57-letni polityk, pochwalił się kilka dni temu w Internecie swoją młodszą partnerką. Darią Brzezicką. Jak się okazało, młodsza o 35 lat wybranka Protasiewicza również związana jest z polityką.

Informacja Protasiewicza o ich związku wywołała jednak prawdziwą falę komentarzy w sieci. Teraz o kulisach swojego związku z Protasiewiczem opowiada "Super Expressowi" jego partnerka, Daria Brzezicka.

Reklama

Jesteśmy parą z Jackiem. Jestem przyzwyczajona do ataków, po linczu jaki miałam w związku z Oskarem Szafarowiczem – mówi Brzezicka i przyznaje, że na szczęście może liczyć na wsparcie ze strony mamy. – Moja mama – oczywiście – kibicuje córce, szczególnie, że związek trwa już dwa lata. Byliśmy kilka razy u mojej mamy. Poznałam też rodzinę Jacka – zdradza w rozmowie z "SE".

Reklama

Młoda działaczka i studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim widuje się z Protasiewiczem w weekendy. – Ja na co dzień studiuję w Warszawie, krążymy więc wokół Warszawy i Wrocławia, w ramach czasu wolnego odwiedzamy się w swoich miastach – zaznacza.