W spocie pokazano fragmenty konwencji Prawa i Sprawiedliwości, która odbyła się 7. lutego. Są też migawki ze spotkań kandydata z wyborcami oraz zdjęcia polskich miast, wsi i miejsc pamięci.

Słychać komentarz Andrzeja Dudy, który podkreśla, że podstawowym obowiązkiem prezydenta jest dbanie o naród i społeczeństwo. Przypomina też, że jesteśmy synami naszych ojców, wnukami naszych dziadków i pradziadków, którzy odbudowali nasz kraj.

Szefowa sztabu Andrzeja Dudy, wiceprezes partii Beata Szydło dodała, że tytuł spotu "Przyszłość ma na imię Polska" to także motto pierwszego etapu kampanii. Posłanka odniosła się też do sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych, który opublikowała "Rzeczpospolita". Badanie przeprowadzono na zlecenie Prawa i Sprawiedliwości.

Wynika z niego, że odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Zmierzą się w niej Bronisław Komorowski i Andrzej Duda. Beata Szydło zaapelowała do sztabu urzędującego prezydenta o debatę kandydatów, którzy wejdą do drugiej tury wyborów. Jak podkreśliła, Polacy chcą usłyszeć, co kandydaci mają im do zaoferowania.

CZYTAJ TAKŻE: Komorowski traci. Duda w drugiej turze. NAJNOWSZY SONDAŻ

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja.