Dziennik Gazeta Prawana logo

Gdzie się podział rejestr? "Prokuratura nie zakładała, że ktoś coś ukrywa"

9 lutego 2016, 08:16
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Gdzie się podział rejestr? "Prokuratura nie zakładała, że ktoś coś ukrywa"
MAK
Prowadząca śledztwo smoleńskie prokuratura wojskowa nie pozyskała Dziennika Dyżurnej Służby Operacyjnej obejmującego dzień katastrofy smoleńskiej - pisze "Nasz Dziennik".

Potwierdził to w rozmowie z gazetą ppłk Janusz Wójcik, rzecznik Naczelnej Prokuratury Wojskowej. Zaznaczył, że w 2010 roku występowano o dokumentację do szeregu organów i instytucji, ale nie wystosowano konkretnego zapytania o ten dokument. - powiedział podpułkownik. Jak dodał, "prokuratura nie zakładała, że ktoś coś ukrywa".

Według informacji medialnych, Dziennik obejmujący dzień 10 kwietnia 2010 roku został zniszczony w lutym 2012 roku w niszczarkach w Centralnym Punkcie Niszczenia Dokumentów.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj