Reklama
Reklama
Reklama

"Ojczyznę dojną racz nam wrócić panie". Doradca prezydenta tłumaczy: Tak się kuluarowo mówi...

Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej Duda / PAP / Jakub Kaczmarczyk
Paweł Mucha, doradca prezydenta, wyjaśniał w Radiu ZET, co miał na myśli Andrzej Duda mówiąc niedawno w Otwocku m.in. o "obywatelach pierwszej kategorii" oraz, że na ulicach demonstrują ci, którzy idą ze słowami "ojczyznę dojną racz nam wrócić panie".
Reklama
Reklama
Tematy:
Andrzej Duda` opozycja prezydent ojczyzna dojna :PiS Duda manifestacje Prawo i Sprawiedliwość polityka kod Polska

Powiązane

Reklama

Komentarze (141)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Wk.POLAK
    2016-03-21 01:47
    Wyszło Szydło z Du.y. Eureka:on to o PISIE powiedział w formie modlitwy! Wasz lumpenproletariat zacznie pierwszy odczuwać skutki waszej polityki,ponieważ żyją z dnia na dzień..taka lewa prawica.
    0
    zgłoś
  • Polak.
    2016-03-21 01:37
    Co ten chłop gada.... jako prezydent nie wolno mu!.to samo dotyczy Macierewicza, jako poseł nie powinien gadać bzdur a jako minister absolutnie.!Dlaczego reprezentują nas śmiesznie ludzie? Czy to jakiś plan? Najważniejszy resort siłowy to Antoni niezrównany i niebezpieczny bo zachodzi obawa że wierzy we własne urojenia...wziął sobie 20 latka na doradcę z zaprzyjaźnionej apteki,a na rzecznika Miśkiewicz bodajże pracownika tejże apteki.Zamiast kasę na wojsko wydać tworzy OTK znowu z młodych chłopców.Parodie wojska,podobna żenada jak Komorowski z leśnych dziadków z flintami( mysliwych) powiem wprost Z TYMI WARIATAMI ALBO AGENTAMI POWINNO SIĘ COŚ ZROBIĆ.
    1
    zgłoś
  • Cheron
    2016-03-19 16:09
    Jak wygląda nepotyzm za czasów rządów Beaty Szydło? Sami krewni i znajomi królika, posady dostali nawet kierowcy całej rodziny Kaczyńskich (matki, bratowej, itd.) nie mówiąc o kuzynach, a nawet rehabilitant i makijażystka.
    1
    zgłoś
  • MAXXA
    2016-03-19 16:06
    Dla PISu tak jak dla Radziwiłła Polska "to postaw czerwonego sukna", za które każdy z nich ciągnie, starając się wyszarpać jak najwięcej dla siebie.
    1
    zgłoś
  • Lidia
    2016-03-19 15:56
    Przecież to jest kolejna świetna autocharakterystyka PIS. Z pewnością modlą się tak codziennie od 8 lat. Jakby ktoś miał wątpliwości - w wypowiedziach PIS wszystko jest podane jak na tacy, tylko trzeba to usłyszeć. Np. jaki był ich program prezentowany przed wyborami? "Polska w ruinie"! Trzeba przyznać, że realizują z żelazną konsekwencją.
    0
    zgłoś
  • Tomek z W-wy
    2016-03-18 14:59
    Ja nie mogę do dzisiaj dojść do siebie po tych drwinach pana prezydenta religijnej z pieśni "Boże, coś Polskę....". Pieśń ta była w okresie zaborów hymnem Polski. Ludzie, którzy w czasie okupacji niemieckiej śpiewali w kościołach tę pieśń z nadzieją w sercu i łzami płynącymi po twarzach, dzisiaj słyszą z ust prezydenta RP drwiny i "śmichy-chichy" z tej pieśni. Do jakich czasów dożyliśmy, na miły Bóg! Nie mogę pojąć, dlaczego Episkopat Polski milczy wobec tych oczywistych drwin pana prezydenta z prastarej pieśni religijnej Polaków.
    1
    zgłoś
  • ms
    2016-03-14 21:49
    Nigdy nie byłem za PIS, po wyborach stwierdziłem, ok. są sami niech pokażą co potrafią. Dziś wiem że za rok dwa będzie w Polsce tylko gorzej....
    1
    zgłoś
  • jeszcze suweren
    2016-03-14 18:12
    No to mamy kuluarowego prezydenta? Panie rzeczniku zanim coś powiesz zastanów się jak to brzmi.
    1
    zgłoś
  • Ola
    2016-03-14 10:46
    jak teraz Polskę doją pisowcy i kler z każdej strony to dobrze?
    2
    zgłoś
  • kaka
    2016-03-14 09:27
    Przepraszam za słowa Pana Prezydenta! Czuję się współwinny, bo głosowałem na Niego, no cóż Polak mądry po szkodzie!
    2
    zgłoś
  • robertpk
    2016-03-14 08:51
    czyli wg. prezydenta, wszyscy którym rząd PISu się nie podoba - to złodzieje których szlachetni PISowsy rycerze odrywają od żłoba - ciekawe spojrzenie jak na prezydenta RP można powiedzieć: - egzotyczne, wieje zimnym wschodnim wiatrem
    1
    zgłoś
  • rrrryyyyccc
    2016-03-14 08:23
    durnowate powiedzenie Dudy bo i co więcej potrafi
    1
    zgłoś
  • gosciu
    2016-03-14 07:08
    o co ludzie sie garlujecie?prezydent dobrze powiedzial,ojczyzne dojna racz nam wrocic panie.przeciez oni 8 lat byli bez posad,to co maja teraz mowic.
    2
    zgłoś
  • nina
    2016-03-14 07:02
    Żenada.
    1
    zgłoś
  • Barbara
    2016-03-14 05:28
    Panie Prezydencie ! Jestem dumna, że my Polacy mamy takiego Prezydenta i że rzeczy nazywa Pan po imieniu.
    5
    zgłoś
  • kukiz
    2016-03-13 23:50
    Dorwala sie pisowska swolocz do wladzy i doi te biedna Polske ile sie tylko da i gdzie sie tylko da!!!W latach 2005-2007 ukradli 1 milion spoldzielczych mieszkan i rozdali za 1 zlotowke swoim wyznawcom, zeby sobie zaskarbic poparcie w kolejnych wyborach. A teraz, po 8 latach z dala od koryta, postanowili zawlaszczyc wszystko, nawet konie w stadninach. Doja wiec Polske bezczelnie.
    2
    zgłoś
  • Jasne?
    2016-03-13 23:23
    Nie ma co tłumaczyć! Dojenie Polski platfusy, gumofilce i obcy, skończyło się!!! Nie podoba się to won! I precz z łapskami od naszego kraju!
    4
    zgłoś
  • Adam
    2016-03-13 22:42
    I co się tu dziwić jaki doradca taki prezydent ! ! !
    2
    zgłoś
  • Maniek
    2016-03-13 22:22
    Tej kwoce trzeba wszytsko tłumaczyć , bo M.O. nie doiła Polski i Polaków. Dojara.
    3
    zgłoś
  • Nina
    2016-03-13 21:49
    Jak usłyszałam od prezydenta, że on i jemu podobni są w I kategorii ludzi to nawet się ucieszyłam, że jestem w tej gorszej. Szczerze mówiąc nie wierzyłam w jego zapewnienia z kampanii prezydenckiej, że będzie prezydentem wszystkich Polaków, Niestety nie jest i dał temu wyraz.
    0
    zgłoś