Pisała "umieram", teraz pisze "żyję". Sanitariuszka z Majdanu wróciła na Twittera

| Aktualizacja:
X

Po jej dramatycznym wpisie na Twitterze z całego świata popłynęły kondolencje. Dziś jednak Ołesia Żukowska, 21-letnia sanitariuszka postrzelona na Majdanie, znów pisze. "Żyję, dziękuję wszystkim za modlitwę" - taki twitt pojawił się na jej koncie.

Zdjęcie postrzelonej Ołesi Żukowskiej, młodej dziewczyny, która jako sanitariuszka udzielała pomocy rannym w czasie walk na Majdanie, obiegło internet. 21-latka szła, próbując zatrzymać krwotok na wysokości szyi. Wkrótce na jej profilu na Twitterze pojawił się wpis: Umieram.

Historia dziewczyny rozlała się po internecie, z całego świata płynęły kondolencje. Jednak powoli zaczęły przebijać się informacje o tym, że dziewczyna, choć ciężko ranna, przeżyła.

Ołesia Żukowska przeszła operację, przez pewien czas miała być podpięta do respiratora. Dziś napisała: Żyję. Dziękuję wszystkim za modlitwę. Jestem w szpitalu, mój stan jest stabilny.

INFORMACJE, RELACJE, OPINIE - CO SIĘ DZIEJE NA UKRAINIE? ZOBACZ RELACJĘ >>>

Udostępnij na Facebooku
  • ~13 apostol
   2014-02-21 14:13
   Pan Buk to wszystko widzi i nawet nie pierdnie, jest mu to wszystko scheissegal !
   Wladza pochodzi od pana Buka i ci, ktorzy tego nie akceptuja - zostana zniszczeni !
  • ~DUMIN
   2014-02-21 14:35
   ZYJ dziewczyno dlugo i szczesliwie NIE przejmoj sie tymi niektorymi debilami ktorzy po chamsku pisza i sa z grupy twojego bandyty -- z lemingow..
  • ~Przepis na barszcz ukraiński
   2014-02-21 14:55
   Gdy nastanie w Ukrainie nowa władza - "umierająca sanitariuszka", "bohaterka Majdanu", "światowa gwiazda Internetu" zostanie powołana na stanowisko np. ministra zdrowia.
   Po czym, w okresie 3-4 następnych lat, będzie robiła to, co jej koleżanki/ koledzy ministrowie też robią i zawsze robili przez ostatnie 23 lata- BĘDZIE KRADŁA!!!
   Gdy ukradnie swoim rodakom kilkaset milionów USD - na Majdanie pojawią się następni protestanci i następne sanitariuszki...
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.