Mażoretki, Młodzieżowa Orkiestra Dęta, górnicy, OPZZ i SLD. Święto Pracy w Warszawie pod hasłem "Przywróćmy godną pracę"
01 maja 2017"Przywróćmy godną pracę" - pod tym hasłem odbywa się poniedziałkowy pierwszomajowy wiec i przemarsz OPZZ z okazji Święta Pracy. Jego uczestnicy przejdą sprzed siedziby OPZZ przy ul. Kopernika w Warszawie na pl. Zamkowy; zaplanowano pokazy kulinarne i koncerty.