Piotr Woźniak-Starak zaginął na mazurskim jeziorze w nocy z 17 na 18 sierpnia. Po czterech dniach poszukiwań, specjalna grupa płetwonurków wyłowiła jego ciało. Producent filmowy stracił życie po tym, jak wypadł ze swojej motorówki. Szczegółowe okoliczności wypadku na razie nie są znane.

Reklama

Śmierć ukochanego syna, brata i męża wstrząsnęła jego najbliższymi. Agnieszka Woźniak-Starak od tej chwili nie pokazuje się publicznie, a jej jedyna wypowiedź na temat tragicznych wydarzeń i śmierci męża, to wzruszający nekrolog opublikowany na łamach "Gazety Wyborczej":

Jesteś miłością mojego życia.

Na zawsze.

Reklama

Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać.

Tylko Twoja A.W.S

Piotr i Agnieszka Woźniak - Starak byli małżeństwem od 3 lat. Jak relacjonowała sama prezenterka w jednym z wywiadów, poznali się przez wspólnych znajomych, którzy zabrali ją na imprezę do domu Staraków. Producent zrobił na niej ogromne wrażenie, a ich relacja dość szybko przerodziła się w coś więcej, niż przyjaźń, choć początki nie były łatwe. Z powodu wielu zobowiązań zawodowych zarówno Agnieszki, która pracowała w stacji TVN nad nowym programem, jak i Piotra zbierającego laury za film "Bogowie" kolejne randki planowali z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Brak czasu nie był jednak dla nich przeszkodą, podobnie jak medialna krytyka. Pobrali się w sierpniu 2016 roku w Wenecji. Na ich ślubie obecnych było wiele gwiazd show biznesu. W mediach społecznościowych publikowali zdjęcia dokumentujące swoje kolorowe życie. 27 sierpnia obchodziliby 3. rocznicę ślubu.

Reklama