Reklama
Reklama
Reklama

Alkohol, pieniądze, kobieta... Wszystkie wpadki Adama Hofmana. ZDJĘCIA

10 listopada 2014, 18:38
Wraz z Adamem Hofmanem wyrzuceni zostali z PiS także Mariusz A. Kamiński i Adam Rogacki., którzy razem ze swoimi żonami lecieli do Madrytu tanimi liniami lotniczymi. Wszyscy mieli być pod wpływem alkoholu, a małżonki posłów miały też urządzić awanturę na pokładzie samolotu, pisały media. Gdy zatarg z personelem pokładowym opisały tabloidy, wydawało się, że gorzej już dla Hofmana i jego kolegów być nie może. Szybko się jednak okazało, że to nieprawda.
Wraz z Adamem Hofmanem wyrzuceni zostali z PiS także Mariusz A. Kamiński i Adam Rogacki., którzy razem ze swoimi żonami lecieli do Madrytu tanimi liniami lotniczymi. Wszyscy mieli być pod wpływem alkoholu, a małżonki posłów miały też urządzić awanturę na pokładzie samolotu, pisały media. Gdy zatarg z personelem pokładowym opisały tabloidy, wydawało się, że gorzej już dla Hofmana i jego kolegów być nie może. Szybko się jednak okazało, że to nieprawda. / PAP / Jakub Kaczmarczyk
Po każdej z nich, wracał na salony i wychodził z kłopotów obronną ręką. Do czasu. Aferę madrycką, która jest kolejną obyczajową wpadką z jego udziałem, Adam Hofman przypłacił wyrzuceniem z PiS.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Zobacz
Reklama
Reklama