻY HOHSZTAPLEREK TO TO SAMO CO BREIVIK.TO PRAWDZIWA TWARZ PISLAMU O RODZINY RADYJA AGENTA BND RYDZOLA.
  1
 • miro
  2015-08-19 22:21:02
  Mlody acz juz lysiejacy czlowiek ziejacy klechopisowska nienawiscia do ludzi nie ze srodowiska radia rydzyk oraz zawsze dziewica kaczynski ambitny lecz w zla strone, wierzacy ale po pisowsku niszcz innych,uczciwy jak prawie kazdy w pisie pieniadze na paliwo 30 tys pobrane a auta nie posiadal i ten brak szacunku do kobiet -dramat.
  1
 • mgła
  2015-05-04 12:22:42
  To o tym Brewiku to był żart ?
  6
 • TU jełopa ,, WAW,,
  2014-11-14 14:07:39
  głosujcie na złodziej bandziorów i szulerów , to niedługo będzie niewolnictwo ,to ugrupowanie i zbiór urzędasów z robią z was niewolników i parobków, te złodzieje z PO dążą do podniesienia wieku emerytalnego do 74 lat , a bydlak WAW TO JEST TU IKONĄ ODMIANA BYDLAKA WIESIA13 uwaga pilnujcie głosowania bo złodzieje będą z PO oszukiwać, stać tych szulerów na wszystko
  1
 • wanda
  2014-11-14 09:49:36
  za Breivika podałabym Panią Redaktor do sądu,bo ja też uważam, ze to wymysł dziennikarzy i nietrudno byłoby to udowodnić,chociaż również o Grasiu ,dozorcy u Niemca ,też wiele można powiedzieć ,Zaczyna się kampania medialna przeciwko człowiekowi,który ledwo zaczął .Teraz media żałują że przywaliły za wcześnie Hofmanowi.Nie lepiej napisać kto wysłał dziennikarzy za Hofmanem ,bo takich Hofmanów w Sejmie jeszcze kilku by sia znalazło,że o rządzie nie wspomnę
  1
 • ano
  2015-08-18 07:06:38
  Pis nie ma szczescia do rzecznnikow ale hofman byl 100 razy lepsxy wszechstronny w rozmowie radzil sobie z pytsniami i merytorycznymi odpowiedxiami. Mastalerek nie zna sie na sprawach gospodarczych programowych ucieka z tematu kazda rozmowa z nim jest jalowa bo nic z niej nie wynika. Chlop nie pracowal nigdzie konkretnie skonczyl studia i do pisu co to xa polityk bez doswiadczenia a o glodxie wsrod dzieci opowiada nie xnajac tematu
  0
 • U..a
  2014-11-14 09:13:51
  Masztalarek a na nim zloty rog.
  0
 • Nie mam wiadomości.
  2014-11-14 12:17:28
  Jak rozwijają się sprawy a.feralne POPSL?
  0
 • niemki te teksty na nas nie działają fałszywe
  2015-05-03 21:30:07
  panie niemieckie lubią rozmawiać z kolegami też o kici kici !
  kto nas zniszczy zdepczemy go jak roboaka zrozumniano !
  te słodkie słowka bardziej na suki poslkie działają a nas pan germnskich z powazaniem obrazają bo nie nazywamy się kotami ! z rozumniano fagasy nie jestesmy na iwne jak suki
  1
 • tfusk
  2014-11-14 13:34:57
  Juz sie zaczyna ...szczucie,
  0
 • sw
  2014-11-14 10:57:58
  Więcej pomyj w tytule nie dało się wylać? To ma być dziennikarstwo i publicystyka. Żenada.
  0
 • Facet z brodą
  2014-11-14 15:29:04
  Toż to wypisz wymaluj ROBAL z FACETÓW W CZERNI
  0
 • Jorge
  2014-11-14 10:18:56
  Mamtalerzyk jest drugim Hofmanem, zwykly primytywny cynik
  0
 • A kim może być rzecznik tego
  2014-11-14 11:06:15
  ugrupowania ??? WIADOMO...
  0
 • wPiSdu
  2014-11-14 11:07:15
  kolejny PiSdzielski złodziej
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-14 10:30:40
  Wszyscy POstkomunie sa wspaniali a w PiS sa cyniczni i zli.
  0
 • ogólna zasada
  2014-11-14 10:39:56
  PIS PO to samo GOOOWNO
  o reszcie przylep nie ma sensu wspominac
  0
 • WAW
  2014-11-14 13:44:42
  ALE PROWINCJONALNA URODE MA TA ZONA BREIVIKA...
  0
 • vbn...
  2014-11-14 08:52:55
  SZYBKO OSĄDZACIE LUDZI Z PiSu, a do kogo podobni są członkowie PO???
  0
 • Polski Katolik z Polski!
  2014-11-14 08:53:28
  Nowa włazidoopa prezesa i wyprowadzacz jego kota! Ohydna kreatura z tego Mastalerka!
  0
 • EMERYT
  2014-11-14 07:30:38
  NOWA POLSKA MODA-PIES ZAMIAST DZIECI-JUŻ WIADOMO,KTO BEDZIE WYPRACOWYWAŁ PRZYSZŁE EMERYTURY.
  0
 • Życzliwy
  2014-11-14 07:32:26
  Wyluzuj qq bo ci żyłka pęknie , stratach co prawda żadna ale szkoda kasy z NFZ na taką przypadłość
  0
 • Porównanie ze Stuhrem?
  2014-11-14 07:37:25
  Lepiej nie. To nie jest pozytywne porównanie. Dość szemrana to postać.
  0
 • Problem: 2000 zamknietych szkół
  2014-11-14 07:39:02
  By 5 - latek na wsi o 5 rano stał i czekał na gimbus.
  0
 • marian
  2014-11-14 07:47:20
  Ciekawe! Podobne nutki o "grasiach" - nie spotkasz. Dlaczego? - bo to germaniki.
  0
 • Polak Wengier 2 bratanki
  2014-11-14 07:56:53
  I rzekł wtedy prezio-pisiu "MASZ TALEREK" i stał się rzecznik
  I gada cobądź
  0
 • slazak
  2014-11-14 08:02:33
  wystarczy tylko spojrzec. Kazdy psycholog potwierdzi stawiana teze
  0
 • OBSERWATOR
  2014-11-14 08:18:53
  D U Z Y CZLONEK SWOJEJ PARTI PiSu ALE Z MALYM MOZGIEM
  0
 • Majka
  2014-11-14 08:38:42
  Czy w PIS-ie są normalni ludzie?
  0
 • Ula
  2014-11-14 12:00:30
  Do sądu o znieważenie!!!
  0
 • skurkowaniec
  2014-11-14 11:27:39
  PiSdzielcy ujadają aż miło
  wszak już wiedzą że kolejne wybory przerżnięte :)
  0
 • Normalny
  2014-11-14 12:29:00
  W wiadomościach.dziennik pracują same Breiviki, to widać i słychać i czuć.
  0
 • sem
  2014-11-14 09:14:56
  Żeby zniszczyć PO trzeba zniżyć się do ich poziomu a po Marcinie Mastalerku widać,że jeszcze za grzeczny na chamstwo.
  0
 • OBSERWATOR
  2014-11-14 07:22:20
  A WIĘC ..

  PAN MAŚTALEREK JEST TO POLITYCZNE DZIECKO BRUDZIŃSKIEGO...

  CYNICZNY BEZWZGLĘDNY KARIEROWICZ...

  WYBRANY W OKRĘGU SIERADZ Z 3 MIEJSCA
  ZAŁATWIŁ MU TO BRUDZIŃSKI..

  PO WYBORACH O WYBORCACH TOTALNIE ZAPOMNIAŁ ..

  NIE MA ASYSTENTA A KASE NA BIURO POBIERA ...

  MOŻE MEDIA TO SPRAWDZĄ
  POTEM ZOSTAŁ MIANOWANY SZEFEM NA ŁÓDŹ...

  TYPOWE BMW...
  0
 • qq
  2014-11-14 07:24:28
  Szmatławiec zwany SS dziennik to taka niemiecka haus frau jak trzeba pójdzie do domu publcznego i dorobi do urlopu . Taka szwabska kure--wska natura.
  Zajmuje się PISem a nie prawdziwymi problemami Polaków.
  BO TO JEST ZWYKŁAD GADZINÓWKA JUDASZ I V KOLUMNA
  0
 • Matematyk
  2014-11-14 07:29:11
  Jełopowienie młodych kadr w PiS-ie , i to w "ruskim stylu "jak mówi paton tego breivika , dokonuje się w postępie geometrycznym
  0
 • WAW
  2014-11-14 07:44:45
  KURDUPEL TAKICH LUBI - KULTURALNY JAK BREDZINSKI I SLUZALCZY JAK PLASZCZAK, NIE LUBIANY PRZEZ NIKOGO - TACY SA NAJLEPSI DLA KURDUPLA...
  0
 • stary
  2014-11-14 08:45:07
  Ciekawe która gazeta czy telewizja ośmieliła by się tak nazwać jakiegoś polityka PO. Taką mamy wolność i obiektywizm mediów, ćwierć wieku po upadku PRL.
  0
 • ola
  2014-11-14 08:33:16
  jestem sympatykiem pis od zawsze i popieram pisale bede ciagle powtarzac mastalerek nie powinien byc rzecznikiem pis jest cyniczny malo kulturalny czyli bufon narobil zamieszania w pis w moim miescie obawiam sie o wynik w tych wyborach dla pis pozdrawiam
  0
 • W niedzielę ugrupowanie kacze
  2014-11-14 12:11:47
  odniesie swoje kolejne "zwycięstwo"... Ale pracują ciężko i głupio na swój wizerunek.
  0
 • znamy wasze chwyty
  2014-11-14 08:43:48
  ostatni dzien kampanii więc jugenddziennik w służbie POlszewickiej bandzie oczywiście musi POuprawiać brudną kampanię oczerniania partii która pogrąży tą platformerską bande
  0
 • do jełopów typu z godz 07:56
  2014-11-14 08:56:25
  WAW to następne bydle następne wcielenie Wiesia13 te wulgarne bydlaki jąkate nie wiedzą co piszą i co mówią,zupełnie jak jełop paligłup
  0
 • mjk
  2014-11-14 09:05:11
  Mnie to nie dziwi - pasuje do Pisu gdzie karirę robią wyłacznie Ci, których nie stać na samodzielne myślenie i krytycyzm wobec zadufanego w sobie Prezesa!
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-14 09:00:12
  AFERA w PIS- donosiciele z PIS umoczyli kolejnego przyduuuupasa prezesa
  kolejna ofiara bedzie posel Zbigniew Girzynski (41 l.)

  Ha ha ..czekalem, kto okaze sie tym czwartym muszkieterem :
  Od poczatku sie zastanawialem, kto bedzie czwartym muszkieterem, i dlaczego ten drugi po Hofmanie
  PIS-owski obludnik nie uczestniczyl w slynnej "pijackiej pielgrzymce" samochodowej do Madrytu.
  Teraz juz wiem. Jesli tajemniczy informator z PIS-u sie nie myli,
  czeka nas druga odslona kaczystowskiej tragifarsy, w której tym razem przemadrzalego ucznia
  Tatki Rydzyka czeka pokazowy wylot z sekty.
  Wali sie misterna konstrukcja zbudowana przez mizernego, samozwanczego architekta politycznego
  z Zoliborza , bo jej spoiwem jest obluda, zlosc, zawisc i nienawisc. Wali sie,
  bo zbudowana zostala z wadliwej genetycznie substancji ludzkiej, która normalnych ludzi
  tylko z zewnatrz przypomina. Za chwile cala sie zawali, bo jest falszywa, a falsz,
  to zawsze tylko falsz jest. Zycie na szczescie falszu nie toleruje
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-14 09:00:52
  Kim jest Mastalerek? Pisowskim wieprzem, który w swoim lizusostwie i serwilizmie wkrótce przescignie "mikrosprzetowego" F
  hofmana!PIS zamienil wyszczekanego chama na ociezalego mlotka,nie wiadomo, który bardziej nie do zniesienia
  Mastalerek to gnida która podjeeeeba.ala do prezesa kandydata na prezydenta Skierniewic.,za podanie reki prezydentowi Komorowskiemu utracil "swojego " kandydata.Moze byc jeszcze tak ze Hofman to byl tylko oblesny cwaniaczek na dworze Kaczynskiego.Mastalerek juz sie
  dal poznac jako lachudra pracy do wladzy z Brutusami z PiS.
  Prezes pozaluje tego wyboru
  0
 • janecki
  2014-11-14 09:27:14
  Hofman posiedzi w kryminale a Polska zaoszczędzi w przyszłości MILIARDY>
  Ten preceder trwał od ponad 20 lat dlatego było przyzwolenie od wszystkich partii.
  0
 • dolnoślązak
  2014-11-14 09:13:03
  Gratuluję panie Hofman zrobił pan dla Polski dobry uczynek ! Będzie pan siedział ale Polska zaoszczędzi dzięki panu Miliardy w przyszłości skończy się wylegiwanie pod palmami posłów za nasze pieniądze. Wszystkie partie korzystały i cicho sza
  ale w końcu pękło. A ile miliardów wypłynęło z samorządów gdzie prym wiodło PO.
  0
 • pyta tego szmatławca wyborca
  2014-11-14 09:15:26
  nic dziwnego że cały ten szmatławiec jest na usługach jąkatego i kłapouchego, a takie bydlaki jak tu Wiesio 13 i jego anonimy, to w końcu piąta kolumna dywersyjna na usługach czerwonej hołoty szambo które od czasu do czasu się wylewa
  0
 • agaton
  2014-11-14 09:19:50
  Oszalały atak na PiS tuż przed dniem wyborów !!! Widać, że rządząca sitwa bardzo boi się rozliczenia za osiem lat przekrętów. Nie dajmy się jednak manipulować. W okresie po 89 r żadne rządy nie dopuszczały się takich afer jak obecna koalicja.Zasługuje na "czerwoną kartkę".
  0
 • ric
  2014-11-14 09:19:54
  Jakie trzeba mieć kosmate myśli w głowie dziennikarzyny, aby w tytule użyć dla porównania nazwisko terrorysty. Czy to jest ta miłość bliźniego? Czy mogę tego dziennikarza porównać w związku z tym do Gebelsika???
  0
 • stach
  2014-11-14 09:40:56
  Medal dla Hofman ! Super sprawa to początek góry lodowej.
  Pasmie Hofman teraz wiec sypać...sypać...wszyscy nawzajem wspieraliście się w tego typu przekretach...ten kto podpisuje zaliczkę na paliwo do Madrytu nie wie że tańsze są przeloty samolotowe ? Ten kto podpisywał zaliczkę na paliwo umożliwia przekręt...jedni o drugich dobrze wiedzieli i cicho sza a teraz jeden z drugim jaki to moralny !
  0
 • krakus
  2014-11-14 09:43:36
  kolejny PiSdzielec pasujący do sekty smoleńskiej Świrosława Polskęzbawa
  czekamy kiedy pokaże fiuta
  0
 • brutus
  2014-11-14 09:40:39
  Może i młody ale już bezczelny i arogancki. Wywalili wesz a została gnida. Ma wszelkie zadatki by wyrosnąć na dorodną mende.
  0
 • brutus
  2014-11-14 09:52:45
  Oglądam reportaż. Jakiś ośrodek rehabilitacyjny dla dzieciaków. Opiekunowie wnoszą wózki z chorymi po schodach na 3 piętro bo brak 50 tyś, na windę!!! A takie bydlaki z pisu kradną to na jedną wycieczkę. Powywiesząć złodziei.
  1
 • bolek
  2014-11-14 09:58:49
  ły pisuar świrosława
  0
 • hehe
  2014-11-14 10:08:02
  ~inabobi2014-11-14 10:02, czytaj ze zrozumieniem. "Brevik" jest wzięty w cudzysłów i jest to przezwisko z racji fizycznego podobieństwa pana rzecznika do pana terrorysty. Jak będzie z podobieństwem w działaniach (oczywiście proporcjonalnych) zobaczymy.
  0
 • inabobi
  2014-11-14 10:02:44
  Znak zapytania na koncu zdania nie zwalnia od odpowiedzialnosci ! Do k.. nedzy czlowieku redaktorze jak moxzna kogos, od tak, porownac do Breivika !!! ? To wy redaktorzy przez takie pisanie szczujecie ludzi na siebie PiS na PO i odwrotnie. Rozumiem bussines musi sie krecic...
  0
 • Wanda
  2014-11-14 11:39:05
  Uważam że nazywanie kogokolwiek Breivikiem jest oszczerstwem które powinno być karane .Uważam ze to zainicjowali dziennikarze i, niestety, chyba Dziennika
  0
 • do JEŁOPA KRAKUSA z godz09:43
  2014-11-14 10:33:24
  tutaj są kanalie hołoty czerwonej i jełopów paligłupa ,chcesz się dowiedzieć prawdziwych faktów to oglądaj REPUBLIKĘ , TV TRWAM , I CZYTAJ NIEZALEŻNA. PL . PO ZA TYM TO WSZYSTKO W TYCH SZMATŁAWCACH I w TV DWORAKA TO SKUNDLONE WIADOMOŚCI SITWY RZĄDZĄCEJ , wiadomości DZIECI RESORTOWYCH
  0
 • @ ~natan2014-11-14 11:48
  2014-11-14 12:29:01
  A ten co nadał akcji cba p-ko dr Garlickiemu dr Mengele mości dup... w ławach poselskich!
  Mimo sprawy karnej p-ko niemu.
  0
 • PROKURATOR
  2014-11-14 10:42:26
  UWAGA BEDZIE POZEW DO SĄDU ZA UZYTE W ARTYKULE OKRESLENIE

  ZA OKRESLENIE Cyniczny partyjny "Breivik" zostanie złożone doniesienie do sądu/prokuratury na gazete Dziennik z wysoka kwota odszkodowania .
  Prokuratura juz niebawem zabezpieczy wszystkie wpisy na forum wiec nie piszcie głupot.
  0
 • polka
  2014-11-14 10:43:27
  nie przejmuj sie p Marcinie --Badz soba i nie daj sie tym kanaliom medialnym Odpowiadak jak sobie zasluguja NA GLUPIE PYTANIA GLUPIE ODPOWIEDZI Juz oceniaja to takie perfidne PAN KAZE SLUGA MISI I TAK ROBIA ZAMIAST SLUZYC I TAK TRAKTOWAC SWOJ ZAWOD UCZIWIE TO KTO DA WIECEJ I
  0
 • sympatyk
  2014-11-14 10:59:35
  Porównanie do tego Norwega to niesmaczne. Tamten Zabijał dzieci, natomiast USTA P. i S.u najwyżej powalają lecz RANIĄ bardzo dotkliwie. Zamienił Stryjek siekierkę na kijek.
  0
 • koply
  2014-11-14 11:04:49
  Chwost złodziejski jak jego kumple następny agent tomek
  0
 • Prokurator się zajmie pania Kalinowska
  2014-11-14 11:16:34
  UWAGA BEDZIE POZEW DO SĄDU
  UWAGA BEDZIE POZEW DO SĄDU
  UWAGA BEDZIE POZEW DO SĄDU


  ZA OKRESLENIE Cyniczny partyjny "Breivik" zostanie złożone doniesienie do sądu/prokuratury na gazete Dziennik z wysoka kwota odszkodowania .
  Prokuratura juz niebawem zabezpieczy wszystkie wpisy na forum wiec nie piszcie głupot.
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-14 11:16:36
  Dla rządzących PO i PSL nie chodzi o żadne innowacje w systemie sprawowania władzy, lecz o umocnienie bądź obronienie tego, co już posiadają i kontrolują. Kiedy więc operują hasłem „czas na zmiany”, w żywe oczy kpią sobie z obywateli, bo przecież w tym wszystkim chodzi wyłącznie o to, żeby żadnych zmian nie było. Podobnie, gdy epatują hasłem „bliżej ludzi”, chodzi tylko o to, żeby sitwa była bliżej swoich ofiar i przeciętni ludzie nie mieli żadnych szans, by się od sitwy uniezależnić czy wymknąć z sieci jej interesów.

  Oczywiście dojście nowych ludzi i ugrupowań do władzy w samorządach samo w sobie nie gwarantuje, że nie będą oni tworzyli własnych sitw. Jednak coś takiego wymaga czasu, więc nawet w najbardziej pesymistycznym scenariuszu usunięcie dobrze okopanej sitwy jest już korzyścią dla obywateli. Czarnym scenariuszem jest natomiast przedłużenie mandatu istniejącej sitwie, bo poczuje się ona już tak pewna i bezkarna, że w konfrontacji z nią obywatel nie będzie miał żadnych szans. Chyba że uda mu się do sitwy dostać, ale to szansa dla bardzo nielicznych, która praworządnych i uczciwych ludzi nie musi pociągać. W istocie najbliższe wybory są więc głosowaniem za umocnieniem i omnipotencją sitw albo za ich osłabieniem. Po wyborach możemy się obudzić albo w państwie do cna podzielonym między jeszcze silniejsze sitwy, albo w kraju, gdzie przynajmniej część sitw udało się odsunąć od koryta.
  0
 • Kt
  2014-11-14 11:48:02
  Podobny do berwika i jego odpowiedzi są agresywne.
  Koledzy z jego partii dobrze wiedzą kto jest kto.
  0
 • trzeba zmian
  2014-11-14 11:27:32
  Widać,że uczciwi ludzie mają w polskich mediach najwięcej wrogów.Media w Polsce to POtworny szajs,chyba dlatego,że to nie Polska,tylko POlska.ZMIEŃMY to,NIECH WYGRA PiS !!!
  0
 • precz z po-krakami!!!
  2014-11-14 11:35:59
  PO żadnych wyborów nie wygrało uczciwie.POLACY,idziemy na wybory i wybieramy ludzi PiS.Trzeba utrzeć nosa tym POstkomuszym pachołkom,bo stali się zbyt bezczelni.O problemach zwykłych ludzi żaden z nich nawet się nie zająknie.Mają na względzie tylko własne dobro.Żałosne,POkraczne karykatury!!!
  0
 • WASZ DONEK
  2014-11-14 11:50:16
  wy baranny z dziennika tak nazwac czlowie ka to hanba juz was wykreslam z komputera jestesciE smierdzielami PO
  0
 • natan
  2014-11-14 11:57:30
  O czym ten dziennik pisze takie oszczerstwa , ten dziennik nazywać się powinien , nocnik !!! . Takie porównania przypominają propagandę 3 rzeszy lub ludzi nienormalnych !!! Czy Mastalerek kogoś zamordował , ludzie opamiętajcie się !!!
  0
 • Brawo Kaczyński. Dobry wybór.
  2014-11-14 11:58:51
  Jesteście bandą chamów. A Mastalerek to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie da sobie w kaszę dmuchać.
  0
 • maksym
  2014-11-14 12:01:46
  Czy to nie jest dziwne, że prezes zawsze lubi mieć przy sobie takich "młokosów-gniewnych" ? Koniecznie trzeba ograniczyć wiek kandatów do Sejmu i Senatu - np. 45 -letnich, którzy mają doświadczenie zawodowe i są ustawieni życiowo i potrafia zachować się w każdej sytuacji , aby nie przynosili nam Polakom wstyd.
  0
 • heliot
  2014-11-14 12:08:49
  Ale się media starają pokazać PiS w jak najgorszym świetle... udowodniły nam ,że rząd i media idą razem, żadnej krytyki w stronę PO.PSL,SLD czy Twój Ruch??? a tam dopiero byłoby o czym pisać!!! o aferach już ani słowa , o kamienicach cisza, w jakim świecie my żyjemy???
  0
 • zły
  2014-11-14 12:30:06
  Nie zagłosuję na PO stadion Śląski w ruinie koleje zniszczone najwięcej płacimy za wodę bezrobocie 19% z Unii najmniej pieniędzy w przeliczeniu na mieszkańca .Nie głosujemy na PO.
  0
 • polka
  2014-11-14 12:49:37
  zrobcie porzadek --wsrod tych zasprzedanych mediow ZEBY TE JUDASZOWSKIE PIENIADZE UTKNELY W GARDLE -Jak mozna tak atakowac prfidnie opozycje POWINNI SLUZYC I POKAZYWAC WSZEDZIE GDZIE JEST SZAMBO TAKICH DZIENIKARZY POWINNI NAZNACZYC I OZNACZYC OSZUSTOW to nie sluzenie prawdzie a wyslugiwanie sie za kase --
  0
 • JG
  2014-11-14 12:55:17
  Według 'DZIENNIKA' i 'redaktorki':
  Mastalerek nie dość, że zabija ludzi to jeszcze wziął ślub kościelny! ZGROZA!!!

  Gdyby tak ciągnął samolot w Gdańsku razem z Adamowiczem, albo słynnym sędzią z Gdańska, co to stoi tuż przy Tusku na meczach, 'Dziennik' by mu kundlował, że hej.
  0
 • mentalista
  2014-11-14 13:49:35
  Z umysłu to Waldek Kiepski. Nie może być inaczej skoro jest rzecznikiem elektoratu Kiepskich.
  0
 • baca
  2014-11-14 13:55:44
  Może i ambitny ale głupi jak stary but
  0
 • WAW
  2014-11-14 13:58:49
  WYWALIĆ tą KOPACIARNIE za BAŁAGAN ZA JEJ KADENCI w SEJMIE że dopuściła do takiej korupcji IWINSKI zgarnął 400 tyś i zadnych uwag w TEJ SPRAWJE
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-14 14:20:28
  Kim jest Mastalerek? Pisowskim wieprzem, który w swoim lizusostwie i serwilizmie wkrótce przescignie "mikrosprzetowego" F
  hofmana!PIS zamienil wyszczekanego chama na ociezalego mlotka,nie wiadomo, który bardziej nie do zniesienia
  Mastalerek to gnida która podjeeeeba.ala do prezesa kandydata na prezydenta Skierniewic.,za podanie reki prezydentowi Komorowskiemu utracil "swojego " kandydata.Moze byc jeszcze tak ze Hofman to byl tylko oblesny cwaniaczek na dworze Kaczynskiego.Mastalerek juz sie
  dal poznac jako lachudra pracy do wladzy z Brutusami z PiS.
  Prezes pozaluje tego wyboru
  0
 • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2014-11-14 14:40:49
  pod was jełopów podszywć aię WAW i pod Wiesia 13 to rordzina by mi nie wybaczyła ,zajmujecie na tym forum pierwsze miejsce w folwarku zwierząt gorsze od knura dominucego, tylko można was poruwnać do dwóch bydlaków ,do nikogo więcej
  0
 • Olgierd
  2014-11-14 14:37:12
  Cytat:
  '...Joachim Brudziński: - Ciężką pracą osiągnęli swoje pozycje, bo nie tylko Marcin z tej grupy się wybił. Decydowały praca, wola, determinacja, charyzma.
  - To ludzie ideowo oddani środowisku, które ich wyniosło do sukcesu. Wierzą w to, co mówią i robią..."
  Szalenie mnie ciekawi co ten człowiek zrobił dla kraju, że przypisuje mu się tyle pozytywów. Może wybudował dom, może jako rolnik wyhodował tony jabłek, wspomagał hospicja opiekując się ludźmi???
  0
 • KALINA
  2014-11-14 15:11:38
  ZBONIJeździłem samochodem 8 czy 9 razy. Poza Strasburgiem najczęściej do Paryża – wyznał. Dlaczego autem, a nie samolotem? – Lepiej jest samochodem, bo można wziąć więcej rzeczy. Zabrać kogoś – asystenta albo żonę. Raz byliśmy na wyjeździe razem – dodał niesławny bohater afery meleksowej.

  Jakież było nasze zdziwienie, gdy po ujawnieniu sejmowych dokumentów okazało się, że polityk PiS rzeczywiście był podczas swej kadencji w delegacji autem 9 razy. Szkopuł w tym, że jeden z tych wyjazdów był do Berlina, a 8 pozostałych do Strasburga. W Paryżu Zbonikowski owszem bywał, ale tylko samolotem. Kiedy więc jeździł do stolicy Francji?

  Za służbowy pobyt w Strasburgu posłowie otrzymują dietę. Wystarczy jednak, że tylko raz podpiszą się na liście obecności, a dostają pieniądze za cały pobyt. Nikt nie kontroluje bowiem polityka, czy rzeczywiście bierze udział w kilkudniowych posiedzeniach.

  Tymczasem do stolicy Francji ze Strasburga dojechać można samochodem w niecałe 3,5 godziny, pociągiem 2 godziny, a samolotem dolecieć w godzinę. Czy to w taki sposób poseł Zbonikowski, jeżdżąc do Strasburga, dojechał do Paryża, i to z żoną?IKOWSKI Z PIS PARTII-
  0
 • pasożyty partyjne !
  2014-11-14 14:57:30
  " To ludzie ideowo oddani środowisku, które ich wyniosło do sukcesu"

  Nie oddane krajowi, nie oddane Polsce, nie oddane społeczeństwu!
  Rośnie kasta fanatyków partii, fanatyków wodza partyjnego - wdzięczność fanatyczna partii i wodzowi za dobrobyt, w którym żyje taki jeden z drugim nierób , co dnia zawodowo w swoim życiu nie przepracował.

  Gorsze TO od PZPR!
  Tam az takich trepów bez doświadczenia zawodowego nie wybierali !
  I tyle partyjniacy za PRL nie zarabiali i tak suto nie żyli!
  0
 • SRU
  2014-11-14 17:35:37
  Cynicy to w starozytnosci tacy medrcy ktorzy widzieli w swiecie i ludziach to co jest,a nie to co by moglo byc. Wole cynika od naiwniaka i glupka,pod warunkiem ze jest po polskiej stronie.
  0
 • PO 4-mi do pierdla .
  2014-11-15 03:04:25
  Na tej POzycji jest tylko miejsce dla przytomnych ludzi !!!
  Wiec Mastalerek wydaje sie byc idealny na miejsce PO Hofmanie.
  W PO juz sie wsciekaja wiedza czym to waniajet...4-mi do pierdla.
  0
 • kk
  2014-11-15 07:53:58
  jak by wyszedł z lasu nocą , to twarz ma jak bandyta , cynik , to tacy ludzie są w pis , cos strasznego , dzien też można go sie bac , zdrasza go wyraz twarzy , gdzie my żyjemy
  0
 • Zozo
  2014-11-15 09:56:18
  To nedzne PO i jemu podobni dziennikarzyny juz szkaluja,juz pluja,a czlowieka nie znaja i nic o Nim nie wiedza.Jakby byl z zaprzyjaznionego PO to bylby cacy,inteligentny,fantastyczny,mlody,zdolny.Sreaszne czasy nadeszly i kto to mowi o demokracji?
  0
 • jola
  2014-11-23 13:01:15
  Może zlikwiduje Tuskową IV RP?
  3
 • JULKU
  2015-10-11 16:55:29
  Mastalerek wiedziałem PAJACU że tak skończysz! A swoją drogą to wiadomo że żona ZADOWOLONA ALE Z KOLEGI ładnie cię PISUARY ZAŁATWIŁY!!!
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama