"Wiadomości" TVP i "Fakty" TVN z jednego dnia... Żyjemy w dwóch równoległych światach

| Aktualizacja:

O tym, że kiedy obejrzałem serwisy informacyjne TVN i TVP, upewniłem się, że są dwie Polski.

wróć do artykułu
  • ~ ect...
    (2016-12-26 21:46)
    To prawda! Jedna Polska ta demokratyczna większościowa, to wolni i uczciwi Polacy, a ta druga to POlactwo z UB-kami, SB-kami, nowoczesnymi KODorastami i Partią Oszustów.
  • ~pomnik dla kota Alika
    (2016-12-26 21:25)
    To tylko kwiczenie sejmowych wie przów o koryto! Gryzą się między sobą bo każdy chce się nażreć z pieniędzy podatników!
  • ~Szum
    (2016-12-26 21:09)
    Chyba najbardziej pechowi są ci protestujący w Sejmie Kodziarze Nowoczesnej i Platformy... Nawet w Wyborczej przed chwilą nie widziałem wzmianki na pierwszej stronie... cały show "skradły" im inne głośne wydarzenia: - zamach w Berlinie i śmierć polskiego Kierowcy - katastrofa TU 154 w Soczi - śmierć Georga Michaela ...a oni tam śmiesznie siedzą... jak niedojrzali gimnazjaliści nieudacznie próbujący odegrać jakąś rolę i desperacko zwrócić na siebie uwagę..."bo świat ich nie rozumie" :-)
  • ~PIŚOR
    (2016-12-26 21:42)
    ...bo mamy dwie Polski:...1) Polskę Wałęsy , Bartoszewskiego, Bieruta, Kiszczaka, Jaruzelskiego, Mazowieckiego , Grzegorza Piotrowskiego ( zabójcy ks.Popiełuszki jakby kto nie wiedział), Michnika, Palikota, Chlebowskiego, mafii warszawskiej HGW......2) i mamy Polskę rotmistrza Pileckiego, Łupaszki, Piłsudskiego, Inki, Kaczyńskiego, Św. Jana Pawła II
  • ~kate
    (2016-12-26 21:39)
    Totalna opozycja ogłasza bojkot i nie bierze udziału w posiedzeniu sejmu i głosowaniach. Jest zatem okazja do wprowadzenia zmian w Konstytucji. Zgodnie z art.235 potrzeba 1/5 , czyli 92, ustawowej liczby posłów aby wnieść projekt., a następnie go przegłosować - tu potrzeba 2/3 głosów przy obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów/a taka PiS posiada? Jeśli ta fatalna opozycja sie nie opamięta to chyba jedyna droga .
  • ~Darek
    (2016-12-27 00:06)
    Raz na zawsze PO, Nowoczesna ,KOD nie reprezentują społeczeństwa. Czy to tak trudno TVN zrozumieć.
  • ~helena
    (2016-12-27 01:13)
    Targowica chciała siłą przejąć władzę, nawet tego nie ukrywali wydając odezwę pod którą się podpisali ubecy i takie tuzy solidarnośći jak Frasyniuk czy Wałęsa a takze przywódcy totalnej opozycji!!!a za blokowanie sejmu powinni zapłacić z własnej kieszeni ,podatnicy nie powinni im finansować tej hucpy!!!!!!!
  • ~Cyrograf.
    (2016-12-27 07:27)
    Z tego by wynikało że są zwolennicy Cyrografu okrągło stołowego i przeciwnicy tego Cyrografu. A nogi okrągłego stołu są coraz bardziej chwiejne. A POplecznicy Cyrografu pod POzorem obrony tak zwanej Demokracji wszczynają burdy uliczne i nie tylko.
  • ~Jot543212345
    (2016-12-26 22:48)
    Kiedy wreszcie L U S T R A C J A !!!!!!! Wszystko wówczas będzie prostsze i przejrzyste. KONIECZNA JEST TEŻ REPOLONIZACJA GŁÓWNYCH MEDIÓW. BO TĘ OBECNĄ RZECZYWISTOŚĆ W POLSCE WyKREOWAŁY niepolskie M E D I A
  • ~.
    (2016-12-26 23:05)
    Przestańcie bredzić o jakiejś wojnie polsko-polskiej. Żaden Polak nie buduje takiego problemu. To jest wojna polsko-chazarska i polsko-sowiecka. Koszerne Odwody Dywersyjne będą próbowały wcisnąć każdy medialny kit o Polakach, wszak Kłamstwo Oszustwo o Dezinformacja to standardowa broń sabotażystów. Żaden Polak nie walczy z Polakiem. Farbowany lis to co innego.
  • ~ekonomista
    (2016-12-26 21:50)
    Emerytury esbeków i innych darmozjadów po 15 latach pracy oraz możliwość pracy na emeryturze na pełen etat to jedna z przyczyn katastrofy ZUS oraz emigracji młodych.
  • ~kisiek
    (2016-12-28 14:37)
    też mi odkrycie redaktora Parafianowicza....już od blisko dwóch dekad PO a przedtem UW wraz z dawną Esbecją grillują wraz z TVN i GW braci Kaczyńskich i ich struktury..jak zwykle wiadomo, chodzi o kariery, pieniądze, władzę i bezkarność
  • ~Miron
    (2016-12-26 23:00)
    ....jaka polsko-polska ...żule z der dziennik? 82 % wydawnictw w Polsce to szwabskie !!! więc piszcie prawdę oszołomy z wydawnictwa Springer
  • ~Do obywatela Schetyny (pismo urzędowe)
    (2016-12-27 02:56)
    Panie Schetyna! Przetarg został już definitywnie zamknięty! Termin otwarcia kopert dawno minął - a data stempla pocztowego na pańskiej kopercie jest spóźniona co najmniej o 15 miesięcy! Koperty z ofertami zostały otwarte zgodnie z regulaminem przetargu w wyznaczonym terminie, najlepsza oferta została wybrana i zatwierdzony projekt jest już w fazie zaawansowanej realizacji! Jeśli chciałby się pan ubiegać o status podwykonawcy - proszę zwrócić się do zwycięzcy przetargu z uprzejmą prośbą o rozpatrzenie takiej ewentualności - jednak z uwagi na to, że prace nad realizacją projektu trwają już jak wspomniałem ponad rok - nie rokuję pańskiej ewentualnej prośbie o potraktowanie pana jako kooperanta wielkich szans na powodzenie! Niech więc sobie pan nie czyni wielkich nadziei - ale spróbować zawsze warto! Przesyłam pozdrowienia i życzenia POmyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2017. ------------------------ /Sekretarz Komisji Przetargowej/ -------------- (podpis nieczytelny, a nazwisko udostępniamy tylko za zgodą Zgromadzenia Ogólnego legalnych uczestników przetargu uzyskaną w jawnym głosowaniu).
  • ~Rozbawiony
    (2016-12-27 04:25)
    Czas na odbieranie koncesji antypolskim stacjom. W Polsce Polskie media. Reszta won do swoich.
  • ~derdor
    (2016-12-27 01:47)
    Zwolennicy PiS zrozumieli z tego artykułu mniej więcej tyle: "eeeeee eee eeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee ee eeeeeeeeeeee!"
  • ~politolog
    (2016-12-26 21:16)
    politycy bez względu na to do której ideologii się odwołują walczą tylko o jedno ... o koryto ... przecież z definicji celem polityka jest zdobycie władzy i jej utrzymanie na wszystkie możliwe sposoby ... spór jest udawany, bo kiedy nie ma kamer to ci z lewej, ci z prawej i ci z środka razem piją wódkę i śmieją się do rozpuku z głupiego narodu, który płaci grube pieniądze na ich utrzymanie ... Polacy nie rozumieją na czym polega demokracja - to nie tylko wybieranie ludzi na stanowiska polityczne co 4-5 lat, ale przede wszystkim to patrzenie im na ręce, kontrolowanie ich poczynań i rozliczanie z działalności podczas kolejnych wyborów ...
  • ~E tam...,,..
    (2016-12-26 23:39)
    Może są dwie różne Polski . Jedna to ZOMOwsko UBecka -POwska ,TVNska, a druga ,to czwarta Rzeczpospolita. Pamiętam tą nagonkę na niezależną telewizję TRWAM - zomowskio -ubeckie media zjednoczyły się aby zwalczyć ten głos politycznej niezależności. Byli ubecy złączenia wspólnymi interesami z uwłaszczonym kapitałem chcieli aby wywłaszczone społeczeństwo polskie nie miało informacji, które oni nie zatwierdzą i nie przepuszczą przez maszynkę propagandową .
  • ~Jan Stańczyk
    (2016-12-29 13:38)
    Jest różnica ! TVN to szambo medialne kierujące się manipulacjami , kłamstwem , obłudą . jak drugie szambo Wyborcza !!!!!!!!!!!!!
  • ~romank
    (2016-12-26 23:45)
    elektorat kod, ile ma czlonkow bylej pzpr ,obecnie sa ekspertami demokracji