Reklama
Reklama
Reklama

Kanada uderza w Rosję ustawą Magnitskiego. Reakcja jest nadspodziewanie ostra

Vancouver, Kanada
Vancouver, Kanada / Shutterstock
Kanadyjska wersja ustawy Magnitskiego, wymierzonej w skorumpowanych polityków i osoby naruszające prawa człowieka, jest coraz bliżej finału prac parlamentarnych. Rosja zagroziła Kanadzie pogorszeniem stosunków dyplomatycznych.
Reklama
Reklama
Tematy:
Rosja ustawa Magnitskiego Włądimir Putin Oleg Deripaska sankcje Roman Abramowicz wjazd Kanada

Powiązane

Reklama

Komentarze (17)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • dariusz
    2017-05-22 09:11
    To tylko zreczna pozorna zagrywka czerwonych kanadyjskich liberalow.
    1
    zgłoś
  • kot Belmondo
    2017-05-21 22:19
    Indyk z nudow dziobie kury, Rosja iest to kraj ponury.
    1
    zgłoś
  • elf~
    2017-05-21 22:17
    Oczywiscie ze reakcja jest nadspodziewanie ostra. Jak tak mozna mozna obrazac jasnie oswieconych panow, sowiecko - rosyjskich kacykow kremlowskich ?
    2
    zgłoś
  • Macisław Płatow
    2017-05-21 17:18
    Czyli Rosja zerwie stosunki Dyplomatyczne z Kanadą,wydali Konsulów i ambasadora z Rosji.
    4
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Kanada - Kanadą! Magnitski - Magnitskim!
    2017-05-21 04:46
    A Rosjanie nadal palą w wielkich piecach Magnitogorska archiwa GRU...
    10
    zgłoś
  • Reakcja Rosji przypomina mi historię o tym, jak to
    2017-05-21 03:47
    polcjanci wieźli skutego złapanego na gorącym uczynku przestępcę do więzienia - a on im groził, że jak go nie wypuszczą natychmiast - to zrobi to, co zrobił jego dziadek 60 lat wcześniej! Jednak policjanci byli nieubłagani i dowieźli zbója do pudła, ale jeden z nich z ciekawości zapytał przy rozstaniu, co to też było takiego, co zrobił dziadek? - Na to zbój, który zobaczył, że to nie przelewki ani nie przekomarzanki, wyznał z nutką smutku w głosie, że dziadek ki blo w ał 15 lat od deski do deski! - I chyba tylko takie wyznanie czeka nas od Rosjan! Zresztą - jak zwykle!
    5
    zgłoś
  • Michał11
    2017-05-20 11:55
    No proszę. Rosja sobie pokwiczy a świat zachodni idzie dalej. Pytanie tylko gdzie znajdzie się Polska?
    6
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • galazka
    2017-05-20 11:44
    A kiedy będzie w Polsce ? A po to by oprawców z WSI i UB rozliczyć za przejęty za frajer firmy i za bezkarność ?
    35
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • as
    2017-05-20 11:19
    Jak mowa o prawach czlowieka, to od razu przychodzi na mysl Arabia Saudyjska. Nikt jej "nie rusza", bo ma duuuzo ropy i jest po odpowiednej...
    35
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • agnieszkakantor790929038
    2017-05-20 11:06
    63wieslaw. Mają dużą mniejszoć esesmanów ukraińskich. A Kanadyjczyków raptem 30mln.
    8
    zgłoś