Janusz Korwin-Mikke o Lechu Kaczyńskim

Reklama

Prezes partii KORWIN w bardzo kontrowersyjnych słowach wypowiedział się na temat nieżyjącego prezydenta Polski, Lecha Kaczyńskiego.

Jego działalność jako prezydenta była fatalna. Na przykład podpisał Traktat Lizboński, czyli zdradził Polskę, to po prostu zdrajca - stwierdził europoseł.

Grupiński o Kamińskim

Reklama

Poseł Platformy u Moniki Olejnik oskarżył Kamińskiego o „prowadzenie odrębnej polityki medialnej”.

Złapała mnie pani redaktor za gardło. Nie jestem zwolennikiem obecności Michała Kamińskiego w Platformie Obywatelskiej. Powinien wrócić do PiS. Jego sposób działania i myślenia będzie tam pasował - powiedział Rafał Grupiński w Radiu ZET

Rzecznik PO o pośle Jarosu

Dotychczasowy poseł PO Michał Jaros przeszedł do klubu Nowoczesnej. Nowoczesna to partia przyszłości, nastawiona na rozwiązywanie problemów, a nie ich generowanie - argumentował swoją decyzję Jaros.

Zdarza się, dobrze, że nie do PiS, żegnamy go bez żalu - komentuje rzecznik PO.

Gowin o Pawłowicz

Komisja Wenecka znowu nas zaczepia. Także kolejny etap nękania Polski przez Unię Islamską i Mehmeta Ali Abu Timmermansa, zwanego Holendrem - ten komentarz prof. Pawłowicz odnosił się do opinii komisji na temat nowelizacji ustawy o policji. Zaleciła ona korektę, uznając, że nowe prawo daje służbom zbyt duże uprawnienia.

Te słowa są bardzo, bardzo ekscentryczne - w ten sposób Jarosław Gowin odniósł się do wpisu posłanki.

Balcerowicz o Morawieckim

Leszek Balcerowicz nie zostawił w Radiu ZET suchej nitki na wicepremierze Mateuszu Morawieckim.

Gdyby określić w jakim kierunku idzie PiS, to jest przywracanie kawałków socjalizmu. Już w tej chwili, po spełnieniu jednej obietnicy, budżet naszego państwa trzeszczy w szwach. A jeżeli się doda do tego następne obietnice, to powstaje pytanie, co to znaczy słowo odpowiedzialność w ustach pani Szydło i innych ludzi rządzących dzisiaj - powiedział prezes Fundacji FOR.

Sędzia o Wiplerze

Karę pół roku więzienia w zawieszeniu, grzywnę i obowiązek przeproszenia policjantów wymierzył w piątek Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście b. posłowi Przemysławowi Wiplerowi za znieważenie i naruszenie nietykalności policjantów.

Ludzie po alkoholu robią rzeczy, których na trzeźwo by nie zrobili - dodał sąd.