Miał być wielki transfer do Palikota. Z dużej chmury mały deszcz

2011-10-20 11:23 | Aktualizacja: 11:31
Janusz Palikot całuje żonę

Janusz Palikot całuje żonę / Newspix)

Janusz Palikot nie dalej jak wczoraj zapowiadał, że to będzie prawdziwa sensacja. Szeregi jego ruchu miał zasili prominentny poseł SLD. Jednak kiedy dziś ogłosił, o kogo chodzi, dziennikarze mieli zdezorientowane miny.



Poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej Sławomir Kopyciński zdecydował się na zmianę partyjnych barw.

Kopyciński nie dał się wcześniej szerzej poznać. Można zaryzykować, że jego nazwisko niewiele mówi wyborcom.

Parlamentarzysta pierwszy raz dostał się do Sejmu w 2007 roku. Startował z województwa świętokrzyskiego.

Ten ruch osłabia mały klub Sojuszu w Sejmie. Z 27 posłów zostało już tylko 26, którymi będzie dowodził Leszek Miller.





Źródło: Media
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 34
  • ~pytajnik2011-10-23 13:07

    kopycinski to ktos wielki nie slyszalem

  • ~??2011-10-21 15:26

    KOpycinskiego przerazila perspektywa zbudowania przez Leszka Millera prawdziwej socjaldemokracji w POlsce i dlatego stal sie palikotolikiem.

  • ~POLSKO POWSTAN2011-10-21 11:41

    SEJM JAK TAK DALEJ POJDZIE POLITYKA STANIE SIE KABARETEM, MOZE JUZ NAWET JEST. CALA MASA CLOWNOW .NADCHODZI SODOMA I GOMORA. MAM PYTANIE CZY BEDA MIEC WYDZIELONA PALARNIE DO PUSZCZANIA DYMKU Z MARICHY. BEDZIE SMIESZNIE I TRAGICZNIE.POLACY ZOBACZA SWE LUSTRZANE ODBICIE Z WYBOROW

  • ~macedoński42011-10-21 04:26

    Gratuluję Panie Kopyciński trafnej decyzji.Kibicuję Panu w pańskiej że tak powiem"krucjacie" przeciw tej parszywej i zbrodniczej sekcie.Moim zdaniem następnym krokiem powinno być zreformowanie tej archaicznej i skostniałej struktury polskiego państwa opanowanej przez skorumpowaną "bandę czworga"

  • ~gość2011-10-20 22:58

    Moje zdanie jest tak trzeba zmienić ustawę na temat przechodzenia posłow Powinno być tak weszłes z listy np.SLD i chcesz wyjść to zdaj mandat - na ciebie nikt by nie glosowł gdyby wiedział jakiś ty kunda i zdrajca dla danej partii Takimn sposobem robisz z siebie mizerotę i trupa politycznego a dzieci za tobą krzyczały zdrajca obciąć mu włosy

  • ~Polak z Norwegii2011-10-20 22:55

    Wesolo sie bawie, gdy patrze na ten CHLAM, na te POlskie zapyziale MOrdy ...:-))

  • ~TadF2011-10-20 20:35

    Kazdemu takiemu 'kameleonowi" powinno sie natychmiast zabrac mandat, jako, ze juz nie reprezentuje partii na ktora wyborcy oddali glos... Dlaczego nie zrobil tego przed wyborami ???
    Spoleczenstwo powinno eliminowac z polityki takich "przekretasow"...

  • ~Martyna2011-10-20 19:41

    Jakim prawem poseł zmienia partię po wyborach i to w tak krótkim czasie! Chyba prezentuje sobą jakieś idee i poglądy, za które został wybrany. Niech odda mandat skoro zmienia barwy, w których występuje. To jak oszukuje się wyborców jest po prostu chore. Taka jawność i szyderstwo tylko w polskim sejmie!

  • ~Renata2011-10-20 19:26

    wpierw to przeczytaj(idu2011-10-20 18:56 )Wpisz to sobie w wyszukiwarkę :KIM SĄ KACZYŃSCY .
    Później sobie to przeczytaj :

    Prawo??? i Sprawiedliwość ??? - wolne żarty !!!
    PiS powstało na przekręcie z Porozumienia Centrum (PC)
    Poznaj mroczna przeszłość Jarosława Kaczyńskiego i jego brata Lecha za czasów Porozumienia Centrum- wpisz w wyszukiwarkę :
    - FUNDACJA PRASOWA SOLIDARNOŚĆ
    - Spółka TELEGRAF
    - Spółka Srebro
    - Sprzedaż EXPRES WIECZORNY
    - Pożyczki dl Porozumienia Centrum
    - UMORZENIE DŁUGÓW Porozumienia Centrum przez ministra Jasińkiego .

  • ~idu2011-10-20 18:56

    Żądamy wyjaśnienia wszystkich szwindli Palikota o których było głośno i o których mówiła jego byłażona. Ńiektórzy mmmowią, że było tam róównież kilka dziwnych zgonów facetów związanych z importem win - w tamtych czasach.