Reklama
Reklama
Reklama

Pobicie działacza PiS w Szczecinie. Sprawca nie trafi do aresztu

Policjant
Policjant / Shutterstock
Szczeciński sąd nie uwzględnił we wtorek wniosku o areszt tymczasowy wobec mężczyzny, który zaatakował działacza PiS roznoszącego materiały wyborcze. Uznano, że materiał dowodowy jest niemalże kompletny.
Reklama
Reklama
Tematy:
pobicie działacz policja sprawca Szczecin brudzinśki :PiS

Powiązane

Reklama

Komentarze (96)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • janosik
    2019-05-10 08:10
    jesli by do mojej skrzynki wkladali pisowskie agitki a ja bym to widzial to mieli by problem z wrogiem sie nie pertraktuje
    0
    zgłoś
  • Babunia
    2019-05-09 17:58
    Kto czym wojuje........, to jedna biblijna madrosc, a druga : bija cie w prawy policzek , to nastaw lewy, no. Nastawil, nastawil? No , bo Pis to tacy chrzescijanie.....
    0
    zgłoś
  • Prababcia
    2019-05-09 17:55
    No jak mi go zal, serdecznie wspoluczje, a czy on juz zdy ha ha ha ha ha?
    0
    zgłoś
  • irenka
    2019-05-07 12:39
    MOWA NIENAWSCI TO DOMENA SEPLENIACEGO TUSKA.INTLELEKT ZERO. PODLOSC NA NAJWYZSZYM POZIOMIE.MARIONETA MERKEL
    3
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Uwe
    2019-05-07 12:15
    Na Pomorzu Zachodnim za dużo jest przybyłego zza Buga buraczanego i zakompleksionego towarzystwa.
    3
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • sic.
    2019-05-07 12:10
    Za dobre uczynki nie wstadza sie do paki ...
    0
    zgłoś
  • Maturzysta
    2019-05-06 12:15
    Koło Szczecina rolnik pogłębia szambo-po co to robisz pyta sąsiad ? Ponoć Tusk chce się kąpać z Jażdżewskim.
    3
    zgłoś
  • kk
    2019-05-05 19:59
    Mazurek jak twoj kumplez ONR bili kobiety na na marszu niepodległość to dobrze a jak biją teraz jtwojch kumpli to źle a znasz to, Kto mieczem widuję ten od miecza Gine"
    3
    zgłoś
  • 234
    2019-05-05 19:32
    Nie ****** bzdur pani Mazurek ps.Baba Jaga,a skąd mieszkanie mógł wiedzieć,że menel zaśmiecający budynek jest z PIS-u.
    3
    zgłoś
  • TW.BALBINA
    2019-05-05 18:32
    Ależ pani Mazurek - pan Schetyna rozumie że "KAŻDZ AKCJA WYWOŁUJE OKREŚLONĄ REAKCJĘ. TO SYTUACJA KTÓRA NIE POWINNA MIEĆ MIEJSCA, ALE TEŻ ICH ROZUMIEM" Kto jak kto ale Pani to powinna wiedzieć najlepiej!!!!!! (Dla nie kumatych ; wypowiedż rzeczniczki PiS B. Mazurek po wydarzeniach w Radomiu) Typowa mentalność Kalego; JAK KALI UKRAŚĆ KROWĘ TO DOBRY UCZYNEK ,ALE JAK KALEMU UKRAŚĆ KROWE TO ZŁY UCZYNEK. Pozdrowienia dla PiSiej ciemnoty!!
    4
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • ktoś od Zabawskiego
    2019-05-05 17:54
    Och, wreszcie zniknęły komentarze porucznika PiS-becji o ksywie [Krystyna z agencji]. To dobrze wyszkolony funkcjonariusz. Ciekawe, czy ośrodek MSWiA w Miedzeszynie nie zajmuje się inwigilacją internetu?
    4
    zgłoś
  • telemarket.poczta.pis
    2019-05-05 17:45
    Zarządca strony podaje 75 komentarzy. Moich zniknęło lub nie dopuścili kilka. Obserwując tę stronę, uważam, że znajduje się na niej najwyżej 20% tego, co ludzie piszą. Oczywiście znikają komentarze rozsądne, logiczne, jednak winne odsłaniania ołudy pisowców.
    1
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Zorro
    2019-05-05 16:46
    Pamiętacie co załgana pani Mazurek mówiła po śmierci Adamowicza?
    4
    zgłoś
  • krweki obywatel
    2019-05-05 16:24
    Jak ktos nie ma argumentu ,to bierze sie do bicia.
    1
    zgłoś
  • xxl
    2019-05-05 15:49
    A jakie dowody ma babo-chłop że to Tusk pobił działacza .
    4
    zgłoś
  • krzysztof
    2019-05-05 15:14
    POLICJA WIE KTO POBIŁ, ALE NIC NIE MÓWI, COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE TO JEST WYZNAWCA PISU
    4
    zgłoś
  • mam czujki i czujnik~
    2019-05-05 14:03
    Każdy POkemon i KEowski zbok wali w PiS przez cały rok.
    7
    zgłoś
  • Uwe
    2019-05-05 14:00
    PO zaburaczonym i zakompleksionym zachodnio-pomorskim dziadostwie, przybyszach ze wschodu nie spodziewajcie sie niczego dobrego.
    11
    zgłoś
  • JMK
    2019-05-05 13:55
    ten poszkodowany od ulotek zostanie na pewno odznaczony przez prezydenta za walkę o polskość
    4
    zgłoś
  • wyborca pis