Tajemnicza śmierć chorążego. Ostrzegał Tu-154M o złej widoczności

| Aktualizacja:
X

Zmarł chorąży Remigiusz Muś - członek załogi Jaka-40, który wylądował na lotnisku w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 r., krótko przed katastrofą smoleńską - informuje "Nasz Dziennik". Mężczyzna zmarł w nocy z soboty na niedzielę - jak podaje gazeta - okoliczności jego śmierci były tajemnicze.

Chorąży Remigiusz Muś był technikiem pokładowym, członkiem załogi Jaka-40, którym 10 kwietnia 2010 roku do Smoleńska lecieli dziennikarze.

Maszyna wylądowała bezpiecznie na lotnisku w Smoleńsku. Kilkadziesiąt minut później doszło do katastrofy prezydenckiego Tu-154M.

Chorąży Muś prowadził nasłuch korespondencji i na kilka minut przed katastrofą ostrzegał załogę Tu-154M o pogarszającej się widoczności na lotnisku Siewiernyj - podaje "Nasz Dziennik".

Ciało technika znalazła jego żona wczoraj ok. godz. 22.30 w piwnicy ich domu w Piasecznie. Wiele wskazuje na samobójstwo - mężczyzna najprawdopodobniej powiesił się na linie żeglarskiej.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Dariusz Ślepokura mówił w TVN24, że na ciele zmarłego nie było śladów wskazujących na działanie osób trzecich. Jak dotąd nie znaleziono też listu pożegnalnego, który mógłby być jednoznacznym dowodem na to, że chorąży popełnił samobójstwo.

Udostępnij na Facebooku
  • ~yaro5000
   2012-10-28 19:34
   Artykul jest tyopową propagandowką. Poowluje się co prawda na Nasz dziennik ale wrzuca t to co mu pasuje [autorowi]. Zginął człaoiwek, KTORY TWIWERDZIŁ W DNIU KATASTROFY, ŻE SLYSZAL 2 WYBUCHY PRZED UPADKIEM TUPOLEWA. PROKURATURA TO OLALA. pRZESZLA DO PORZĄDKU ZIENNEGO W D ... MAJĄC ZEZNANIA SWIADKA. ZAczyna się ponownie kampania dezinformacyjna w mainstreamie.
  • ~Patriota
   2012-10-28 19:33
   Tusk i jego akolici odpowiedzą karnie. Kara śmieci dla Tuska!!!
  • ~Bolek
   2012-10-28 19:32
   No - nareszcie wszystko gra i buczy!
   O takie polskie walczyłem!!!

   Połowa do piachu, a dla reszty pałowanie na śniadanie!
   A my sobie z Czesiem i Wojtkiem - po piwku!
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.