Grudzień

Policja w Denver aresztowała 33-letnią kobietę za... molestowanie Świętego Mikołaja.

65-letni mężczyzna w czerwonym stroju był atrakcją jednego z hipermarketów w tym mieście. Atrakcją tak wielką, że jego wdziękom nie oparła się dorosła kobieta. Usiadła mu na kolanach - jak pięciolatka, objęła za szyję i i wyznała, czego pragnie pod choinkę.

Niestety. Święty Mikołaj poczuł się urażony jej seksualnymi propozycjami i wezwał policję.

Listopad

Chorwacja wygrała z Anglią 3:2. Piłkarzy uskrzydlił brytyjski piosenkarz, który swoim wykonaniem chorwackiego hymnu narodowego, rozbawił ich do łez.

A wszystko z powodu głupiego przejęzyczenia, które sprawiło, że zamiast o miłości do gór, zaśpiewał o męskich członkach, które są jak góry... Chorwaci po takim hymnie narodowym musieli poczuć się podniesieni na duchu.

Październik

Na dalekiej Syberii jurorem konkursu miss regionu został członek zespołu Rolling Stones, niejaki Neil Smith. Nie znacie go? Nic dziwnego. On też nie wiedział, że grał w tym zespole.

Neil jest z zawodu inżynierem elektrykiem. Pracuje na kontrakcie w Abakanie na Syberii. A wolne chwile spędza w barze. Tam też spotkał się z pewnym rosyjskim biznesmenem i przy szklaneczce dobrego trunku opowiadał o swych młodzieńczych eskapadach.

Problem w tym, że Rosjanin nie znał angielskiego, a Amerykanin - rosyjskiego. Musieli więc korzystać z usług tłumacza.

Tłumacz, niestety, też niezbyt dobrze znał angielski, I zamiast przetłumaczyć, że Smith grał utwory Rolling Stones z kolegami w garażu, stwierdził, że był członkiem tego zespołu.

Wrzesień

W San Diego na lotnisku cenzurują... twój strój. Przekonała się o tym 22-letnia Amerykanka, którą wyproszono z samolotu, bo była źle ubrana. Obsługa samolotu stwierdziła, że jej strój jest zbyt seksowny

By wrócić na pokład i polecieć do domu dziewczyna musiała się przebrać. A i tak obsługa samolotu wręczyła jej koc, by przykryła gołe nogi.

Sierpień

53-letnia narkomanka z Rochelle w Stanach Zjednoczonych wezwała policję, by poskarżyć się na złą jakość narkotyków sprzedawanych przez miejscowego dilera.

Kobieta kupiła trzy działki kokainy. Jedną zażyła. Niestety, jakość "odjazdu" nie przypadła jej do gustu. W narkotykowym widzie postanowiła więc szukać sprawiedliwości. I znalazła. Policja - mimo że skargę przyjęła - aresztowała kobietę za posiadanie anrkotyków.

Lipiec

Amerykański sąd przyznał 4 tysiące 802 dolary odszkodowania Arturowi Friedmanowi. Ma je zapłacić Herman Blinov - mężczyzna, który uwiódł mu żonę.

Nie byłoby może nic dziwnego w tym wyroku, gdyby nie to, że Friedman jest sobie sam winien. To on nalegał na żonę, by zaprosiła Blinova i jego partnerkę do wzięcia udziału w erotycznym czworokącie. No i stało się. Serce nie sługa.

Czerwiec

Dwuletni mieszaniec chińskiego grzywacza i chihuahua o dzięcznym imieniu Elwood został uznany za najbrzydszego psa świata. Jego właścicielka i tak jest przekonana, że jest on najsłodszym stworzeniem.

Elwood jest kompletnie łysy (jeśli nie liczyć irokeza na czubku głowy), z pyska zwisa mu długi język. Ma wyłupiaste ślepia, jest pomarszczony... No, ale o gustach się nie dyskutuje. Zachwyceni widzowie porównywali psa z ET i Yodą.

Maj

Władze Cypru, na wniosek wojska, zakazały używania w tym kraju sterowanego falami radiowymi... wibratora. Sprzęt ten produkowany przez brytyjską firmę można wwieżć na teren Cypru, ale używać nie wolno.

Urządzenie sterowane nadajnikiem radiowym przeraziło wojskowych. Doszli do wniosku, że może ono zagrozić bezpieczeństwu narodowemu - zakłócić funkcjonowanie wojskowej łączności.

No cóż, jak mus, to mus. Problem w tym, że to maleństwo ma zasięg zaledwie siedmiu metrów.

Kwiecień

Czy osioł może być świadkiem w sądzie? Może. Szczególnie, gdy sprawa jego dotyczy. Tak było w mijającym roku w Stanach Zjednoczonych.

Pewien nafciarz spierał się w sądzie z prokuratorem o hałas i brzydki zapach, jaki dobiegał z jego posesji. Sędzia postanowił osłowi przyjrzeć się z bliska.

Osioł stawił sie na rozprawie. Był spokojny i cichy. Przysięgli nie mieli wątpliwości - nafciarz przesadza z uciążliwym sąsiedztwem.

Marzec

Trzynastoletnia Katrina wygrała w nietypowym konkursie - na najbardziej śmierdzące buty Dziewczyna niemal nie zdejmowała ich z nóg. Grała w nich koszykówkę i w siatkówkę, brodziła w Słonym Jeziorze.

Nic dziwnego, że jej tenisówki, choć miały zaledwie półtora roku, powaliły jury z nóg i zaparły im dech w piersiach. Dosłownie.

Luty

W amerykańskim stanie Nowy Meksyk władze zakupiły pięćset gadających "pigułek" do barowych pisuarów. Mają one ostrzegać mężczyzn przed jazdą po pijanemu.

Jak działają "pigułki"? Gdy mężczyzna zacznie siusiać, damski głos z czeluści pisuaru pyta: "Piłeś, chopcze? Tak? Najwyższa pora wezwać taksówkę lub poprosić trzeźwego kolegę, by odwiózł Cię do domu".

O skuteczności tej metody media na razie nie informują.

Styczeń

Pewien mistrz tatuażu z Argentyny okazał się prawdziwym złośliwcem. Gdy jego klient zażądał wytatuowania na plecach emblematu swojej ulubionej drużyny ten przyjął zamówienie bez zmrużenia oka. Problem w tym, że zamówienie wykonał niezbyt dokładnie.

Na plecach młodzieńca mistrz wytatuował penisa. Dlaczego to zrobił? Nie domyślacie się? Po prostu - kibicował konkurencyjnej drużynie.